Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

marci2305
19. nov 2011

@dm1 Úplna profesionálka...🙂 Nádherné. Tie kvety sú dokonalé...vrátane tých ostatných...!!!

alenv
19. nov 2011

@dajna11 krása

marci2305
19. nov 2011

@anibas Booože baby vy ste proste úžasné...Tie hnedé sú prenádherné...Zlaté ruky!!!

marci2305
19. nov 2011

@dajna11 Jednoducho nemám slov..Dokonaléééé....

marci2305
19. nov 2011

@gagarinka V jednoduchosti je krása...Ja by som tam nedávala nič!

dajna11
19. nov 2011

dakujem vám kočky moc zy lajky 😀

adul67
19. nov 2011

@dajna11 ten vzor je krásny a ako to manžel otlačil?rukama lebo ked to prejdem valčekom tak sa to roztiahne nieje to ono 😉
@gagarinka krásny klobučik 🙂
@anibas peknučke z čoho je ta hneda mašla?a ta hore je čoko?
@dm1 perfektné ako vždy 😵 tie kvety ma musíš naučit

katulkaaaaaa
19. nov 2011

dobre ranko baby pouzivate niektora tieto stetce?ja mam len z papiernictva a stale pustaju chlpy,chcem nejake poriadne
http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...

alenv
19. nov 2011

@katulkaaaaaa já jsem používala štětce,které jsou na malování myslím kosmetické a ty jsou super, chlupy nepouští 🙂

dajna11
19. nov 2011

@adul67 no tlačil na valček väčšou silou ako ja....ale veru niekde je to roztiahnuté ,trošku.....

katulkaaaaaa
19. nov 2011

dalsia torticka todoroki ci ako sa to vola...podobne mcquinovi,mojmu manzelovi hlavnemu kritikovi sa nepaci...no povedzte vy ci je taka strasna 😒 vaha 3,7kg...dufam ze malemu oslavencovi sa pacit bude

vecernicci
19. nov 2011

@katulkaaaaaa já mám tyhle samý u nás od vietnamců, je jich tam 9 a stály 99 a jsou super, nepouští chlupy a suprově se s nima maluje 😉 🙂

vecernicci
19. nov 2011

@katulkaaaaaa to víš, že je pěkný, malému se líbit bude, děti to berou úplně jinak, bude nadšený 😉

yamahafazer
19. nov 2011

dorobena slana
som si skusila kosikove prepletanie s uhorkou po boku 😀

dm1
19. nov 2011

@akme ja ti ani neviem ci vysoko asi aj ano ja som narobila kvetov a potom som netusila ako z toho spravit jednu kyticu 🤐 . Prvy krat som to viazala vsetko spolu to bola fuskaaaaaaaaaaaa takze cele sa to dalo zobrat a dat do vazicky ako jedna kyticka. Povodne som myslela ze brectan bude na torte lezat ale akosik sa mi to tam potom nehodilo malo to vyzerat inak aj orchidejka je hotova len som akosik nevedela kde ju tam dat 😔

tu su zblizsia kvety

vecernicci
19. nov 2011

@dm1 ta kytice je jako živá, máš to krásný, já jsem to zkoušela, ale pořád se mi to na těch drátkách točilo, prostě jsem na to střevo 😀

yamahafazer
19. nov 2011

@dm1 mne sa tie kvety strasne pacia ved to je jedno ci su hore alebo lezia mne sa to takto paci je to krasne 😵 🙂 😉

zdenallicka
19. nov 2011

@katulkaaaaaa Krásné auto!! 🙂

yamahafazer
19. nov 2011

@katulkaaaaaa to auto je nahodou paradne myslim,ze sa maly potesi ja nemam rada robit taketo technicke veci 😀

zdenallicka
19. nov 2011

Holky, mám dilema - mám dělat čtyřlístek pro jednu paní, co má rakovinu a její neteř jí chce dát na svojí a maminčiné oslavě dortík pro štěstí...
Je tohle decentní a vhodné?

lusil2005
19. nov 2011

@zdenallicka je to decentne, ale mne sa viac paci taky klasicky stvorlistok 😅

inac zienky, myslite ze by som mohla na vianoce upiect na detsku onkologiu nejaku vianocnu torticku? strasne by som chcela aspon trosku potesit tie deturence tam, len netusim ci mi to tam zoberu 😕 co myslite?

zdenallicka
19. nov 2011

@lusil2005 Určitě si tam zavolej a chtěj třeba primáře..🙂 Já myslím, že ti to tam ale nevezmou... Obávám se, že se budou bát kontaminace.. ☹

zdenallicka
19. nov 2011

@lusil2005 Myslíš, že by bylo lepší tohle?

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=109077

livia76
19. nov 2011

Hurá dobojované 😉 33 mini tortičiek / 360g/+ 8kg torta trieda+4 kg torta ,,depresívum" podľa oznamka,aké majú 😉 téma psychiatria na gymnáziu 😉 Zmestilo sa do 150eur tak som rada 😉

akme
19. nov 2011

@zdenallicka ja by som tam dala ešte niečo na oživenie je krásna decentná ale nevýrazná, možno iná farba zelenej alebo beruška? Niečo tam bimanček na doladenie chýba
@dm1 Dani tá kytička je nádherná kým sa ja dopracujem k takej ale ten brečtan mi tak udrel do oka lebo brečtan je taká plazivá alebo vysiaca rastlinka alebo len mierne vyvýšená, ale vlastne to je úplne jedno 😀 😀 😀 je nádherná

akme
19. nov 2011

@livia76 ty kokso si sa namakala, netradičná torta kopec práce
@zdenallicka ta druhá je lepšia 😉

miciatko
19. nov 2011

@zdenallicka tato sa mi paci viac

zdenallicka
19. nov 2011

@miciatko Která? První nebo druhá?

vecernicci
19. nov 2011

@livia76 tak teda to je nářez, fakt super, máš to perfektně zpracovaný, smekám před tebou, sis teda mákla 😉

vecernicci
19. nov 2011

@lusil2005 na onkologii nevím, ale když syn měsíc ležel v popáleninovým centru v Praze, tak jsem jim tak dělala dort a vzali ho a děcka pak měli po obědě sladký 🙂