• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
som teraz dosla na to, že som mu zabudla dat chvost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak som dorobila

@adul67 to je klasika bielkova poleva
19. nov 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no úžasné torty robíš tá myška je bohovská
19. nov 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv prachovky perleťové sú dobré na malé plocha, spray na veľké plochy a napr. ruže - dostane sa medzi lupienky a pod.
19. nov 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela odpadávam z myšiaka - krajší ako originál :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: aj tá modrá je nááádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ma klepne, zrazil sami ten pudingovy krem, co teraz?
19. nov 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tohle mi dělá vždycky tvarohový, nahřát v mikrovlně a znova prošlehat, ale to asi určitě znáš
19. nov 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 - nádherné @lusil2005 ja síce nie som na torty pre dospelých, ale je krásna @mrka2 - krásnučká, ten panáčik je skvelý @vecernicci - nádherné @marci2305 - nádhera! A ty koniky su z jedneho kusu, ako vidím. WAW
@dm1 - prekrásne tortičky.
@anibas sú nádherné
@gagarinka - krásne
19. nov 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

tak na tento tyzden iba dve,jedna z toho je ta krstinova co mi poslali vzor.Ja som fakt nevedela urobit nieco horsie :grinning: .Aj zlatu tam maju - meno maleho. Tak dufam, ze to preziju.Vzor som posiela cez tyzden.A este moje prve ruze po roku.A ozaj, dorobili by ste este nieco na krstinovu ?
19. nov 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@mizulienka roztop maslo a ešte horúce tam prilievaj a šľahaj, mne sa pravidelne zráža salkový po pridaní pudingu a tak to zachraňujem :wink:
19. nov 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Páni, ja som myslela ze je tam postavena hracka z hrackarstva :grinning: .Nádherná je, obe :dizzy_face: ,dokonaly mysiak Stuart :wink:
19. nov 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha krstinova je nadherna, naozaj je krajsia ako co si posielala tu pred tym,co chceli. je taka decentna. ja by som uz nic nedavala. je krasna :slight_smile:
19. nov 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa krásne auto
@livia76 waw úžasné, to musela byť riadna prplačka, klobúk dole =)
@zdenallicka krásna
@dm1 ako živé
@yamahafazer krásna
19. nov 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha krstinová dokonalá :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha Na tej krstinovej by som nič nedorábala..Je krásne jednoduchá../aj keď náročná..:slight_smile: / !!! A tá k 40-tim..Je úplne geniálna. Pekná kombinácia bielej s červenou...
19. nov 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no to je dosť trápne, nechápem o čo jej ide. Veď je kopec iných stránok, kde sa môže prezentovať. Žeby sme si dali u nej robiť torty :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela No ten stuart vyzerá ako živý z rozprávky...Môj malý by ju asi ani nezjedol...:slight_smile:
19. nov 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina nádherné dielka
@vera_vila krása
@pristela - úžasná torta, @daducha nádherné. omnoho krajšia než ten vzor.
19. nov 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nádhrerné torty, little stuart je úplne božíííí :slight_smile:
19. nov 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 právě, že je bezmléčná, máslo mě taky napadlo, ale to tam dát nemůže :unamused: mně se zase sráží pravidelně tvarohový, když do něj zašlehávám máslo a pudink
19. nov 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
och holky velikaaaa vdakaaaa :wink: fakt naozaj som taka kludnejsia. ted si prisiel pre nu pán, ale tak klasicky chlap, ziadna reakcia, kamenna tvar, som mu povedala cenu ani brvou nemihol, aach tí chlapi a ich emócie-ked pride chlap pre tortu nikdy neviem či sa páči :frowning2:
19. nov 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby neviete mi niekto poradiť? O dva týždne idem robiť včelí úľ s včeličkami. Niečo som obkúkala na internete, no neviem v čom to mám upiecť. Niektoré použili nerezové misky, ale tá tortička by sa mi zdala maličká. Potrebovala by som väčšiu ale nie zase moc veľkú. A ešte sa chcem opýtať na hmotu....Aká by bola najlepšia? Pretože sa bojím, že sa mi roztrhne pri poťahovaní. Určite bude dosť vysoká a budem ju musieť dorobiť nejakou punčovou hmotou zo zbytkov, aby bola guľatá. Prosím poraďte. Ak máte niekto fotopostup, poteším sa!
19. nov 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no nemám slov. kcúr a myš super, a tá modrá... No nádhera.
19. nov 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha krásne si sa popasovala s tou krstinovou.
19. nov 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. nov 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia76 suprový nápad
19. nov 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci Hi...Ja som vedela, že som ho tam niekde videla. Len som ho tam dorýchla nemohla nájsť :wink: Ďakujem za link. Idem si ho rovno uložiť.. :slight_smile: 1,5 kg hmoty?...To je dosť, čo? Asi použijem tú smartflex hmotu na potiahnutie....
19. nov 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha ahoj, právě si prohlížím tvoje přidané fotky dortů a chtěla bych tě poprosit o radu - jak docílím tak nádherné sytě červené barvy, jako máš na tom dortu s mašlí :confused: ? Na potahování používám mléčný marcipán a když ho chci obarvit klasickou červenou gelovkou od Wiltonu, mám to vždycky jen růžové. Viděla jsem, že se dá koupit i nějaká vánoční červená, ale nevím, jestli by to mělo větší efekt. Díky předem :wink:.
Jinak moc krásné dorty - všechny :dizzy_face: .
19. nov 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, krásne tortičky ste znova popridávali :wink:
ja tiež prispievam svojou maličkosťou pre kamarátku
19. nov 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
moja dnešná a mám pár dní pokoj :slight_smile: som zničená, lebo moja dcérka si zmyslela, že nebude v noci spávať :frowning2: takže nič nestíham, zajtra už musím niečo aj uvariť, lebo sme len o suchej strave :sweat_smile:
19. nov 2011 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
ahojte sikulky! juj ale tu zas pribudlo krasy! ja som uspesne zavrsila svoj trojdnovy pattortovy maraton. ale dnes to bolo tazke... vsetko sa mi toci a hlavu mi ide rozhodit :frowning2: ale zvladla som to! s mensim detailikovym kixikom (na krstinovej torticke som poplietla meno :sweat_smile: ) ale zvladla! :grinning: a dva dni mam od tort pokoj :zipper_mouth:
19. nov 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok