• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

4. decembra 2016 
21. nov 2011 o 17:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
@broucek2
@daducha díky moc kočky....vyskušam...dobre sa s tým robí???neupcháva to dierky?
21. nov 2011 o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dajna11 neucpává a fakt se dělá s ní dobře, jen je choulostivější na odrolení, drží míň
21. nov 2011 o 18:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@broucek2 ahá....takže dávať pozor aby sa to nbiekde neohrkalo,lebo som chcela poslať medovníky bratovi do anglicka ale asi by to bolo risk,prišlo by to polámané.
21. nov 2011 o 18:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dajna11 na to je fakt moc křehká, ale zkus, uvidíš, jak se ti bude zdát, ale na tom vajíčku na perníkuto asi úplně nepřilne
21. nov 2011 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@reruna něco přidávám
21. nov 2011 o 18:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (8)
@broucek2 nie?no skusim.....vraj sa má k tomu pridať glycerín aby to bolo pružnejšie a dlhšie vydržala glazura.ale tak skusim....
21. nov 2011 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dajna11 tak to nevím, nikdy jsem s glycerínem nepracovala, Když do nich neklepneš, tak se to udrží v pohodě
21. nov 2011 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, dlho som tu nebola, pridávam moju minulotýždňovú tortu a idem sa pokúsiť aspoň popozerať vaše tortičky, dočítať vás asi nezvládnem, keďže ste tu toho zase popísali :slight_smile:
21. nov 2011 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (40)
kočky ďakujem všetkým za liky :dizzy_face: vam sa nevyrovnam ani o desat rokov... torticka sa pacila, a aj chutila. dokonca jedna kamaratka si chce dat u mna spravit taku istu :confused: no a ma byt pre babku a zaroven pre vnucku k meninam. nemate nejake tipy ako to vyzdobit? inac aj dost pismenok bude...
21. nov 2011 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela oki mozem poslat aj kvietky aj vlocky posli adresu do IP alebo na FB :wink:
21. nov 2011 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcata, prosim vas, mam doma jednu rastlinnu slahacku 500 ml. aky krem mozem z nej narychlo urobit?????? :astonished: :confused: :confused: inak nemam nic a maslovy uz nestiham. :stuck_out_tongue_closed_eyes: som si zmyslela tiez na poslednu chvilu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no mam este 2 ks Creme ole vlastne.
21. nov 2011 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mrka2 jogurt, tvaroh ci roztopit cokoladu popr. len taku schwarzwaldsku a visne
21. nov 2011 o 19:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katy1979 co je to schwarzwaldska? to ako normalne vyslahat a hotovo? s cukrom a koniec? ja som s rastlinnou v zivote este nerobila.
21. nov 2011 o 19:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dajna11 ozdob zabal do bubliniek a posli medzi kazdu vrstvu daj bublinkovu foliu a bez problemov posli. teta tak vzdy posielala dokonca 3D traktor z medovniku a prezil to bez ujmy
21. nov 2011 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mrka2 hej to je len slahackova. zhrabni dcere jogurty. rastlinna byva vacsinou sladena
21. nov 2011 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yamahafazer aja vidím mrkvovú ružu na slanej knihe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2011 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katy1979 do prkna, teraz som pozrela do chladnicky a mam len jeden coko a jeden broskynovy jogurt :confounded: ale mam jogurtovy zeesan,len to neviem,kolko toho mam dat. asi to len vyslaham,ako vravis a basta. a nemozem tam supnut aj creme ole? ale kolko E ciek je v tej slahacke,skoro mi oci vyskocili :angry:
21. nov 2011 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dadka212 kremak je asi krekmovy bok :sweat_smile:
21. nov 2011 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@broucek2 ved ani ja....len som tak čítala a ani nebudem koli tomu glycerin kupovať...vyskúšam trošku najpr vymiešať a uvidíme :grinning: :grinning:ale v časopise dortmania s tým apni robila krásne medovniky...je mi síce jasné že na to aby boli aspn z polovice také mi tá poleva stačiť nebude...to musím mať sakra šikovné ruky :grinning:
21. nov 2011 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katy1979 hej?bo ja by som mu chcela poslať chalúpku ale to ma hned napadlo že s tým isto budú hádzať a tak a že to nemá šancu prežiť cestu
21. nov 2011 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusil2005 Ďakujem...:grinning:
Nestíham čítať všetko..Som aj pracujúci ľud...:slight_smile:))
21. nov 2011 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zlatat ano som skusala :grinning: dakujem za inspiraciu

pridavam jednu moju zimnu co som robila kvoli sutazi na TOM ,ale nemyslim,si,ze sa umiestni lebo tam boli nadherne torty a som ju nikomu na svadbu nerobila robila som ju prenas a nebola ani obrovska ,nic ine ma nenapadlo :grinning: lebo nikdo svadobne zimne nechce iba klasiku chcu.Som ju fotila na kresle aby vinikla ta biela.
21. nov 2011 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (36)
@yamahafazer ta je krásná :slight_smile:
@broucek2 nějak to zkusím, díky, uvidím, co se mi podaří...
Všem moc děkuju za liky k perníčkům:slight_smile: letos jsem zdobila poprvé bílkovou polevou, tak to potěší:slight_smile:
21. nov 2011 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzana124 prekrasna je... velmi sa mi pacia take torticky :slight_smile:

@yamahafazer velmi pekna zimna :slight_smile:))
21. nov 2011 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yamahafazer Tááá je krááásna...:slight_smile: Úžasná!
21. nov 2011 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dajna11 ono to spíš chce vytrénované ruce
@reruna určitě se povede
21. nov 2011 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yamahafazer nádherná a dobrý nápad
21. nov 2011 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte

mám jednu prosbu... mám teraz plniť tortu falošným parížskym krémom a do toho višne ... neviete mi poradiť aký kompot je naj? pozerala som dnes v lidli na nejaké vykôstkované ... díky :wink:
21. nov 2011 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@yamahafazer ja som tiez robila na sutaz torticku ,prvu cokoladovu v zivote ,tiez mam daleko od tych krasnych torticiek co tam boli
21. nov 2011 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (35)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok