• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
@katy1979 nene, ono to len treba dat tak na pol hodku - hodku do chladnicky a krasne to ztuhne. a az potom to dat na tortu. ja som tiez minule robila uz neviem aky, tusim jahodovy a tiez sa to normalne lialo. ale ked som to dala do chladnicky, perfektne to zatuhlo.
22. nov 2011 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko ta je nadherna uz som na nu pozerala a vidis ani podla nika som si nevsimla,ze si to ty :grinning: mne sa zasa paci ja taketo cokoladove mozem :grinning: a vyzera suprovo. :wink:

ozaj este ste sa niekdo zapojili do sutaze vianocnej na TOM?

dakujem vsetkym za vsetky paci sa mi na vsetkych tortach aj vase su vsetky nadherne :dizzy_face:
22. nov 2011 o 05:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 V pohode. Ja som tak tiež dala smejkov.. :grinning: :grinning: :grinning: Nestíham to tu čítať, tak tu klepkate... :grinning: A niekedy mi vypadáva Modrý koník, tak sa mi nechce opäť vraciať na to isté. Je tu toho stráááášne veľa!!! Ale to je fajn, že sa táto téma tak rozbieha vo veľkom. Len po nejakom čase to tu ani nestíham všetko počítať. Určite by som tu našla všetko od A po Z.. :grinning: :grinning:
22. nov 2011 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. nov 2011 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
ahojte kočky poradíte mi ?chcem spravit punčovu tortu srdce ale ako ju potiahnem mmf taku mokru treba ju potriet tiež maslom pod potah?bojím sa že sa mi potah roztopí alebo ako to robíte vy? :frowning2:
22. nov 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 treba potrieť maslom s cukrom, ja pridávam ešte aj korpus ale normálny nie punčový...a tortičky vydržali :slight_smile:
22. nov 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 nedaj sa.
22. nov 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 len ja som nemohla cakat hodinu akosi nebol cas. raz som tak jogurtovy supla do chladnicky ze nech sa vychladi lebo to bolo riedke a bol to problem vobec ako tak natriet. ale ked clovek nestiha musia urcite veci fungovat hned
22. nov 2011 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 dakujem :slight_smile:
22. nov 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, prosím vás o postup na Spejbla a Hurvínka.. potřebuju to co nejdřív.. Díky!! :slight_smile:
22. nov 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer tak tá je krásna, skvelý nápad @miciatko krásna, toho santu a sobov si robila cez nejakú šablónu? Držím Vám palce v súťaži baby :slight_smile:
Inak baby veľmi pekne ďakujem za vaše milé komentáre a za všetky laiky :slight_smile:
22. nov 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej babeny moooc vam dakujem za lajky , moc som rada ze sa vam torticka paci @zuzana124 hej to sa daju tk robit okoladove obrazky ,@dm1 mi pomohla, pockaj dam link http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=275&t=4616
22. nov 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte,tak pridavam tu svoju slahackovu pre moje neterky :slight_smile: som mala v plane nejaku inu,no ale ked uz mam tie nove vlocky od @anibas ... :grinning:
22. nov 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@mrka2 krásná a milé postavičky
22. nov 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem :slight_smile:
22. nov 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 krásná je, já jsem teď na tu kittynu taky mrskla vločky :wink:
@zdenallicka ať hledám jak hledám zatím jsem nic nenašla, jedině si vzít obrázek a modelovat podle toho :slight_smile:

a dneska jsem dělala ke kafíčku řezy s piškotovým krémem, tak si dáme do nosu :wink:, je to mňamka
22. nov 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adul67 ja davam len lekvar a vzdy v pohode prezila :slight_smile:
22. nov 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela anjelik prišiel, bola poškodená krabička, ale bol tam :dizzy_face: Danielka si ho hneď prisvojila, že "moj anélik" :grinning: DAKUJEMEEE
22. nov 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
holky prosím vás dá se udělat nějak hnědá smícháním jiných barev.. já přemýšlím, ale nevím díky
22. nov 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko wau tak to musím niekedy vyskúšať s tou čokoládou, ďakujem za tip :slight_smile:
22. nov 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv mala by to byť červená + žltá + modrá
22. nov 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv anebo použít kakao :wink:
22. nov 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci no vidíš to mě vubec nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@zuba děkuju moc za rady
22. nov 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to kakao bude asi lepšie :slight_smile:
22. nov 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka
@zdenallicka viem, ze @lamps ich robila, skus u nej :wink:
22. nov 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Díky, zkusím..:slight_smile:

@lamps Nemáš postup na Spejbla a Hurvínka, prosím? :slight_smile:

@vecernicci Děkuju, jsi hodná..:slight_smile:
22. nov 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka taky nemám Spejbla a Hurvínka :unamused:
22. nov 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemate nejaky odskusany recept na nejaky orechovy, kavovy alebo taky nejaky krem? mam zakazku, chcu 2 torty, jedna bude mascarpone biela coko a druhu chcu uplne nejaku odlisnu, poradte prosim nejaky krem :slight_smile: dakujem
22. nov 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja teraz ficim na karamelovom kreme, a na piatok robim grilazovy!!! na ten sa tesim :grinning: alebo urob coko slahany nad parou, a @dm1 mala super recept na kavovy krem.
22. nov 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok