Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mizulienka
22. nov 2011

@zlatat dakujem, uz som to nasla 🙂 dobre, tak obycajne salko mam 🙂

lucula73
22. nov 2011

@zlatat 🙂 ,ja som sa toho strašne bála,perníky som mala týždeň upečené,no nakoniec ma to tak chytilo,že som šla spať o pol4 😝 😀

zlatat
22. nov 2011

@lucula73 a polevu si akú mala? Mne sa nejako s ňou nedarí, asi mám blbý cukor alebo čo, ostávajúp mi akoby kryštáliky cukru a neprejde cez maličkú dierku sáčku

vera_vila
22. nov 2011

@mizulienka Já jsem dělala teď karamelový krém ze salka - nechá se tak dvě hodiny vařit v plechovce ponořené ve vodě, nejlépe den předem, aby pořádně prochladl, pak se vyšlehá s máslem, vůbec už se nemusí doslazovat, ani není přeslazený... Je rychlý a mooc chutná...

vera_vila
22. nov 2011

@zlatat Já cukr do toho zdobícího sněhu vždycky ještě proseju, aby mi tam právě nezůstaly ty větší krystalky a od té doby s tím problém nemám...

kvojtanikova
22. nov 2011

baby uz ste niekto robili salkovy krem z uz hotoveho karamelu Tatra co predavaju v Tescu? Take ako Salko plechovka, je na tom napisane "uz hotovy karamel, uvareny" . Ja som to kupila, preslahala s celym maslom a uplne som si znicila tortu, kedze cely krem komplet vytiekol, nepomohlo ani chladenie, nic, skoro ma slak trafil . Chutovo to bolo vyborne ale konzistencia desna, tak sa pytam, urobila som daco zle alebo ste aj vy mali take skusenosti?

katy1979
22. nov 2011

@kvojtanikova ja som to sice iba primiesavala do kremu kedze som ho urobila malo tak som narychlo kupila aj toto a nebol s tym problem

zlatat
22. nov 2011

@vera_vila no veď aj ja, ale my máme asi iný cukor, nie je to jemnulinký prášok

zlatat
22. nov 2011

@kvojtanikova ja ho mám nachystaný, kúpený ale ešte nikto odvtedy nechcel karamelovú plnku, takže neviem aký je

vera_vila
22. nov 2011

@zlatat Tak nevím, možná bych ho zkusila ještě přemlít, pokud tedy máš v čem... Ono asi i dost záleží na výrobci... My tu taky máme jednoho a od toho cukr tak možná do buchty, ale nikdy ne do krému nebo sněhu, protože je dost hrubý, i když je moučkový...

lencici
22. nov 2011

ahojte baby....chodím na túto stránku ale neprispievala som ešte..upiekla som už asi 5 marcipanových toriet...boli chutné ale vyzerali strašne 😖
čítam tu o karamelovom kréme so salka, chcela by som ho vyskúšať ale akú druhú plnku k tomu? najčastejšie som robila čokoladovú a višnovú plnku....ďakujem za rady 🙂

vera_vila
22. nov 2011

@lencici Já bych k tomu klidně zkusila třeba kávový krém, čokoládový vůbec není špatný na kombinaci s karamelem, nebála bych se ani nějakého ovocného nebo likérového. Každopádně možná volit méně sladký, pokud by salkový krém byl sladký moc...

lucula73
22. nov 2011

@zlatat preosiaty považský cukor,množstvo som dala podľa toho čo tu baby písali,bielok x 5,3..........ale bolo to odsť husté,dala som potom aj citronovú šťavu...

lussy23
22. nov 2011

@artepf nádhera
@lucula73 nádherné perníčky... Ja začnem robiť už v sobotu

adul67
22. nov 2011

@bzucinka2 davaš pod potahovku na punčovej lekvár? 😨

zlatat
22. nov 2011

@lucula73 jáj tak zase som jeden recept prepásla ... 😖 čo to znamená bielok x 5,3? Nejak si dnes sedím na vedení 😒

lamps
22. nov 2011

@lencici ja som ku karamelovému krému dávala čokoládový 😀 a bolo to mňam

zlatat
22. nov 2011

@lencici ja som raz robila karamelový a čokoládový ... nezvyknem kombinovať plnky, no toto bol darček a mala som zvýšené tieto dva krémy, tak som ich použila 😀 ... vraj torta bola chutná, ale nevychvaľovali ju tak ako o rokneskôr mascarpone krém 😀

dm1
22. nov 2011

@zlatat vaha bielka x 5,3 a vyjde ti vaha cukru ktory treba dat 😉

dm1
22. nov 2011

@kvojtanikova ja som ho mala a nebol ziadny problem krasne huste ako uvarene salko. Mam ho aj teraz pre pripad potreby kupeny keby som nestihala uvarit a bolo malo kremu

dm1
22. nov 2011

@artepf to si kup radsej red red alebo extra cervenu

dm1
22. nov 2011

@artept prave som docitala ze niekto ma tu christmas a je pekna tak kludne kup aj tu ja som preto tak pisala ze na forach baby radili hlavne tu red red a extra ale aj tak jej vzdy musim dat strasne vela aby to bolo pekne syte 😒

zlatat
22. nov 2011

@dm1 dobré ... to by ma veru nenapadlo 😵 a citrónová šťava tam nejde? Len toto vyšľahať ?

dm1
22. nov 2011

@zlatat vyslahas a ono je to dost huste vraj tak potom zriedit trosku citronovovu stavou. ja som este nerobila ale chystam sa. je to recept od Mafky z pernickov 🙂

inak som si minule vsimla ze su bezlepkove recepty na torty aj v casaku TOM od Bea40 tak ma napadlo ze ked budem potrebovat vyskusam

zlatat
22. nov 2011

@dm1 áno, ona tam prispieva - chceli najprv mňa, aby som tam prispievala, ale odmietla som ... napokon som nemala žiadne zákusky odfotené a odmietla som len kôli tomu niečo piecť - a potom ani cent prispievateľom nedajú a oni zhrabnú peniaze za predaj časákov - je to nefér podľa mňa

bzucinka2
22. nov 2011

@mizulienka orechovy: uvarit 1 vanilkovy puding v mlieku a do horuceho vmiesat 100g orechov, po vychladnuti pridat 1 maslo 🙂

dm1
22. nov 2011

@mizulienka ja kavovy robim tak ze uvarim silnu zrnkovu kavu podla toho kolko kremu idem robit co ja viem tak 3-4 deci kavy dolejem do pol litra mliekom a v tom uvarim puding. /ja moc pudingove nee preto aspon ten premium vanilkovy varim/. Potom zaslaham do 500g masla /1:1 v pomere k tekutinam/ a este prisypem pomletu kavu podla chuti. Aj praskovy cukor vyslaham s maslom podla chuti
orechovy robim ja klasika zo slahaneho nad parou a pridam orechy nakoniec

bzucinka2
22. nov 2011

@kvojtanikova ja s nim robim bezne a je uplne super husty ten krem 🙂
@adul67 ano uplne v pohode a aj na ine torty ho v pohode davam, len ked su svadobne alebo poschodove tak robim maslo s korpusmi 🙂
@artepf podla mna je uplne jedno ci red red alebo christmas kazdej treba vela dat 😒

zuz11
22. nov 2011

toto je moj prvy vytvor s K2..... ale nezdala sa mi moc priatelska ta K2, na potahovanie super ale na tie ozdoby ee, robim niekde chybu? zamiesam si farbu a supnem do chladnicky v sacku a aj tak sa stale lepi

dm1
22. nov 2011

@zuz11 K2 je veru dost makka hmota to preto 😖