• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
@zlatat dakujem, uz som to nasla :slight_smile: dobre, tak obycajne salko mam :slight_smile:
22. nov 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat :slight_smile: ,ja som sa toho strašne bála,perníky som mala týždeň upečené,no nakoniec ma to tak chytilo,že som šla spať o pol4 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. nov 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 a polevu si akú mala? Mne sa nejako s ňou nedarí, asi mám blbý cukor alebo čo, ostávajúp mi akoby kryštáliky cukru a neprejde cez maličkú dierku sáčku
22. nov 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Já jsem dělala teď karamelový krém ze salka - nechá se tak dvě hodiny vařit v plechovce ponořené ve vodě, nejlépe den předem, aby pořádně prochladl, pak se vyšlehá s máslem, vůbec už se nemusí doslazovat, ani není přeslazený... Je rychlý a mooc chutná...
22. nov 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat Já cukr do toho zdobícího sněhu vždycky ještě proseju, aby mi tam právě nezůstaly ty větší krystalky a od té doby s tím problém nemám...
22. nov 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby uz ste niekto robili salkovy krem z uz hotoveho karamelu Tatra co predavaju v Tescu? Take ako Salko plechovka, je na tom napisane "uz hotovy karamel, uvareny" . Ja som to kupila, preslahala s celym maslom a uplne som si znicila tortu, kedze cely krem komplet vytiekol, nepomohlo ani chladenie, nic, skoro ma slak trafil . Chutovo to bolo vyborne ale konzistencia desna, tak sa pytam, urobila som daco zle alebo ste aj vy mali take skusenosti?
22. nov 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvojtanikova ja som to sice iba primiesavala do kremu kedze som ho urobila malo tak som narychlo kupila aj toto a nebol s tym problem
22. nov 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila no veď aj ja, ale my máme asi iný cukor, nie je to jemnulinký prášok
22. nov 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvojtanikova ja ho mám nachystaný, kúpený ale ešte nikto odvtedy nechcel karamelovú plnku, takže neviem aký je
22. nov 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat Tak nevím, možná bych ho zkusila ještě přemlít, pokud tedy máš v čem... Ono asi i dost záleží na výrobci... My tu taky máme jednoho a od toho cukr tak možná do buchty, ale nikdy ne do krému nebo sněhu, protože je dost hrubý, i když je moučkový...
22. nov 2011 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby....chodím na túto stránku ale neprispievala som ešte..upiekla som už asi 5 marcipanových toriet...boli chutné ale vyzerali strašne :confounded:
čítam tu o karamelovom kréme so salka, chcela by som ho vyskúšať ale akú druhú plnku k tomu? najčastejšie som robila čokoladovú a višnovú plnku....ďakujem za rady :slight_smile:
22. nov 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencici Já bych k tomu klidně zkusila třeba kávový krém, čokoládový vůbec není špatný na kombinaci s karamelem, nebála bych se ani nějakého ovocného nebo likérového. Každopádně možná volit méně sladký, pokud by salkový krém byl sladký moc...
22. nov 2011 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat preosiaty považský cukor,množstvo som dala podľa toho čo tu baby písali,bielok x 5,3..........ale bolo to odsť husté,dala som potom aj citronovú šťavu...
22. nov 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf nádhera
@lucula73 nádherné perníčky... Ja začnem robiť už v sobotu
22. nov 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 davaš pod potahovku na punčovej lekvár? :fearful:
22. nov 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 jáj tak zase som jeden recept prepásla ... :confounded: čo to znamená bielok x 5,3? Nejak si dnes sedím na vedení :unamused:
22. nov 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencici ja som ku karamelovému krému dávala čokoládový :grinning: a bolo to mňam
22. nov 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencici ja som raz robila karamelový a čokoládový ... nezvyknem kombinovať plnky, no toto bol darček a mala som zvýšené tieto dva krémy, tak som ich použila :grinning: ... vraj torta bola chutná, ale nevychvaľovali ju tak ako o rokneskôr mascarpone krém :grinning:
22. nov 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat vaha bielka x 5,3 a vyjde ti vaha cukru ktory treba dat :wink:
22. nov 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvojtanikova ja som ho mala a nebol ziadny problem krasne huste ako uvarene salko. Mam ho aj teraz pre pripad potreby kupeny keby som nestihala uvarit a bolo malo kremu
22. nov 2011 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf to si kup radsej red red alebo extra cervenu
22. nov 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artept prave som docitala ze niekto ma tu christmas a je pekna tak kludne kup aj tu ja som preto tak pisala ze na forach baby radili hlavne tu red red a extra ale aj tak jej vzdy musim dat strasne vela aby to bolo pekne syte :unamused:
22. nov 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dobré ... to by ma veru nenapadlo :dizzy_face: a citrónová šťava tam nejde? Len toto vyšľahať ?
22. nov 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat vyslahas a ono je to dost huste vraj tak potom zriedit trosku citronovovu stavou. ja som este nerobila ale chystam sa. je to recept od Mafky z pernickov :slight_smile:

inak som si minule vsimla ze su bezlepkove recepty na torty aj v casaku TOM od Bea40 tak ma napadlo ze ked budem potrebovat vyskusam
22. nov 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 áno, ona tam prispieva - chceli najprv mňa, aby som tam prispievala, ale odmietla som ... napokon som nemala žiadne zákusky odfotené a odmietla som len kôli tomu niečo piecť - a potom ani cent prispievateľom nedajú a oni zhrabnú peniaze za predaj časákov - je to nefér podľa mňa
22. nov 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka orechovy: uvarit 1 vanilkovy puding v mlieku a do horuceho vmiesat 100g orechov, po vychladnuti pridat 1 maslo :slight_smile:
22. nov 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja kavovy robim tak ze uvarim silnu zrnkovu kavu podla toho kolko kremu idem robit co ja viem tak 3-4 deci kavy dolejem do pol litra mliekom a v tom uvarim puding. /ja moc pudingove nee preto aspon ten premium vanilkovy varim/. Potom zaslaham do 500g masla /1:1 v pomere k tekutinam/ a este prisypem pomletu kavu podla chuti. Aj praskovy cukor vyslaham s maslom podla chuti
orechovy robim ja klasika zo slahaneho nad parou a pridam orechy nakoniec
22. nov 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvojtanikova ja s nim robim bezne a je uplne super husty ten krem :slight_smile:
@adul67 ano uplne v pohode a aj na ine torty ho v pohode davam, len ked su svadobne alebo poschodove tak robim maslo s korpusmi :slight_smile:
@artepf podla mna je uplne jedno ci red red alebo christmas kazdej treba vela dat :unamused:
22. nov 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je moj prvy vytvor s K2..... ale nezdala sa mi moc priatelska ta K2, na potahovanie super ale na tie ozdoby ee, robim niekde chybu? zamiesam si farbu a supnem do chladnicky v sacku a aj tak sa stale lepi
22. nov 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@zuz11 K2 je veru dost makka hmota to preto :confounded:
22. nov 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok