• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. augusta 2017 
@lucia80 dakujem za radu, urcite si vyzistim, len skoda, ze z tych dedin nikoho nepoznam, ale tak ja isto niekoho najdem :wink:
23. nov 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia80 nasla som ten obchod co si vravela, ked mi hmota do buduceho piatka nepride, tak tam narychlo zabehnem, tu je: http://www.adal.biznisweb.sk/
23. nov 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi teď paní psala a kouličky mi přihodí, to mám hroznou radost :slight_smile: furt čekám až jim dodají podkovičky :angry: ale doufám, že to nebude dlouho trvat, nebo zase něco přikoupím a nechám tam zase hafo peněz :grinning:
23. nov 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko videli - videli už 4x :grinning: :grinning:
23. nov 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia80 no nevieme či najlepšia :wink: ale niekdy aj naj - srandovnejšia :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha takú - aby sa ti dobre krájalo - ked vás bude veľa a hlavne farebnú :wink:
23. nov 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka coko mmf je take trosku elastickejsie, ale pracnejsie. plastelina je lahsia, a je taka - hladucka. taka sametova. a lepsie sa s tym modeluje ako s coko mmf, to strasne pomaly schne. ovela horsie ako normalne mmf. ta plastelina neschne ale ztuhne ked s nou nepracujes. cize drzi tvar. no na potahovanie torty by som odporucala coko mmf, ale ked tam chces aj nejake modelovanie, daj plastelinu. a predsa - plastelina je cista cokolada. s troskou sirupu. coko mmf je hmota. chapes.
23. nov 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas si zlata... :sweat_smile: :grinning: viem, ze naj bude jednoposchodova... ale nejaky namet? :fearful: :slight_smile: kukala som na nete a mozno nieco prevziat z tohoto http://www.wilton.com/idea/Glorious-Colors-Cake a do stredu miesto toho kriza dat logo modreho konika s tym, ze by som to spravila na velkost polovice plechu, alebo celeho plechu, ale dala by som tri platy
alebo spravit bielu a na vrch hodit takuto nejaku decku, ako je pod macikom a zasa miesto macka dat konika http://www.wilton.com/idea/Bear-Hugs-for-Baby-Cake
co myslis? ci mas nieco este ine vhodnejsie? :fearful:
23. nov 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha a čo tento spodok torty -len po kraji a doprostred torty koníka ? nie je to náročné a pestrofarebné
23. nov 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adka_praha aj ten macko sa mi páči :wink:
23. nov 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. nov 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas @vecernicci uff... najprv mam problem vooobec nieco spravit a teraz neviem, co spravit... :sweat_smile: ten farebny spodok sa mi paci... :dizzy_face: ... aj ta modrobiela s konikom, ale tam by som asi musela tu svetlomodru nahradit svetloruzovou a toho kona nemodelovat, ale nakreslit alebo vykrojit- nech nahodou nevznikne problem, ze jeden konik a vela deti... chapete... :sweat_smile:
23. nov 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci no tie som si uložila - náááádhernééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. nov 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas to víš, zadala jsem na flickru modrý koník dort a vyjelo tohle :grinning:
23. nov 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci tak tie su uzasne... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. nov 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som zase dostala abstak z nepecenia, tak som narychlo upiekla aspon pre nas schwarzwaldsku tortu... drobci sa velmi potesili :slight_smile: a manzelik tiez :slight_smile:
23. nov 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@vecernicci Tie s koníkmi sú bombové
23. nov 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 ked som poriadne podsypala aj valcek obsypala tak to celkom slo

inak baby vsimli ste si ze recept na medovnicky od @lusil2005 je aj v decembrovej Eve na str. 163??? takze musi byt dobry ked ho aj tam spominaju :grinning: :grinning: :grinning:
23. nov 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte kocky.Idem za vami po dlhsom case a zasa prosim o radu.Kde objednavate jedle ooblatky s fotkou na zelanie?Dakujem za kazdu odpoved
23. nov 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca v t-fornaxe na www.peceniehrou.sk
23. nov 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 akujem.Uz ani neviem kolko shopov som presla
23. nov 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci dakujem, si zlata :slight_smile: ake si davala klucove slovo na vyhladavanie? ja uz hladam hocijako, ale zatial ma nic neuputalo...rozmyslam, ze urobim tu hnedu s tyrkysovym kvetom od @zdenalicka, mozem? :slight_smile:)
23. nov 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čafte kočeny, mám k vám prosbičku - zapojila som jednu svoju detskú tortu do súťaže. Ak sa vám páči, dali by ste jej prosím hlas? Súťaž trvá do 19.12. a z jedného PC sa dá poslať hlas každých 24 hodín.
http://rodicum.cz/fotosoutez/detske-dorty/4/ a moja torta je poschodová s mackom Pú ... nedá sa vložiť na ňu priamy link :angry:

Je to táto torta:

ĎAKUJEEEEM
23. nov 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@zlatat mas to tam :wink:
23. nov 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat stalo sa .-)
23. nov 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som si vsimla ze na jednej stranke v sutazi mame veru viacere odtialto torty v sutazi no som zvedava ako to dopadne :wink: . Len tam mi to hlasovanie pride uplne ujete :confounded: . Musim vzdy vybrat z 2 ponuknutych tort ze ktora je krajsia a dat jej tak vlastne hlas a pritom sa mi mozno nepaci ani jedna z nich :zipper_mouth: . Ak chceli dosiahnut ze musis hlasovat za vsetky nielen za kamaratkine tak sa to malo nejako bodovat alebo ja neviem ako :zipper_mouth:
23. nov 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat zahlasované :slight_smile:
23. nov 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat je krasna, aj moj mas :slight_smile:
@dm1 aka je to sutaz? viem iba, ze na TOMe je zimna...
23. nov 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok