• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

dnes mi segra poobede povedala, že potrebuje tortu, tak tu je výsledok...... :sweat_smile: aj som rozmýšľala či ju sem pridať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. nov 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@zlatat máš tam hlas :slight_smile: když se připomeneš zítra tak dám zas :grinning:
23. nov 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat zahlasované :slight_smile:

@vecernicci ty sem hádžeš také krásne torty,že ich už nemám kde ukladať,nie že by som ich chcela piecť ,ale pre potešenie :slight_smile:
23. nov 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat tá je krásna, aj som zahlasovala :wink:
23. nov 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem kočky
23. nov 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly super, a dík za adresu. ty si teda šikulka, hneď si to aj našla. ja skúsim najskôr tie cukríky a ak by to šlo blbo, tiež tam možno zabehnem. Lebo mne by tiež stačilo len pre deti doma niečo zbúchať :grinning:
23. nov 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat máš hlas, snad vyhraješ :grinning:
@dm1 no pekne, zase neprečítam všetko, ale hneď reagujem a potom zistím, že si to tu už dala :confounded:
23. nov 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat jj tu ved som tvoje hned spoznala :slight_smile:
23. nov 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina dík, no neviem - zatiaľ je tam jedna torta so 143 hlasmi :rolling_eyes: ... ja som sa o tejto súťaži dozvedela až teraz, takže mám čo doháňať :unamused:
23. nov 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 k tomu hlasovaniu.Je to talne na hlavu.Viac krat som s nimi riesila.,Mala som tam tortu ako 5 v poradi a teraz kym prejde ta plejada tort tak moju vobec neda do vyberu
23. nov 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas no podľa mňa ozaj najlepšia, samozrejme s tou mojou "májovky", ktorú teraz zanedbávam, lebo tu obdivujem vaše umelecké diela a snažím sa aspoň niečo si zapamätať, čo by som mohla zúročiť. A teda aj veselo tu býva :slight_smile:
23. nov 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bianca presne ten istý problém mám aj ja s tortami - úplne na hlavu postavené hlasovanie :angry: :angry: :angry: :angry:
23. nov 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca ja som im tiez pisala ze to je na hlavu . hlasovnaie mali pustit az po prihlaseni vsetkych torticiek lebo takto ked som hlasovala na 3x viem ze som tam mala niektore torticky aj viackrat tie iste. Tak potom o com to je? malo to byt naraz a hotovo. A bolo mi nato odpisane ze nejde o to aby som ja vybrala najkrajsiu ale aby to vybral system :sweat_smile: . nieco v tom zmysle ze je to generovane a neveim co. ale fatk som ozaj zvedava co vyhra lebo niektore torty tam boli take... a napriek tomu musis jednej dat hlas rovnako hodnotny ako ked das hlas torticke ze wau :astonished:
23. nov 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat máš to tam :wink:
23. nov 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat inak mne dokonca na hlasovanie ponuklo 2 tvoje torticky a ze mam vybrat krajsiu :slight_smile:
23. nov 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat nádherná @dadka212 waw ja robím podľa úplne rovnakého receptu!
23. nov 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 je krásna
23. nov 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat
@dm1 kocky ja som s nim uz tolko casi stravila vypisovanim co stale bol neaky problem a zasa som sa dokopala k otazke.Uz klikam od mokho posledneho prispevku co je 11 minut a nevidela som svoju tortu ani raz zato ine opakovane. @dm1 ty tam mas myslim kosik ze?Ten som tiez nevidela ani raz pri dnesnom preklikavani do bezvedomia
23. nov 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca mam ich tam viac :wink:
23. nov 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka To fakt??? Mne ho dala manzelova starka asi pred styrmi rokmi. :sweat_smile: A ona podla neho pecie uz desatrocia. Je pravda ze za tie roky som ho uz dala milion ludom, ale tazko povedat ci je to z mojej "linie" :grinning: ved tie recepty su ako ludove pesnicky.
To mi pripomina - mam sesternicu a ona ma dceru, ktora zo zasady nikomu nedava recept na nic!!! Raz som od nej chcela recept na muffiny a po pol roku mi ho dala na vianoce :zipper_mouth: ako darcek. A potom si bez problemov odomna vypyta recept na plnku a korpus na tortu. Ale tak - jasne ze som jej dala :grinning: Ved nebudem trucovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nepochopim taketo "syslenie"... :unamused:
23. nov 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huraaaaaa po 14 minutach som sa dopracovala i k svojej
23. nov 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja mam tvoj kosik vypaleny do mozgu to preto :grinning:
23. nov 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@eliska22 jasneee ze pridat! krasna "kvetinka" :grinning:
23. nov 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat aj odo mňa :wink:
23. nov 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat maaas moj hlas! :sweat_smile:
23. nov 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat mas aj odo mna hlas :grinning: dala som si link na fb tak dufam ze budu hlasy pribudat
23. nov 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatat zahlasovane ,drzim palce :wink:
23. nov 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulienky ste zlatunké, moc vám ďakujem
@bianca aj mne sa stalo na tej stránke, že som klikala do nemoty, niektoré torty sa mi aj 5x zopakovali ale na moju som nenatrafila :angry: :angry:
23. nov 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok