• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Mam vlašsk orechy na predaj...ak by ste niektora mala zaujem? Na cene sa dohodneme urcite aby sme boli obe spokojne
25. nov 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps skus vytiahnut a nechat chvilu vonku. nech to obschne. mne sa zatial toto nestalo (klop klop klop) ale ked sa mi orosi vonku, dam do chladnicky a je to suche. tak neviem ked sa rosi v chladnicke co pomoze :zipper_mouth:
25. nov 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak děvčata, ze včerejška mám zážitek :slight_smile: volala mi baba, že chce 2patrový dort, navrchu vymodelovaná motorka, čokoládový korpus, čoko krém a že prý jestli se vejdu do 350 korun, tak já si myslela, že si snad dělá srandu, ale ona si to asi fakt myslela, že jí ho udělám, to by mi nedalo ani na polovinu surovin, tak jsem jí řekla ať se zeptá ještě jinde nebo v cukrárně, že já to neudělám, tak prý jen malý s růžičkama, tak jsme se domluvily na malinkým a za pět minut sms, že to ruší úplně. No chápete to? Si některý lidi myslí, že je budu dotovat, ne? Tak jsem se vapovídala a můžu jít něco dělat :grinning: :grinning:
25. nov 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lusil2005 no ani mne, asi ma šľahne :confounded:, ten poťah je mokrý ale na torte drží.
25. nov 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci aj ja si chcem pozriet ako sa otlacila ta podlozka ,len ta nemam na FB,tak skus sem hodit link alebo foto,dakujem

Baby urobila som si vcer torticku ku mojim dnesnym narodkam,ale tak velmi som experimentovala az sa mi to nepaci, keby to bol marcipan tak to urobim na novo ,ale je cela cokoladova :unamused: ,potom vam tu hodim foto a taktiez som si povedala ze posledny krat som robila s bielej peniazkovej cokolady ,to je hnus .. .
25. nov 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko eeeeejha tak vsetko najlepsie ti prajem!!! krasny narodeninovy den! :-*
25. nov 2011 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 ozvi sa nech sa dohodneme na zajtra :wink:
25. nov 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 jej dakujem a ja prajem vsetkym Katkam, Katarinkam , Katuskam krasne meninky :wink:
25. nov 2011 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko klidně si tě přidám mezi přátele :wink: tady je fotečka ono to tady není moc vidět, fakt je to lepší na tom fcb
25. nov 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@lamps mne sa to raz stalo tiez, zozadu sa mi v chladnicke torta orosila a nie a nie vyschnut....odvtedy davam normalne papierove vreckovky, tie vytahovacie v krabicke co su, poobkladam zozadu okolo torty, odvtedy sa mi torta nikdy neorosila, alebo ak aj, tak len trosicka a pekne vyschla.
Skus ju nechat dlhsie vonku, mozno vyschne.
25. nov 2011 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko vsetko najlepsie k narodeninam :slight_smile:
aj Katarinam, Katkam vstko naj naj :slight_smile:
25. nov 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, chcem sa spytat, je nejaka firma, ktora by mi urobila jedly obrazok podla foto ? napr. rodinne foto ? ze jej poslem elektronicky foto a oni mi poslu tu jedlu fotku ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja dávam za tortu polystyrén, ale včera som zabudla :stuck_out_tongue_closed_eyes:. A manžel keď išiel ráno do roboty prišiel na to, že dvere na chladničke boli málinko pootvorené. Tak asi zato bola orosená. Ale už som to vyriešila. Dala som ju von a poprášila jemne solamylom. Vôbec nič nie je vidieť a ani mokrá už nie je. Ale stresy som mala teda riadne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@mizulienka
@lusil2005 ďakujem :sweat_smile:
25. nov 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadulik peceniehrou.sk :wink:
25. nov 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci jee to je fakt super vidiet a nadherne torticky mas
25. nov 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 dakujem dadka :wink:
25. nov 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka dakujem moc
25. nov 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci asi fakt nemá prehľad o cenách :unamused: :unamused: mňa sa najnovšie ľudia pýtajú, či sa vrátim po MD do práce alebo budem podnikať s tortami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas to aj mne hovoria, že či si spravím biznis s tortami, tak keď im poviem, kolko na takej torte zarobím, tak sklopia uši :grinning: :pensive:
25. nov 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby kuknite aka super torta to sa musite usmiat http://www.flickr.com/photos/junikraft/5483164819/in/photostream/
25. nov 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@miciatko děkuji :wink: tak na tyhle jsem koukala předevčírem :wink:
@anibas tak přesně na to se mně ptají všichni taky, manža mi pořád chce zařizovat provozovnu :wink: máme za barákem ještě jeden domeček a tam jsou volné tři místnosti, takže prostor by byl, ale... :slight_smile: to se ještě všechno uvidí :wink:
25. nov 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi sa už trošku aj lepším nie? :grinning:
25. nov 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@dajna11 krásne sú :dizzy_face: ja si na to nejako netrúfam....
25. nov 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky potrebujem poradiť, ktoré máte formu srdce, ako sa meria priemer? Lebo si chcem objednať a keď napr. píšu priemer že má 24 cm, tak si vôbec neviem predstaviť aké je veľké :sweat_smile:
25. nov 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 dakujem...ako baví ma to,ale hnevá ma že to nieje tak ako by som chcela...a potom nieje na to času,večer sa slepačím pri lampičke..ešteže je to len na jednu príležitosť v roku :grinning:
25. nov 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 to by mal byť priemer cez najširšiu časť formy...cez tie obluky hore :grinning:
25. nov 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 sú krásne a tie gule sa mi veeľmi páčia :slight_smile:
25. nov 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 díky - objednám si pre istotu 2 veľkosti :grinning:
25. nov 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212pekne :slight_smile: je to o dost tazsie urobit 3D tortu ako napr. to auto? drobcovi som chcela urobit uticka z Cars, ale vzdy ma odradilo to, ze to bude asi tazsie.
25. nov 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok