• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@mariann2 krasna, aj mne by sa pacila :slight_smile:
@eliska22 nadherne a auto super :slight_smile:

@miciatko perfektna je, vsetko najlepsie :slight_smile:
25. nov 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkamartinko wow wow wow.Krasne su hlavne ta svadobna je taka krehucka,jemnucka,romanticka aaaaaaa a este dakujem za inspiraciu.Mam robit tortu nas tretnutie zo skoly a nevedela som co a teraz som sa rozhodla ze bude kniha
25. nov 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, dnes som dostala prvu objednavku na svadobnu tortu.....Baska s matuskom dnes planovali, kedy budu mat svadbu /oni dvaja sa vezmu, lebo sa sebe velmi pacia :wink: /...a tak sa dohodli, že v sobotu....
a že teda ci im upeciem tortu svadobnu...ma byt poschodova, s bananami a navrchu oranzova...... :grinning: :grinning: :grinning: ...ale oni si to tak dolezito planovali, že už eraz mam strach, co bude pri ozajstnych svadbach..... :wink: :sunglasses:
25. nov 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
pridavam rychlo foto konecne som dala poslednu do chladnicky a ten fotak bola teda makacka a dufam ze ta macka sa aj na macku trocha podoba :grinning: lebo to bolo tiez zlozite ja tieto 3D torty nemusim moc
25. nov 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@yamahafazer opravdu kráásne
25. nov 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf dík, je to robené z mmf a keďže mi nešla zafarbiť hmota na červeno, tak som to maľovala takou hubkou po vrchu :wink:
25. nov 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer krásne tortičky a mačka sa určite podobá, podarila sa :slight_smile:
25. nov 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer kraaaasne torticky fotak uplne super :dizzy_face: :dizzy_face: a macicka sa podoba, obdivujem robit 3d torty, to ja vzdy 3d zrusim :sweat_smile: ja radsej modelujem veci z marcipanu, to spravim uz hocico, ale 3d torty nie :sweat_smile:
25. nov 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkamartinko kraaasne vsetky, svadobna uzastna :dizzy_face:
@erika107 super torticka :dizzy_face: :grinning:
@miciatko mnaaam cokoladova torticka to mozem, a je krasna :dizzy_face:
@mariann2 prva svadobna tak to vobec nevyzera, je uzastnaa :dizzy_face:
25. nov 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ziizii krasna torticka :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna kraasna torticka, klavir je supeer :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajkaag moc pekna torticka, a ze druha :confused: :dizzy_face:
25. nov 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 uuuzastny murar, a krasna kitty :grinning: :grinning:
25. nov 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial som presla par stran dozadu, a vecer este docitam ostatne, ale spravili ste kraasne torticky vsetky :slight_smile: :slight_smile:
mne pribudla dalsia torticka tak buduci tyzden toho mam celkom dost 5torticiek :sweat_smile: tak to mam peknu rozlucku s pecenim, teda pokila si nezvyknem v praci :sweat_smile:
25. nov 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem teď dostala objednávku na leden, 5 hasičských aut najednou :grinning: :grinning: hasiči vedle ve vesnici je chtějí do tomboly, tak se mi pak bude o červené barvě i zdát :wink: a dneska mi přišly ty formičky na kouličky, tak se zítra bude u nás zase péct :grinning: :grinning:
Jo a dneska jsem byla na adventních trzích u nás v Hradci a sehnala jsem tam ten větší kostelíček a tu chaloupku tu s tou oblou střechou, tak mám radost jak malá :slight_smile: :slight_smile:
25. nov 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: wau - dobrá makačka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: krásne sú

@mima595 nezabudni sfotiť :grinning: :grinning: :grinning: a samozrejme aj novomanželov pri krájaní torty :slight_smile: :slight_smile:
25. nov 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkamartinko nádherné a veľmi vydarené :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. nov 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 @mia114dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj vsetkym ostatnym, a samozrejme Katarinkam, len to najsamlepsie zelam:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. nov 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci A čím ty perníkové kouličky plníte potom? Normálně nějakým máslovým krémem?
25. nov 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila ne budu je dělat duté, jen než je slepím, tak provlíknu stužku, aby šly pověsit na stromeček :slight_smile:
25. nov 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci Aha, tak to jo, když jsou na stromeček :slight_smile:
25. nov 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Pridavam svoje dnesne, a bezim piect dalsiu co musim dnes dokoncit :zipper_mouth:
25. nov 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@lusil2005 wau, neskutocne krasne, ten tiger je uplne uzastny :dizzy_face: to si ako robila??
25. nov 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 dakujem maji! :sweat_smile: vyrezavala som to z hmoty. nasla som takeho tigra na nete, tak som si dala fotku pred seba a snazila sa k niecomu takemu dopracovat :grinning:
25. nov 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 super, a cim to vyrezavas? mne sa vzdy ta ghmota dost hybe ked to vyzerazavam, treba ju nechat trocha ztvrdnut??
25. nov 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby, vy ste ake sikovnice sikovne, ze niekolko toriet za den... to ja rozmyslam ci stiham za cely den tu jednu co mam na plane :grinning:
25. nov 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 si robis prdel? ze podla fotky :sweat_smile: ako klobuk dole. to sa nieze podoba to je dokonale. som klipkala ocami uz na fb
25. nov 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako robite vanilkovy korpus?
25. nov 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 ja to robim tym radielkom malym. a uplne detaily ako rozteky robim skalpelom. a mala som aj trosku obschnutu tu hmotu co som krajala. a ked som to vykrojila, nechala som este trochu obschnut a az potom som davala na tortu.
25. nov 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, ide ma poraziť, otvorila som nový kyblik SFV a pri miesení mi tam čosi vadilo, kuknem lepšie a normálne sú v hmote priesvitné kryštáliky ako keby cukru :confused: :confused: :confused: Čo s tým? Predchádzajúci kýblik bol ok, toto vidím prvý krát :unamused: . Miesim ako blbec, ale furt sú tam, to bude teda tá torta vyzerať :frowning2:
25. nov 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok