Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mizulienka
25. nov 2011

@mariann2 krasna, aj mne by sa pacila 🙂
@eliska22 nadherne a auto super 🙂

@miciatko perfektna je, vsetko najlepsie 🙂

bianca
25. nov 2011

@janulkamartinko wow wow wow.Krasne su hlavne ta svadobna je taka krehucka,jemnucka,romanticka aaaaaaa a este dakujem za inspiraciu.Mam robit tortu nas tretnutie zo skoly a nevedela som co a teraz som sa rozhodla ze bude kniha

mima595
25. nov 2011

baby, dnes som dostala prvu objednavku na svadobnu tortu.....Baska s matuskom dnes planovali, kedy budu mat svadbu /oni dvaja sa vezmu, lebo sa sebe velmi pacia 😉 /...a tak sa dohodli, že v sobotu....
a že teda ci im upeciem tortu svadobnu...ma byt poschodova, s bananami a navrchu oranzova...... 😀 😀 😀 ...ale oni si to tak dolezito planovali, že už eraz mam strach, co bude pri ozajstnych svadbach..... 😉 😎

yamahafazer
25. nov 2011

pridavam rychlo foto konecne som dala poslednu do chladnicky a ten fotak bola teda makacka a dufam ze ta macka sa aj na macku trocha podoba 😀 lebo to bolo tiez zlozite ja tieto 3D torty nemusim moc

alenv
25. nov 2011

@yamahafazer opravdu kráásne

eliska22
25. nov 2011

@artepf dík, je to robené z mmf a keďže mi nešla zafarbiť hmota na červeno, tak som to maľovala takou hubkou po vrchu 😉

mariann2
25. nov 2011

@yamahafazer krásne tortičky a mačka sa určite podobá, podarila sa 🙂

mia114
25. nov 2011

@yamahafazer kraaaasne torticky fotak uplne super 😵 😵 a macicka sa podoba, obdivujem robit 3d torty, to ja vzdy 3d zrusim 😅 ja radsej modelujem veci z marcipanu, to spravim uz hocico, ale 3d torty nie 😅

mia114
25. nov 2011

@janulkamartinko kraaasne vsetky, svadobna uzastna 😵
@erika107 super torticka 😵 😀
@miciatko mnaaam cokoladova torticka to mozem, a je krasna 😵
@mariann2 prva svadobna tak to vobec nevyzera, je uzastnaa 😵

mia114
25. nov 2011

@ziizii krasna torticka 😵 😵

mia114
25. nov 2011

@reruna kraasna torticka, klavir je supeer 😵 😵

mia114
25. nov 2011

@ajkaag moc pekna torticka, a ze druha 😕 😵

mia114
25. nov 2011

@mariann2 uuuzastny murar, a krasna kitty 😀 😀

mia114
25. nov 2011

zatial som presla par stran dozadu, a vecer este docitam ostatne, ale spravili ste kraasne torticky vsetky 🙂 🙂
mne pribudla dalsia torticka tak buduci tyzden toho mam celkom dost 5torticiek 😅 tak to mam peknu rozlucku s pecenim, teda pokila si nezvyknem v praci 😅

vecernicci
25. nov 2011

tak jsem teď dostala objednávku na leden, 5 hasičských aut najednou 😀 😀 hasiči vedle ve vesnici je chtějí do tomboly, tak se mi pak bude o červené barvě i zdát 😉 a dneska mi přišly ty formičky na kouličky, tak se zítra bude u nás zase péct 😀 😀
Jo a dneska jsem byla na adventních trzích u nás v Hradci a sehnala jsem tam ten větší kostelíček a tu chaloupku tu s tou oblou střechou, tak mám radost jak malá 🙂 🙂

anibas
25. nov 2011

@yamahafazer 😨 😨 😨 😨 😨 wau - dobrá makačka 😉 😉 😉 😉 😉 krásne sú

@mima595 nezabudni sfotiť 😀 😀 😀 a samozrejme aj novomanželov pri krájaní torty 🙂 🙂

anibas
25. nov 2011

@janulkamartinko nádherné a veľmi vydarené 😵 😵 😵

ziizii
25. nov 2011

@lussy23 @mia114dakujem 🙂 🙂 🙂 aj vsetkym ostatnym, a samozrejme Katarinkam, len to najsamlepsie zelam🙂 🙂 🙂

vera_vila
25. nov 2011

@vecernicci A čím ty perníkové kouličky plníte potom? Normálně nějakým máslovým krémem?

vecernicci
25. nov 2011

@vera_vila ne budu je dělat duté, jen než je slepím, tak provlíknu stužku, aby šly pověsit na stromeček 🙂

vera_vila
25. nov 2011

@vecernicci Aha, tak to jo, když jsou na stromeček 🙂

lusil2005
25. nov 2011

Ahojte! Pridavam svoje dnesne, a bezim piect dalsiu co musim dnes dokoncit 🤐

mia114
25. nov 2011

@lusil2005 wau, neskutocne krasne, ten tiger je uplne uzastny 😵 to si ako robila??

lusil2005
25. nov 2011

@mia114 dakujem maji! 😅 vyrezavala som to z hmoty. nasla som takeho tigra na nete, tak som si dala fotku pred seba a snazila sa k niecomu takemu dopracovat 😀

mia114
25. nov 2011

@lusil2005 super, a cim to vyrezavas? mne sa vzdy ta ghmota dost hybe ked to vyzerazavam, treba ju nechat trocha ztvrdnut??

isabella_fly
25. nov 2011

boze baby, vy ste ake sikovnice sikovne, ze niekolko toriet za den... to ja rozmyslam ci stiham za cely den tu jednu co mam na plane 😀

katy1979
25. nov 2011

@lusil2005 si robis prdel? ze podla fotky 😅 ako klobuk dole. to sa nieze podoba to je dokonale. som klipkala ocami uz na fb

mizulienka
25. nov 2011

baby ako robite vanilkovy korpus?

lusil2005
25. nov 2011

@mia114 ja to robim tym radielkom malym. a uplne detaily ako rozteky robim skalpelom. a mala som aj trosku obschnutu tu hmotu co som krajala. a ked som to vykrojila, nechala som este trochu obschnut a az potom som davala na tortu.

mia1111
25. nov 2011

babulky, ide ma poraziť, otvorila som nový kyblik SFV a pri miesení mi tam čosi vadilo, kuknem lepšie a normálne sú v hmote priesvitné kryštáliky ako keby cukru 😕 😕 😕 Čo s tým? Predchádzajúci kýblik bol ok, toto vidím prvý krát 😒 . Miesim ako blbec, ale furt sú tam, to bude teda tá torta vyzerať ☹