• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@ucitelka70 blahoželám, tak sem s ňou
26. nov 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to jednoduchá torta, ale čoby nie..... potrebovala by som dobré rady, čo by bolo ľahučké na ozdobu, bola som sa kuknúť v martine v obchode na pečenie, ale tie ceny...... no žiadne vykrajovačky som si nekúpila...
26. nov 2011 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@ucitelka70 na prvý krát sa ti podarila, možno by som poťahovku vyvaľkala trošku hrubšie, aby nepresvital podklad, ale manžela určite poteší, ja som začínala iba s práškovými farbami z drogérie a setom plechových vykrajovačiek :wink:
26. nov 2011 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, prosim vas ako robite s patchworkovymi motylmi? ja som vcera skusala, ale vobec sa nechytam, nechala som hmotu aj troska preschnut a tak som vykrajovala, ale robila som bez folie, treba s foliou?
26. nov 2011 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam vsetkym za paci sa mi co si prisly pre macku tak sa im pacili aj fotak sa pacil tak som rada :slight_smile:

@livia76 dakujem ti :slight_smile: ale niektore baby su velike sikuly zvladnu viac aako lusil a pristela tak oni vedia hadam vsetko robit su macherky na vsetko ako nemyslim len pacenie takze tie maju moj obdiv :dizzy_face:

vcera som bola na stretku v Trencine som myslela,ze to bude trocha inak zorganizovane,ale esteze sme dobre sedeli a cosi videli ked ukazovali modelovanie a som spoznala aj osobne super baby tu z konika a som sa aj cosi naucila hlavne ohladom kvetov tak musim cosi vyskusat :grinning:

@mariann2 ta orchidea je nadherna uplne super krasna :wink:
27. nov 2011 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alenv já budu dělat na pátek synovci tuhle a ještě mám uloženou tu druhou,inspiraci čerpám na flickru :wink:
27. nov 2011 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@dm1 nadherne su vsetky :slight_smile:
@bzucinka2 ake krasne mas tie kvetinky vsetky :slight_smile: sikula

aj vsetkych ostatnych torty su nadherne som popozerala hadam vsetky
27. nov 2011 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia76 ta tvoja postavicka je inak perfektna mala musela mat velku radost :slight_smile:
27. nov 2011 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumkacka1 já jsem pod to víko měla karton obalený potr. fólií, ale ne až úplně do kraje, takže jsem pak do spodního dílu zapíchala špejle a to víko na to jakoby posadila na ty špejle, píšu jak tatar, ale snad mě pochopíš a penízky jsem lepila piping gelem a držely parádně, ale podle mě můžeš i bílkem nebo jestli jse zdobila perníčky, tak bílkovou polevou to bude držet super :wink: :slight_smile: fotku jsem dávala někde tři čtyři stránky dozadu :wink:
27. nov 2011 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tady máš jednu plachetnici http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=163&t=378 a motýlky dělám bez fólie, nechám hmotu trochu obschnout a pak vytlačím, tlačím hlavně na okraje a pak už jen doladím skalpelem :wink:
27. nov 2011 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka nádhera tá poschodovááááá :grinning:
27. nov 2011 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci děkuju moc.. taky tam čerpám, ale je tam toho tolik, že pak nevim :grinning: zajímali mě vaše práce nějak vydět ten dortík na normální fotce :slight_smile:
27. nov 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
sa vas chcem spytat, aky sa pracuje s pipping gelom???? ked chcem spravit vodu v bazene????
27. nov 2011 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, ďakujem za všetky lajky, veľmi ste ma potešili, kúsok torty ešte ostalo, tak dnes rozdám aj susedom :wink:

A zasa ste krásne tortičky popridávali, @dm1 - tá svadobná, normálne som padla na zadok, perfektnáááá, úplne dokonalá, proste nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@anibas - mažoretka je krásna, toto keby videli susedky, že sa dá aj mažoretka vymodelovať, už by ma otravovali :grinning: . Môžem si ju uložiť pre inšpiráciu? Keby raz náhodou :sweat_smile: :slight_smile:
@katy1979 - krásna tortička :dizzy_face:
@bzucinka2 - super, veľmi pekné tortičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tá kvietková sa mi veľmi páči :dizzy_face:
Aj všetky ostatné tortičky sú super, stihla som ich "olajkovať" :slight_smile:
27. nov 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babulky prosim poradte mi aka najmensia abeceda sa da vykrojit. Nechcem len otlacit pismenka, potrebujem vykrojit a to velke tlacene pismena najlepsie menej ako 1 cm. Nemate niekto patchwork abecedu ta je ako velka. Dakujem
27. nov 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 ja ju mam, a je asi najmensia. tu som nou vykrajovala:
27. nov 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@alex21 Na tom obrazku to vyzera velke, ale su mensie ako jeden cm. alebo max ten cm maju
27. nov 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 dakujem za folie, peniazky ti dufam uz nabehli. ..
27. nov 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko zamalicko, jasne peniazky uz prisli. dakujem!
27. nov 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci prosím ťa ako je robený ten spodok tej dvojposchodovej torty Madagaskar? Je fantastická.
27. nov 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Nadherne waw :slight_smile:
27. nov 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danciacik tu jsem nedělala já, je to jen inspirace :wink: ale normálně bych ji potáhla bíle a vyřezala černé proužky a udělala zebru :slight_smile:
27. nov 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 do piping gélu daj máličko, ale ozaj máličko farby, zamiešaj a rozotri na poťahovku, ja som si už na torte urobila také akoby jazierko - priehlbinku a tam to "naliala" nie je to vobec zložité :wink:
27. nov 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 - diky...ono to ma byt bazen , ta vrstva pipping gelu ma byt velmi hruba??
27. nov 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem vam baby velmi pekne za mile komentariky potesili :dizzy_face:. Za tu svadobnu som dokonca dostala tringelt 13 eur som nechapala :slight_smile:
27. nov 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mima595 ja som dávala iba maximálne 1 cm, v najhlbšom mieste, ono to nie je chuťovo bohviečo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 - sa necudujem, naozaj bola krasna......
27. nov 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky na stretku bolo fajn ale nevhodne priestory vsetci usadeni ako na konferencii a museli pozerat len na platno kde my sme vsetky naraz modelovali :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Kamera snimala vzdy len jednu. O tom ze tam bolo neskutocne teplo a nedalo sa nic modelovat lebo to strasne sadalo ani nehovorim. Tak tie postavicky potom aj vyzeraju :frowning2: . Keby Mirka nemala lupene kvetov a listky urobene uz doma tak by sa ani kvietky nedali veru robit :confounded: . Ale aspon sme si pokecali a pochutnali si na dobrotkach mnam :sunglasses:
27. nov 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv ja ale nie som vyucena cukrarka :wink:
27. nov 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka jednoducho nádhera
27. nov 2011 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok