• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@vecernicci naaaadhernyyy :dizzy_face:
27. nov 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba
@pipka děkuji děvčátka :dizzy_face: :dizzy_face:
27. nov 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci no teda krása krása
27. nov 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 ty bláho.. jak to zvládáš, dvě dětičky jedno uplně prtavounký a ještě celou noc pečeš :confused: :confused: :confused: :confused: dá se potom fungovat? Já bych měla vše uplně rozhozené..dort je užasný
27. nov 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..............baby, ja vám strašne mooooooooooc ďakujem za všetky lajky!!!!!!!!!!!!!! cmúúúúúúk :dizzy_face:
27. nov 2011 o 15:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. nov 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
moja dnesna torticka, chceli taku ako som uz robila, len trosku som ju zmenila.
27. nov 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@yamahafazer u nas sme aj vyrabali a nie len pozerali a to da asi najviac :slight_smile:
ale tak kazdy si zorganizuje ako chce, niekto chce skor zarobit, iny naucit :slight_smile:

@vecernicci ty si uz macherka profi medovnickarka :slight_smile:
27. nov 2011 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci - ja odpadnem, náááádherné svietniky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , škoda že nebývaš bližšie, hneď by som si u Teba jeden zajednala....
27. nov 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Celý víkend jsem tady nebyla, dortů přibylo fakt hodně a samá nádhera a krásné perníky taky.
Já jsem dělala jenom jeden ovocný a dnes dopoledne jsem stříhala výzdobu do oken. :grinning: :grinning:
Naštěstí teď nikdo moc dort nechce, jenom na čtvrtek mám malinký čokoládový. Začnu už péct cukroví na vánoce, takové ty druhy, co se musí odležet.
27. nov 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@jakelina krásná výzdoba a dortík mňam:slight_smile:
Všem moc děkuju za liky :slight_smile:
27. nov 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prvy krat robim obdlznikovu tortu...budem vecer potahovat, mam si nanieco dat pozor?

ked plnite tortu, ako davate jednotlive platy na seba? lebo ja som ich prenasala tak, ze som podchytila cez stredok a nejak pridrziavala konce,a le aj tak sa mi na niektorych miestach natrhol :angry: mate na to nejake finticky?
27. nov 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 já se ti divím, že takovou zakázku vezmeš, dvě děti, z toho jedno takhle malinké - já když si vzpomenu, jak jsem vstávala každé 2 hodiny na kojení, tak ještě dělat přes noc dort, tak jsem mrtvá a ty ještě takovou nádheru, ty jsi fakt supermanka :sweat_smile:
27. nov 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ta ovocna vyzera mnam :slight_smile: a vyzdoba super, si mala nejake sablony?
27. nov 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka našla jsem si to na internetu, dělala jsem stejnou i vloni. :wink: Ovocná byla s krémem s mascarpone, tak mňam.
27. nov 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ahoj,ešte som sa chcela spýtať,aký korpus sa hodí k tomu kremu,čo si včera hodila ten orechový? :wink:
určite ho vyskúšam,mm bude mať narodky zanedlho,rozmýšľam aký korpus :confused:
27. nov 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja som robila obycajny vanilkovy...ale podla mna ja coko by sa k tomu hodil @lamps spominala, ze ona robi kakaovy.
27. nov 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Já jsem dělala obdélníkovou dvakrát a jedinou fintu, kterou jsem měla na přenášení korpusů, tak tu, že jsem si od syna půjčila podložku na modelování plastelínou (takovou umělohmotnou, pevnější) a tou jsem si ten plát nabrala, přenesla na vedlejší plech, namazala první plát a pak to tou podložkou zase nabrala a pomalu sesunula na krém... Už to používám i na kulaté korpusy...
27. nov 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila aha super, to je dobra finticka :slight_smile:)) dakujem.
27. nov 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila a ako sa ti potahovala? tie kraje isli dobre?
27. nov 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky na co dáváte dorty a čím obalujete ten podnos?
27. nov 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv na karton a obaluju papírem a celofánem.
27. nov 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci neskutočne krááásny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. nov 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Potahovala jsem ji jednou MMF a jednou FM a obojí se potahovalo dobře... Neměla jsem okraje úplně ostré, ale zaoblené a šlo to super (nemám formu, tak jsem pekla v pekáči). Tak ať se daří a pak se pochlub výsledkem...
27. nov 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina A karton kupuješ někde zvlášť, nebo posbíráš krabice v obchodě, nebo kde ty kartony berete?
27. nov 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila v obchodě, takové ty pevnější krabice a slepuju někdy dva na sebe.
27. nov 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas odoslala som ti ziadost o priatelstvo na FB,ak dovolis. bozinku, ty mas take krasne tie torty!!!! aaach :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. nov 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vera_vila najlepsie kartony su v obchode tie co su pod ovocim a zeleninou. oni su take tvrdene. udrzi to uplne v pohode aj 7kg torty.
27. nov 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 - ak si dobre pamatam, tak nieco podobne robila sofia, ale jej sa potom zlomil v krku, tak mu dala do pusy kost, akože ma hlavu pri zemi a loví, aj chvost podopierala kamenom
27. nov 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok