• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
@lamps a da sa ta zelatina vyrezavat?lebo pridavam dve torty co som nasla tam su take kridla
27. nov 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@yamahafazer táto, ktorú som mala ja sa dala pekne strihať. Tu je Zvonilka s tými krídelkami:
27. nov 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@lamps no musim si ju zajtra kupit a vyskusat len nemam take trblietka musim to niako na to namalovat a ako to to tam drzi len prilepene?
27. nov 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona tá želatína má na sebe také "žilkovanie", takže tam nemusíš ani nič lepiť. Krídelká som len vystrihla a zapichla chuderke Zvonilke do chrbátika
27. nov 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps moc ti dakujem si mi moc pomohla uz ma chytaju inspiracie ako to spravim :grinning: len este aby to aj islo a drzalo :grinning:
27. nov 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky... chcem vám poďakovať za túto úžasnú tému, vaše rady a výtvory... ste šikulky... chodím vás sem čítať už dlhšie a tiež som začala skúšať... začala som s MMF, to sú tie prvé dve a včera som robila pre krpca svoju prvotinu z K2... nie je to také dokonalé ako vaše, ale snáď časom a skúšaním sa to zlepší... :slight_smile:
27. nov 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@lucula73 nie je v recepte iba deci kavy? vznikne ti z toho taka hustejsia kava :slight_smile:
27. nov 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tortička pre moju ročnú princeznú :slight_smile:..hneď vedela, že je na jedenie, pri fotení ju aj poochutnávala :slight_smile:
27. nov 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@yamahafazer neboj ide to dobre :sweat_smile: tá želatína sa volá - želatina v platkoch na sladké aj slané použitie od dr. Otker. Je to modrý obal s tortou a ovocným pohárom.
27. nov 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky ta zvonila je naadherna, ale u nas som este taku zelatinu nevidela, kde to kupujete v nejakom obchodnom dome?
Moje vikendove torticky pridavam.
Inac na markize v spravach davali sutaz v tortach, nebola nejaka z vas na nej v Ruzomberku? Ale bola som dost prekvapena, malo ukazali, ale z tych co ukazovali sa mi nejak nic nepacilo iba ta vyherna :slight_smile:
27. nov 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@yamahafazer ona tá želatína je ako tvrdšia fólia a pekne ide zapichnúť do hmoty
27. nov 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 u nás ju mali v Bille aj v Tesc-u :sweat_smile:
27. nov 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps dakujem :wink:
27. nov 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. nov 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka
@lamps ano,deci,omluvam sa,chcela som napísať jednotku a som sa pomýlila :wink:
už mi je to jasné,dík ešte raz :slight_smile:
27. nov 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci to je pastva pre oči :astonished:
27. nov 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci no tak to je naadhera aj ja chcem taky veniec, uz sa chcem don pustit, ale teda krasne si to vyzdobila :wink:
@lusil2005 naadherna torta a celu noc to ja nezvladam max. do jednej rana a odpadavam
@mizulienka kraaasna
27. nov 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer ja som robila z tej platkovej zelatiny kridla vcele a tiez super drzalo, krasne sa dali zapichnut do hmoty, nic sa neboj. a tie torty, co si dala, ta prva nie je nahodou kupovana babika?
27. nov 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby surne potreujem poradit, ako namiesam tmavo modru farbu? taketo
http://www.logostage.com/logo/danone/

ked davam vela modrej vznikne mi skor taka ocelovo modra dakuejm
27. nov 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka skus dat modru a sprcnut ciernej, nie? :wink:
27. nov 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka uz som asi namiesala :slight_smile: dala som kvapku ruzovej a cervenej :wink:
27. nov 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ale dakujem za skoru odpoved :slight_smile:
27. nov 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka a vyslo? :slight_smile:
27. nov 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka vyzera, ze aj hej :slight_smile:
27. nov 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tak to ma nenapadlo ruzovu a cervenu ale skusim si to pamatat ci pri mojej skleroze sa ta to opytam ak budem potrebovat. ja som tiez skusala namiesat taku modru a teda vobec mi to neslo. tiez som pridala ciernu a to veru uz vobec nebolo ono. to tak zosedne a strati smrnc.
27. nov 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nemate ulozene nejake pekne torty s motorkou? na okruhlej torte kludne aj 2D motorka to by bolo najlepsie lebo je to uz na utorok
27. nov 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 ja som veru cumela ake tam boli torty. ale pacili sa mi tie take vysoke poschodove co boli tak naboku tie boli nadherne!!! ale to asi neboli sutazne
27. nov 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka dakujem pokukam veru uz neni moc casu je to taka rychlovka snad to snihnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@daducha ake bolo stretko s Juliou? a co tie vykrajovacky od toho pana? ze ci ti posielat tie nacrty a ak ano kde?
27. nov 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,
tak mam za sebou jeden uzasny vikend - skolenie s Juliou.Bolo to perfektne, Julia je uzasny ,nekonecne trpezlivy clovek,vysvetlovala vsetko krok za krokom,chodila ku kazdemu, este aj vlnenie kosticou nam opravila,kosticu drzat pod 45 uhlom :grinning: , no proste profesionalka.Posielam fotky kvietkov ktore som tam urobila, prve v zivote na drôtiku a krabica v ktorej ich mam je môj najväcsi poklad :grinning: .Pouziva hmotu ktoru si sama robi,je perfektna, krasne rychlo schne,je pruzna, no super.Ruza je z 32 lupenov,poslednych 5 je na drôtiku,boli tak tenko vyvalkane, ze az presvitala podlozka.Skusim potom urobit fotky pri dennom svetle a na FB asi budu lepsie pozeratelne.Este sme robili brectan a listky ruze.Ruzu sme robili 5 hodin :wink:
27. nov 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok