• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@zuzana124 ta je krásná
28. nov 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 aj moja malá ho zbožňuje :grinning: škoda, že na slovensku sa nedajú zohnať DVD čka, hneď by som jej kúpila, z internetu sa dajú stiahnuť iba 3 diely... Inak s tou postavičkou to bol dosť problém veru, lebo ten Uki má väčšiu hlavu ako telo a mala som čo robiť aby som ten pomer tak vyrovnala, aby sa tá hlava udržala na krku :grinning: nakoniec som do tela zapichla 3 špáratká, tie zapichla do slnečnice aj s telom, no a hlavu n jednom špáratku som zapichovala do tela až asi pol hodinu pred oslavou, lebo som sa bála, že do oslavy tá hlava spadne :grinning: ale vydržala to a drží doteraz, aj keď torta je už zjedená :grinning:
28. nov 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 prosím jak děláš přesně ty marcipán? Děkuju
28. nov 2011 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli dakujem, ani neviem, co presne zhanam :grinning: mam robit konika na tortu a ten vyzera asi takto
a spekulujem ako ho najlepsie urobit...
nevies nahodou, ci je aj biela fixka? :confused: nepamatam si, zeby som taku videla.
28. nov 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas mam smartflex velvet, ten budem farbit.
28. nov 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka prosím prosím, ptala jsem se tě dopoledne na to míchání barev na tu modrou, můžu pěkně poprosit o názvy těch barev???
28. nov 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 ten je milucky :dizzy_face: :slight_smile:
28. nov 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja som ti to uz napisala cez obed :slight_smile:) nejaku jednu dve stranky dozadu :slight_smile:
28. nov 2011 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina na 1905 stranke to je...kopirujem :slight_smile:

takze modru som robila tak, ze som davala dost vela modrej wilton royal blue, potom farbu wisteria sa vola, tak trosicku ciernej a potom som doladovala ruzovou a cervenou.
tu cervenu som mala klasika namiesanu z wilton red red, ja do kazdej cervenej davam aj stipku zltej ona tu farbi zvyrazni a potom som ju este troska prifarbila farbou od sugarflair Dusky pink.
28. nov 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka já se moc a moc omlouvám, nějak jsem to přehlídla. Jsi zlatá. Už si to ukládám, právě takovou taky potřebuju namíchat.
28. nov 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už jsem si to tam našla, no prostě jsem to nějak přeletěla očima a na té stránce jsem tě neviděla a teď vidím, jak jsi mi odpověděla. Ještě jednou děkuju.
28. nov 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka my pozeráme uki-ho priamo z netu :grinning: :grinning:a na minimaxe je pár krát za den. no veru ešte som taku tortičku nev idela,super sa ti podaril...krásny.... :grinning:
28. nov 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina v pohode, nic sa nestalo, ja tiez niekedy iba tak preletim ocami :slight_smile:
28. nov 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. nov 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 my máme obmedzený internet, tak preto sťahujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už to po skončení paušálu dáme na neobmedzený...ešte raz ďakujem za pochvalu :slight_smile:
28. nov 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka já tu postavičku vůbec neznám :unamused: Ale vypadá krásně.
28. nov 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina No, u nás v Čechách myslím žádná taková postavička ani neexistuje...
28. nov 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka my sme boli tiež tak,teraz už konečne nemusíme sledovať kolko je minutích:slight_smile:
28. nov 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 nádherné @halienka nádherná @katulkaaaaaa krásne autíčko @zuzana124 krásnučké a zlaté @mizulienka waw úžasné @raci - krása
@akme krásnučké torty
@broucek2 sú prekrásne
@christie krásnunké
28. nov 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha krásnučké kvietky @ikula2 - krásnučké torty @zklimekova - prekrásne lienka @lucinka nádhera @lamps - krása
28. nov 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer ano bola som ja som sedela na to vyvýšenom ja som na teba pozerala aj si sa mi zdala zmáma ale nevedela som kam ta priradit a na menovku som nedovidela na tejto fotke si baculatejšia v tvary :slight_smile:
28. nov 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha to je náááááádhera, bože tie kvety vyzerajú ako živé, je to veľmi ťažké sa to naučiť?
28. nov 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka na barvení bílou si kup práškovou bělobu od sugarflair, je super a vybělí i mléčný marcipán, když ji rozmícháš s vodkou, tak to bude jako bílá temperka :wink: :slight_smile:
28. nov 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tu je jedna krátka rozprávočka s tou postavičkou http://www.youtube.com/watch?v=4qBfP-AOf_E&feature=related :slight_smile:
28. nov 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha
Tie kvety naozaj nie sú živé? No klobúk dole! Tá orchidea je úplne úžasná. Normálne z nej mám pocit, že ju je potrebné čím skôr dať do vody do vázy, aby neuvädla. :slight_smile:
28. nov 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci myslíš, že ta prášková běloba by obarvila i mandlový marcipán? Měla jsem teď ten z toho mmb, moc nám chutnal a docela dobře se s ním potahovalo, jen ta zažloutlá barva....
28. nov 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka Eliášek mi tu seděl na klíně a strašně se mu pohádka líbila. Díky :wink:
28. nov 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna Brouček tím bělil i svatební dort
28. nov 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no jo, ale ona používá taky mléčný marcipán, myslíš, že to je stejný jako ten mandlový?
28. nov 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dani tu v mojom okoli je jedna pani co pecie potahovane torty 5 kg za 15 eur... chystam si ju nej objednat tortu a hned ju vyspovedat :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok