• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

inak baby bola som u nas v T-fornaxe a po novom roku aj oni planuju urobit stretko tu v Dubnici :dizzy_face:
29. nov 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
baby som zúfaláááá ako sa nalepuje tá floristická páska na drôtiky?šak to nelepí aj som to troška potiahla lebo sa vraj lepidlo tak uvolňuje a mne to nechce na tom drôte držať :angry:
29. nov 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ano presne tieto vlocky mam :slight_smile: tak ti ich mozem poslat a toto napis simasa ona tam ide nech ti pozrie lebo fakt neviem uz ci to tam mali alebo nie :unamused:
29. nov 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@mizulienka oni zblízka až také nádherné nie sú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - chce pevnú ruku a veľa trénovať - nielen pred Vianocami :grinning: :grinning:
29. nov 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 a nemas drotiky obalene paskou?tie su najlepsie .Ono si to musis tak namotavat

ja akurat s malou kreslim farbami na sklo tak si dame na okna zimne a vianocne ozdoby :slight_smile:
29. nov 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ze zblizka su neni nadherne ved su dokonale krasne :dizzy_face:
29. nov 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yamahafazer mám len sa mi to šmýka ....
29. nov 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurrraaaa kocky ja som sa dockala.Rok zhanania obycajnej abecedy a nakoniec sa podarilo.Mam.Prave dosiel kurier a doniesol velky balik tak sa vytesujam
29. nov 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca akú obyčajnú si nemohla zohnať ?? kurzíva ?
29. nov 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 trochu ho namoč a strč do lístka a mala by si ešte prejsť valčekom, len neviem aký máš postup - každý robí ináč
29. nov 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ja robím také malé kvetinky na drôtikoch, čo budú tak trochu trčať medzi ružami....ale dík vyskúšam :slight_smile:
29. nov 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 určite trochu namoč, prestrč cez kvietok a stískaj prstami - mne to tiež niekedy lieta hore-dole
Alebo - namoč - strč do práš. cukru a tak do kvietka
29. nov 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka1 barvila jsem jen kakaem, takže jinak nevím...a ne - kousky mandlí tam nebyly, byla to hezky hladká hmota, po propracování se s ní bezva potahovalo...
29. nov 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tuto http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/lista-c10-abeceda-pisana-velka-a-cislamodra/ stale bola vsade vypredana a ked nebola tak som ju v balicku aj tak nenasla :-/ teraz ju mam.A aj fotka na oblatke dorazila v poriadku tak sa tesim.
Inak ty budes predvadzat na stretku v PO?
29. nov 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Aj mna prihlás na stretko dúfam že bude plodnejšie a hlavne praktickejšie v TN,ja som skúšala teraz orchideu a laliu a vôbec nie som spokojná, neviem dobre nanášať farby neviem či sa to má predtým potrieť alkoholom? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: lalia ešte ako tak ale tá orchidea :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
29. nov 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ďakujem moc idem skúšať :slight_smile:
29. nov 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že vraj budem - sa budem bavkať s PDT :wink: :wink: ideš ??
29. nov 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas hrozne som chcela a svojho casu som prisahala ze ked bude nieco v dosahu tak urcite pojdem ale zistila som to neskoro :-/
29. nov 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer no ty si sikula ze si ten obchodik nasla, a to je priamo na namesti ten obchodik???
29. nov 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, baby robili ste uz cokoladovy krem s ananasom ? Mam taku poziadavku a mne sa k parizaku nejako ten ananas nehodi.Budem vdacna za kazdu radu.
Dakujeeeem
29. nov 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha robila som k falošnému - tak chceli - ja neznášam ananás, ani som neochutnala :grinning: :grinning:
29. nov 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas sú krásne :dizzy_face:
29. nov 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: @anibas ja mam zase ananas rada,lenze s trasenym kremom.JOj no ja som truba,teraz ma trklo - traseny cokoladovy s ananasom.To by mozno slo.No vidim ze budem experimente
29. nov 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akme ty si mi hovorila o tej hmote , kde to prosimta bude v akcii??, z coho si robila tie kvietky??
29. nov 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer Evi aj ja chcem valček a tú pivonku máš nádhernú hod stručný postup aká formička drôtik a nechávala si takú hrubšiu hmotu ako mala mimilinka?
29. nov 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Dani a aké má byť to stretko - tvorivé alebo čosi také kao bolo toto v TN
29. nov 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 Dadi to musí ako keď vatu na tyčinku šúlaš keď si malým detom vytierala nos a uši :grinning: Ja neviem ako ti opísať medzi palcom a ukazovákom sa ti drôtik s tou páskou musí točiť, chápeš?
29. nov 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko už som ti to písala u Moniky Všetko pre torty, robila som z Floralu
29. nov 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas prekrasne medovnicky, klobuk dole :slight_smile:
29. nov 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akme dakujem,som to prehliadla
29. nov 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok