• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@vera_vila no tak já peču jen, když je něco.. ted pro synovce a na vánoce bych chtěla udělat dva až půjdem k tchýni a mé rodině. A pak má přítel narozeniny ona se pak vždycky něco najde :grinning:
29. nov 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule a ako to mam poslat? Mam pozhanat take male krabice, alebo kupim tie A4 obalky, co maju vnutri tie "bublinky"?
29. nov 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv No, tak já mám teď na prosinec jednu objednávku od kamarádky... Jinak jsem pekla pro syna k narozeninám, pro bratra k narozeninám, pro kamarádku k narozeninám, jeden jen tak pro radost a na Vánoce asi upeču taky jeden zimní, jen tak a rozdám ho každému na ochutnání... Pak v únoru možná budu péct sestře, jinak zatím nikdo tak nějak moc neví, že se o dorty pokouším, i když taťka už mě jmenoval vrchní rodinnou dortařkou a mamka si dělala srandu, že si konečně otevře tu vysněnou cukrárnu, já budu péct domácí dorty a cukroví a buchty a ona to bude prodávat :grinning: Tak uvidíme, jestli budou nějaké rodinné objednávky nebo ne...
29. nov 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa nemas nieco naviac nakupene?Rada sa obetujem :grinning:
29. nov 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucineska1 vykrojila som kolečkom, ale sa mi zrazili a nevošla tam celá sviečka :wink:
29. nov 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa bublinkové obálky :wink:
29. nov 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ja som tak uvazovala nad tou svieckou a rozmyslam ci by sa to nedalo upiect tak ze sa pred pecenim do cesta vrazi ten obal s cajovej sviecky.Je kovovy tak by to malo ist i ked si niesom ista
29. nov 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vera_vila ono je nejelpší, když uděláš kamarádce a ta to řekne dál :slight_smile: budu držet pěstičky.. já to dělám zatím jen z radosti.. ted se jdu pokoušet o můj druhej, ale první měl uspěch i tady na MK :grinning:
29. nov 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca
@anibas ano,dá sa to piecť s tým obalom od čajovej sviečky :slight_smile: ,alebo ak máte viac druhov koliesok,tak sa dá vykrojiť ajj po upečení :wink:
anibas,krásne sú tie svietniky,prosím ťa,to sa ako upevnuje aby to držalo kolmo ,tie domčeky?
29. nov 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 ja som myslela, ze tieto fialove su takto robene...
http://www.vierau.com/2010/12/kosik-kvetov-s-laliou.html
29. nov 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv jo, ten dort chutnala prý celá hospoda :grinning:, a tady se taky moc líbil a prý teda byl úplně úžasnej, tak si právě jiná kamarádka hned objednala dort pro tátu k narozeninám, tak asi budu tvořit můj první 3D dort... No, uvidíme... Taky to dělám jen pro radost...
29. nov 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dani a na co sa potom pouzivaju tie formovace, teda kvietky z nich, nemas nejaku nazornu ukazku? :wink:
29. nov 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila tak to jsem zvědavá jaký bude.. já ted chci dělat dvojpatrový, ale to ještě nevím.. zítra si jdu dělat marcipán a ve čtvrtek pomalu začnu
29. nov 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky jak dlouho dopředu si děláte korpus.. myslíte, že bych ho mohla upéct již ve čtvrtek, když je to na sobotu odpoledne? A postavičky necháváte jak dlouho vyschnout?
29. nov 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv můžeš upéct a postavičky taky můžeš udělat dopředu
29. nov 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv Já jsem ho jednou taky dělala ve čtvrtek a rovnou naplnila a v sobotu dopoledne ještě pomazala zvenku a potáhla... Autíčko z marcip. jsem nechávala přes noc až do oběda, kytičky asi hodinu, než mi ztuhl krém a než jsem dort potáhla... Ale většinou dělám korpus tak den předem a druhý den zdobím
29. nov 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv já jsem taky zvědavá, protože by chtěla nějaké džípa, buď Hummera nebo Dacii Duster... A SPZku jméno táty a jeho rok narození... Tak musím koupit fix s barvou a už pomalu začít přemýšlet, jak to udělám...
29. nov 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila
@jakelina právě bych to chtěla mít v pátek komplet.. nechce se mi s tím ráno ještě dělat a pak ject na oslavu.. ještě muž v práci a nikdy nevíte jak vám dítě dovolí pracovat :grinning: :grinning: :grinning: tak začnu ve čtvrtek díky moc holky
29. nov 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila jojo fix si chci taky objednat právě na těch stránkách.. jinak Hummer to by byl pěkný dortík.. taky se chci někdy o 3D pokusit.. já si vždycky nějak poradím :grinning:
29. nov 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv no, tak to rozhodně ve čtvrtek upéct a v pátek nazdobit... to je úplně v pohodě...
29. nov 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv já právě uvažuju, že nepojedu s objednávkou přes MMB, ale přímo přes web té firmy, která tyhle věcičky nabízí... Právě jak mi dávala vecernicci odkaz na ten MMB, tak tam byl odkaz přímo i na webové stránky toho prodejce...
29. nov 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca ze viac :slight_smile: ja toho mam podstatne menej, ako baby chceli.
29. nov 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka veru nemam nic take co som videla baby co to davali tak nie na dratik iba tak na tortu
29. nov 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila a pošleš mi přímo teda toho výrobce?
29. nov 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pridavam moju dnesnu rychlovku..pre manzela k dnesnym narodkam :wink:
keby ste nevedeli, co to je, tak je to symbol drupalu, co je redakcny system, v ktorom sa tvoria webstranky, s tym on pracuje :wink:

som pri tom myslela na lusilku, ked tu pisala ako jej muz chcel po nej tortu do roboty s motorkarom v tureckom sede ci mackom Pu so samopalom...a moj muzik len takuuuuu jednoduchuuuu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
29. nov 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
29. nov 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jé drupal logo, to je úžasný! Moc se ti to povedlo.
29. nov 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer a kde je ten obchod? Vieš ulicu? Ja chodievam do ZA, by som zbehla ku vám do NM :grinning:
29. nov 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila než to tam začnu prohlížet tam to vyjde cenově stejně?
29. nov 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 neviem, či nie je už neskoro, ale páska nelepí. Musíš ju natiahnuť a potom začne lepiť.
29. nov 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok