• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

14. decembra 2017 
@mizulienka napriklad viazanie mi nevadilo,lebo som to natesno po jednom viazala a potom si drotik vyhla ako som chcela, ale zo mna si priklad neber bo ja prvu kvetinu urobila a ani neviem co to je :wink:
30. nov 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja robim stale s malinami, kazdu chce s nimi cokoladovy krem, a este klasika s bananom, ale urcite najblizsie vyskusam s tymi visnami, to moze byt super :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 nemala som dost transferu, tak povodny plan bol taky, ze okolo dat na obvod taky tensi pas stredom a na vrch tiez len tenke pasiky a ten trapny pokus o maslu... ta masla by aj celkom sla, tam sa to otlacilo normalne, len som spravila malo tych sluciek... :unamused: problem bol v tom, ze ked som to polievala cokoladou, mala som riadne vychladenu tortu a ono to hned zacal tuhnut... :unamused: no proste som to cele taaak dodrbala, ze hruza... ale tak na vlastnych chybach sa clovek uci najlepsie, ze... :rolling_eyes:
30. nov 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 tvari sa byt tiez taky husty... :slight_smile: skusim teda s tym a potom poviem... :slight_smile: aj ked nie som asi kto vie aky adept na nejake pripoviedky, co sa cokolady tyka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
30. nov 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 jééj - krásnu máš - už si spomínam - poslala som žiadosť na FB :wink: :wink: ďakujééém
30. nov 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som neskutočne nahnevaná a sklamaná, teraz mi bola známa vyzdvihnúť tovar u kamky a po ceste domov mi volala, že má takmer celú objednávku, okrem bieleho drôtika č. 26, ten drotik som súrne potrebovala a i napriek tomu, že je písaný ako SKLADOM ANO, tak ho nemali, keby som vedela, že nie je, objednám si iný. Teraz čo mám robiť? :grinning:
30. nov 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas hihi teraz som si precitala poriadne, ze nechces srnku ani pusku :sweat_smile: a ja som ti dala take inspiracie
30. nov 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha no neviem sice co by som robila na tvojom mieste ale asi by som sa vykaslala na transfer na torte a dala ho cely na tu maslu a tortu len poliala celu cokoladou. Tak vsak to clovek sa uci na vlastnych chybach. chutit bude urcite aj tak
30. nov 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 chutit chuti, uz sme sa s teri do nej naviezli... :grinning: no nabuduce to spravim s tymi transferovymi mantinelmi... ved ja tomu snad pridem na kobylku... :sweat_smile: ale dakujem... :sweat_smile:
inak tu maslu- no ma nenapadlo, ze budem potrebovat viac... ale tak- nabuduuuce... :sweat_smile:
30. nov 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 Vladi ved mna z tej lalie az zaludok boli :angry: uz som drotiky odlozila a skusam iba tak to nejako zlepit, aj ked ani to minejde veru najlepsie :unamused:
ja by som najradsej iba detske, to mi aspon ako tak ide, ale tieto kvetinkove :angry: :angry: :angry:
30. nov 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka no som rada ze nad tym nematurujem iba ja :grinning: :wink:
30. nov 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 to nič - ale toho soba či losa máš pekného - vystrašeného :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 tak sme si polajkovali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas to ano, len ty ich mas neskutocne vela :slight_smile: a vsetky su kraaasne :slight_smile: :dizzy_face:
30. nov 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 no veľa - už strácam prehľad aj ja :grinning: :grinning: :grinning: ďakujem :wink:
30. nov 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka chvalia, a teraz co som robila vcera ten coko s visnami, tak uz mi dvaja z tej oslavy volali ze aj oni chcu taky :sweat_smile:
30. nov 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 wow sa ti to riadne rozbehlo :slight_smile: Luci ty robis ten coko slahany nad parou hej?
das mi prosim nejake tipy na co si am davat pozor?
vajcia si najrpv troska preslahas a az potom ich davas nad paru? a voda ti stale vrie?
30. nov 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABY POMOC @jakelina @bianca prosim vas aj ostatne ako ste vytahovali umyvacku vstavanu von?lebo na spodu ma niake biele kolecko na dverach a nevieme ako to dat prec ako sa ma vytiahnut von? DAKUJEM
30. nov 2011 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer ja nepomozem draha.Ja nemam vstavanu tak len odmontujem hadice ,povolim srobiky z dosky a ide krasne von
30. nov 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 jej len tak dalej.Davala si len coko a visne?Treba mi na december nieco a chcem zahviezdit a oslnit a neviem co mam dat
30. nov 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keďže som nemala doma tej červenej na tie ruže, čo musím nutne urobiť, tak som si chystala macka uška na tortu čo mám na nedeľu :sunglasses: myslím, že sa podobá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a už prišla červená, tak hor sa na ruže :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@mariann2 a nevolali ti, ze to nemaju, ci chces ten zbytok poslat? Mne volaju zakazdym zatial, ale vcera ma ubezpecovala, ze dnes mam balik doma a balika nikde :angry:
30. nov 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 je perfektny, ved vyzera uplne ako skutocny macko usko :slight_smile:
30. nov 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ďakujem, si ma potešila :slight_smile:
30. nov 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 kráááááááááásne tortičky a ten znak je úplne super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. nov 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 krasna torta aten znak super :slight_smile:

@dm1 Dani, ked robis kosik, ako upevnujes tie kvietky hore...to len ukladas alebo nejako aranzujes?
30. nov 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ako keby si spravila iba ctr C a ctrl V :wink: - je parádny
30. nov 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer já mám AEG a tam se odšroubujou takové boční lišty, co drží tu myčku v té skříňce a pak se už vytáhne ven, ani nemáme kolečka, jenom takové ty nožky, jak se šroubují a dá se jimi upravit výška.
30. nov 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no umyvacku vytiahol,ale hadice su ciste asi to bude ten ohrievac vody :angry: len to rozobere zajtra lebo mame tu naprd svetlo nic neni vidiet
30. nov 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa s tými ružami tak nedarí, teraz som si farbila hmotu a taká hnusná červená mi z toho vznikla :frowning2: :frowning2: :frowning2:
dala som tam červenú práškovú so žltou a hrôza :frowning2: snáď to zachráni, keď to potom nakoniec prebehnem perleťou :sweat_smile:
30. nov 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok