• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@dm1 ja neviem ked ten kvet je aj tak nejaký divný neni ako na tom tvojom obrázku a to je presne z formovača
30. nov 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita na tom obrazku je 100% prava etiketa :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Baby bud maluju, davaju skutocnu alebo davaju jedlu oplatku. Ja som na slivovicu malovala
30. nov 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 neboj to sa podda na tom druhom obrazku to mas lepsie uz len dotiahnut to stensovanie lupenov tiez mi pride ze si to len tlacila o hmotu. Ak ti rychlo lupene schnu kym robis tak si ich zakry sackom. A nemozes predsa porovnavat svoje prvotinky s kvetmi od bab co to robia uz dlho a maju to natrenovane. neboj aj ony nejako zacinali :wink:
30. nov 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no a co by si mi doporucila ? @dm1 alebo kde sa da zohnat oplatka alebo co to vobec je? to nepoznam to sa nalepi neco na oplatku? alebo??? ako to funguje? :confused:

lebo ona chce aby to bolo co najvierohodnejsie ....
30. nov 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita tak najvierohodnejsia bude prava etiketa :grinning: . Oplatkou sa ti torta predrazi a namalovat to na 100% isto nepojde. Navrhni jej pravu etiketu
30. nov 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ok a to ako zlupnem z flase aby sa to nepokazilo??? :confused:
30. nov 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita das to pod horucu vodu :wink:
30. nov 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 a to pusti hej ? a ako dlho nato pustat tu horucu vodu pripadne luhovat....? a dakujem velmi pekne za takuto radu nikdy som neodlupovala z flase etiketu a bala som sa aby som tych flasi nepouzila tak 10 nez sa mi jedna postasti namontovat na flasu z MMF :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita ako kedy ale sak to namoc do hrnc s horucou vodou aspon usetris za tecucu vodu :wink: . Ja som takto davala dole s piva na slanu tortu
30. nov 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 a je to pevne teraz tie etikety? hehe no vypytujem sa ako nejaka blbka ale mi nic alkoholickeho nepijeme tak nech mi tu netrcia fernety bez etikety :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hej nebudem nato minat drahu horucu vodu to by som namocila isto do hrnca :slight_smile:
30. nov 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita teraz bude v akcii v kaufe tak sup sup :grinning: . Mne to islo lahko dole
30. nov 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 alebo ked je to z flasky ta etiketa tak by som jej mohla povedat ze my to nepijeme a ze by si ju mohla vziat k tomu ze by mi to zaplatila ci nie? je to hlupost??? :confused:
je to byvalej spoluziacke ... ale nechcem vyzniet hlupo radsej budeme pit fernet my s navstevami ako mat prihluplu otazku ci si to kupi tu flasku bez etikety :grinning: hehe

no a myslis ze aj tu budu mat v ČR akciu v kaufu? :slight_smile:
30. nov 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita sak ked nepijete posli k nam my sa teda obetujeme :grinning: . A netusim ci je u vas akcia skus kuknut na nete letak. A na tu flasu by som sa jej asi nepytala pripadne povedz nech ti donesie etiketu ona ak ma doma flasu :wink:
30. nov 2011 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
holky, chcete ten malý kostelík? Zítra budu v centru Brna a vím, že je mají ve 3 různých úpravách a velikostech. 2 už mám doma
1. dec 2011 o 02:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 aky je veliky prosim ta? myslim tie 3 velkosti? jeden mam nech navigujem sestrenicu od @zuba co ma kupit. od teba by to bolo asi komplikovanejsie :unamused:
1. dec 2011 o 02:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 taký 10 cm kostolík by mi stačil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dec 2011 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita ja som robila len tortu a na ňu som položila originál fľašu - takto to chceli :wink:
1. dec 2011 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, ked robite kosik s patchworkom...ako to robite? vyvalkate si dlhy plat hmoty a na to otlacate patchwork? ako docielite, aby vam nebolo vidno, kde sa patchwork konci, mne tam stale ostane taky znak
1. dec 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja si vyvaľkám plát a keď otláčam, tak si to napasujem vždy tak, aby mi asi dve kocočky z predchádzajúceho otlačeného vzoru tá forma prekrývala, to mi tam pekne zapadne a nič mi nevidno, neviem či som to nenapísala ako talian, ale inak to napísať neviem :wink:
1. dec 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 @anibas tak malý je 5*5,5 cm, velký přeměřím. Je to takový s věží uprostřed a už je hodně velký. Další nemám, ale mohu se za paní zastavit a zjistit a po poledni napsat.
1. dec 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka taky dělám dlouhý plát a na konci to trochu vidět je, když spojuješ dva konce dokola, ale dá se to kosticemi zapravit
1. dec 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer sú nádherné @vecernicci nepomylili ste si tému? Typy na varenie sú v inej téme =DDDD Ale nie krásna torta, ako skutočný.
@lusil2005 nádherná
1. dec 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 jaaj vidis, to je skvely napad, dakujem ti krasne za radu.
A ty ako, zohnala si tie drotiky?
1. dec 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 @broucek2 a este som sa chcela spytat, nejako orezavas korpus, ked robis napr kosik plny kvetov? ci das iba klasika okruhly korpus.
1. dec 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 ak by mali aj nejaký pekný domček, ktorý pasuje ku kostolíku - tak by som si pekne poprosila - môže do 12 cm kostolík a domček menší - tie čo som robila tak kostolík má cca 5cm
1. dec 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka dělala jsem klasický okrouhlý
@anibas ten větší, co mám má 8,5*9,5 cm
1. dec 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka drotiky som zohnala od kamošky, ale iba č. 24 a to budú asi hrubé a ja korpus niekedy orezávam, aby bol trošku oválny, ale keď som robila ten košík s ihlicami a klbkami vlny, neviem či pamatáš, tak som dala normálne okrúhly korpus, podľa toho ako sa dohodnem na váhe :slight_smile:
1. dec 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas jen přemýšlím, jak ti to dopravím na Slovensko, ale asi přes kamarádku, co tam jezdí za mamkou nebo zjistím, kolik stojí dopis k vám
1. dec 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 ten vacsi je idealna velkost veru! a tiez by som k tomu aj domcek ak by pasoval. Vies co kludne kup ono nebudem mat problem to predat vela bab na slovensku to cchce ak by mi aj zuba zohnala. Dakujem :dizzy_face: . Ten 5x5,5 je maly to nie
1. dec 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 mne to mozes poslat segre v CR :wink:
1. dec 2011 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok