• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@zlatat krásná
2. dec 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 ďakujem :wink:
2. dec 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 juuuuuuuuuuuuuuuuj parada!!!!! kujeeeeeeeeeeeeem! :grinning:
2. dec 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat ta je nádherná a jak má elegantně nožky :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: muž sa ma pýta - bude mať aj sukňu? Lebo na nohy to nevyzerá :grinning: :grinning: :grinning: ... to ju videl ešte v stave bez sukne :grinning:
2. dec 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 ja som ich dnes videla riadne v domacich potrebach origos na vianocne gule za 4 €
@janulkamartinko dakujem :slight_smile:
2. dec 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 aha, no skusim aj tam kuknkut, len musim zistit kde su domace potreby v Ba :sweat_smile:
2. dec 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus pozriet abc domace potreby ci nie su aj v ba lebo maju pobocky vselikde :slight_smile:
2. dec 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem za laiky a vsetky torticky mate nadherne :dizzy_face:
@mizulienka ten kosik je uplne nadherny a lalia perfektna tak sa ti nedarila ved je krasna
@vecernicci torty super,ale tie gule nemaju chybu ty si sa strasne zlepsila stym zdobenim a si hovorila,ze nevies zdobit a taketo nadherne vytvory robis
2. dec 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat ta je zlatunka mne zas chceli tiez aby ta vila stala len ona mala zas take tenke nohy,ze som rada,ze sedela vobec :grinning:
2. dec 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
babulky, zarobila som si to cesto na medovníčky a mám ho také lepkavé, to také má byť? :sweat_smile: . Recept mám podľa @lusil2005 :wink: . Neviem, či som nedala viac medu, dala som 2 zarovnané lyžice, ale som si med z každej lyžice prstom zotrela, nech na lyžici ostane minimum medu :wink:
2. dec 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkamartinko tie zakusky su super tad nezavidim ti to pecenie preto som ja zo zakuskami prestala lebo je stym roboty tolko druhov a vzdy na vianoce som toho mala strasne vela a teraz som rada ked torty stihnem a akurat jedna prisla co kazdy rok pride ci jej upecem karton lineckeho na vianoce ako nechapem ,ze si to niekdo nevie upiect ved to je hadam najlahsie co moze byt a uz 3 roky co nepecem zakusky a kazdy rok stym za mnou pride a kazdy rok jej hovorim,ze zakusky uz nerobim
2. dec 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 nechej odpočinout a jestli bude lepit i tak, přidej mouku
2. dec 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 ja ked mam zamiesene troska ho este na pomucenej doske prevalkam mne sa teda nelepilo
2. dec 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ,
@yamahafazer , nechám ho do zajtra v chladničke a uvidím. Len teraz som ho spracovala :wink: . ĎAKUJEM :dizzy_face:
2. dec 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.Nam sa decka teraz doma tak dari ze pokial to pojde takto dalej tak idem hladat poistku na byt a ulozim ju na bezpecne miesto

ale aj dobre veci sa u nas deju.Pred chvilkou som odlozila do chladnicky pre mna rekordne nahnetene cesto na medovniky.V pondelok to roztociiiiim
2. dec 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
můj první pokus o mramor
2. dec 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@mia1111 ono ma byt take. daj do chladnicky a ono krasne ztuhne.
2. dec 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusil2005 - ďakujem :dizzy_face: . Zajtra budem hlásiť, keby dačo :sweat_smile:
2. dec 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte... chcela by som sa spytat (zasa :sweat_smile: ), ked robite cokohmotu, davate miesto kukuricneho sirupu aj med, ci nie... nemam kukuricny sirup :unamused: , ten javorovy sirup je moc vodovy... a ak med, tak aky pomer? :unamused: dakujem
2. dec 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je moj prvy kosik
2. dec 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@adka_praha mas dobry recept na cokohmotu?Mne sa este nikdy nepodarila
2. dec 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dlho som tu nepisala, ale citam vas a obdivujem vase vytvory :wink:
prave som dokoncila tortu, moj prvy spiderman :wink:
2. dec 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
Ahojte baby.Ked už nepečiem aspon Vás prídem poobdivovať.Ale som si našla prácu.Zajtra idem robiť malé tortičky.Pre deti do škôlky.majú mikuláša v utorok a majú doniesť nejaké občerstvenie.Tak narobím tortičky.Tak mi dajte tip na mikuláša baby. :wink:
2. dec 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ste strááášne šikovné.Ja len čumím aké torty ste zas porobili.Tak snád niečo zbúcham aj ja. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj všem.. tak jsem upekla svojí druhotinu.. konečně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: n ale bohužel nám do toho vlezla ta nemocnice.. tak doufám, že se vám bude líbit právě jsem jí dodělala. Ale vy jste hodné a chápete, že je to teprve druhý dort v mém životě :grinning: :grinning: :grinning: a ještě ten mléčný marcipán nění moc tvárný :angry: jinak postavičky inspirace na netu, ale to složení podle mě
2. dec 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
jo jinak příště už to na prkýnku dělat nebudu:grinning::grinning: nakoupím konečně nějaké věci pod dort :grinning:
2. dec 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak tu je moja prva Kitty :pensive: idem spat,lebo som KO. nechapem,ako mozete robit tolko torticiek... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som mala len dve tento vikend a uz vobec nevladzem :confounded:
2. dec 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
Ahojte baby, viem ze to nesuvisi s Vasimi tortickami ale zda sa mi ze niektora z Vas pecie aj pre bezlepkacov. Ja mam celiakiu a chcela by som robit bezlepkove medovnicky a proste nejake vianocne kolaciky. Viem ze recepty si mozem najst aj sama ale som si myslela ze mi poradite take ktore ich mate odskusane ze su dobre a hned nestvrdnu :wink:
2. dec 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak akože mcquin :grinning: :grinning: :grinning: a snehuliačik ktorý čaká na tortičku :grinning:
2. dec 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok