• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

ja som dokoncila ale akoze mam dost. Ta poschodka ma 15,8 kg :astonished: :astonished: :astonished: . Povedala som ze bude mat cca. 14,5 kg :confounded: . Ale musela som robit trochu vacsie korpusy ako minule aby som to hore pomestila. To srdco je tiez pre nich na svadbu to som ratala ze bude mat 5kg a ma menej tak snad to nebude vadit ze som to na tej velkej presvihla. uz som musela fotit lebo pridu rano o 7 pre nu :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Baby a nesmejte sa to mali byt psy :pensive: :zipper_mouth: . Je cela perletova ale nie je to dobre vidiet. Vypada to hrozne fotene v kuchyni este nespratanej :sweat_smile: ale nemala som silu ju prenasat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2011 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@dm1 vsak je super a pes je pes. teda ja vidim dvoch a hlavne ziadny neporiadok nevidim. tak tu sa ti pridalo kilecko na druhej nieco ubralo takze v podstate si v norme

@akme ja tu mozem zurit detska mi mozu po hlave skakat a nikto sa nepostavi. jedine zeby susedia pod nami ze co tu stvarame
3. dec 2011 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 diky ale su foteni z dialky tak to este ako tak ide :pensive: . Som zvedava co nato zajtra povie :confounded: . A na linke mam este cukor v rosku :sweat_smile:
3. dec 2011 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 @bzucinka2 baby ja som na vas nezabudla s tymi cukrikmi, len nestiham ich ani spocitat, zasa samordujem s konom :grinning: urcite sa ozvem, lebo sa chcem tych cukrikov zbavit :slight_smile:
3. dec 2011 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. dec 2011 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 prosim ta od teba som nevidela skaredu tortu. a co zajtra povedia? stav sa ze budu nadsení.
a na tu tvoju linku si asi lupu zoberiem. no nasla som ten cukor strasna tragedia :grinning:

@mizulienka ty robis zasa kona?
3. dec 2011 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 si predstva :slight_smile: ale tentokrat stoji a je karovany :confused: :confused: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
3. dec 2011 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 sú úžasné, krásne, určite odpadnú keď to uvidia :dizzy_face:
3. dec 2011 o 00:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 krásná a nepořádek nevidím. Psa jsem poznala bez problému. Je to nějaký husky
3. dec 2011 o 02:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv nádherná dorta, máš talent
3. dec 2011 o 03:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stankapk chudatko :frowning2: :grinning: je to aj smutne a aj smiesne,ked to tak opisujes... :grinning: torta vyzera super, isto bude fajna... :slight_smile:
3. dec 2011 o 04:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 jeej, ved su uzasne!!! aj psy!

krasne torty ste popiekli,babulky. ja nemozem spat, stale sa mi snivalo,ako peciem :angry: a @jakelina s tebou sa mi snivalo,ze sme piekli perniky.. no to ti ani nejdem opisovat ten sen :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som radsej vstala.. este aj prcek ma furt kope v noci... dufam,ze ked sa narodi, tak sa preorientuje,ze ma v noci spat :pensive: :grinning:
3. dec 2011 o 04:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv suprova,ze druha torta
@dajna11 jej no super ja tieto auta a ine technicke veci a ine 3D torty nemusim
3. dec 2011 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 perfektne, krasne, jemne ,elegantne :dizzy_face: :grinning:
3. dec 2011 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@swiss pri takych bojovych podmienkach su paradne :wink:
@anibas krasa ako vzdy

baby ja neviem kde mam fotit torty ja nemam poriadne miesto na fotenie a vsade je blbe svetlo :angry:
3. dec 2011 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer ani ja velmi 3D nemusím....ešte ma čaká velký kamion...a kamoška chcela traktor ale nkoniec si povedala tortu a na nej traktor tak super :grinning:
3. dec 2011 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas hej?dakujem.....bo prvý krát také dačo robím :grinning:
3. dec 2011 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akme ďakujem, s fotením je to vždy aj u mňa problém. Čarujem s tortou, aby na foto aspoň ako - tak vyzerala, ale aj tak tie fotky za moc nestoja :frowning2:
3. dec 2011 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas
@stankapk
@eliska22 díky moc.. druhá baví mě to:slight_smile:
3. dec 2011 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 díky a díky moc za rady :wink:
3. dec 2011 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 krásnej a náhodou psi jsem poznala hned :slight_smile:
3. dec 2011 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dalsia, uz iba na zajtra s konikom a tento tyzden koncim...mam dost :confused: :wink:
3. dec 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
krasne vytvory pribudli mnam sikulky, nestiham citat, balime sa do sauny a jeden len teraz vstal a druhy este spi :slight_smile:
3. dec 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka jak to stíháte nechápu :grinning:
3. dec 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv ja tiez nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz si tolko nebudem brat, tento tyzden som mala 6, ale uz padam na hubu :confused: :grinning: :wink:
3. dec 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka hlavně s dětma.. já to s tím mým vubec nezvládám.. on má snad radar, že jak začnu dělat tak chce pozornost a mě to pak znervoznuje
3. dec 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 některé jsou na origoš a některé na těch s ploškou, já je od sebe nerozeznám, ale na mmb jedka kočka psala, že je má z těch neorigoš šišatý, tak nevím, dneska budu péct další, tak vyzkouším znova a poreferuju :wink: :slight_smile:
@broucek2 jen napeč :wink: já už dělala perníčky z 15 kilo mouky :grinning:
@mia1111 já dávám mouku, co mají zrovna v akci :slight_smile: a zatím jsou perníky všechny stejný, ale teď používám předměřickou, ta je perfektní :wink:
@zlatat krásná princezna a jakáý má očička :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dec 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer děkuji :dizzy_face: mně to strašně baví, ráno vstávám v pět a než vstávají děti do školy a školky, tak mám dvě hodiny klidu jen na perníčky :wink:
@ellise perfektní pokus :slight_smile: :slight_smile:
@gumkacka1 krásný košíček a těch kytiček :dizzy_face: :dizzy_face:
@alicc super spiderman, synovi se taky moc líbí :wink:
@alenv super džungle a neboj vůbec není vidět, že je to teprve druhý, máš ho perfektní, já taky dělám z mléčného a dělá se mi z něj dobře :wink:
@mrka2 jéé ta je krásná
@dajna11 krásný mcqueen a ten sněhuláček :sweat_smile: :dizzy_face:
3. dec 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci no já spíš musím zístkat tu správno konzistenci.. poprvé jsem ho měla tvrdej a to bylo uplně na prd.. ted už to bylo lepší
3. dec 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps no nádherný srdíčko :wink:
@stankapk krásný dortík
@anibas no super, jako vždy :wink:
@swiss krásný dortíky a ta žába je úžasná :wink:
3. dec 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok