• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. januára 2017 
@yamahafazer
@bianca
dakujem vam... :dizzy_face:
3. dec 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 veru nechapem preco to :astonished:
3. dec 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina asi vlhko neviem...ale bola som nas.atá hrozne....
3. dec 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 to věřím, tolik práce a toto. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 veru ani ja...som čítala, že ty modeluješ z pdtš. tak že skúsim aj ja a takto som dopadla :grinning:
ale už som spokojná torty odovzdané, zaplatené a viac sa nestarám :sweat_smile:
3. dec 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ale tak sestra mi robila vnoci spoločnosť, tak to išlo celkom rýchlo :grinning:
3. dec 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 by ma porazilo keby sa to mne stane :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ja zase neznasam na potahovanie smartflex straaasne mi lezie na nervy. Kym to rozgulam uz mi to tvrdne a ked to nebodaj chcem este kliestikovat uz pomali nemam co leob je to tvrde jak slak :confounded: . Na modelovanie ok ale nepotahuje sa mi s tym dobre. Posledne 4 baliky amerikancov co mi poslala lucula som uz minula tak teraz neviem co veru budem umyvat cukriky zse :zipper_mouth:
3. dec 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja poťahujem pdt-čkom...na postavičky SFV...len mám aj špeciálku tak som to chcela využiť, lebo na zimu je tvrdá jak šlak...
3. dec 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 ja potieram zltkom s troskou vody a sem tam aj s hnedou gelovkou.Potom davam na minutku este do rury
3. dec 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 ja mam teraz u kamosky 12 kg RDI len ist pre to :-P. len uz mam malicko smartflexu na modelovanie tak ma tie cukriky predsa neminu a budem musiet zarabat. Ale teraz sa mi super s MMF potahovalo aj ten velky stvorec 40x40 isiel dobre
3. dec 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha normalne si ma navnadila na tu cokoblbost a zasa sa do nej pustim a budem skusat kym sa to nepodari
3. dec 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 to máš super...ja s mmf neviem urobiť nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: som skúšala minule urobiť a to som mohla hodiť do koša úplne to bolo ako vata...aj s pdt som zmiešala...takže som ešte prerobila ako zarobila :grinning:
3. dec 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 - skúsila som podľa teba potrieť a sú naozaj neskutočne pekne lesklé :dizzy_face: . Ďakujem :dizzy_face:
3. dec 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 to som rada a za malicko :wink:
3. dec 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, nemate nahodou postup na postavicky Matka a Kubka?
3. dec 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha mnaaaam, uzasne vyzera. hned by som si dala kusok :wink:
3. dec 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 díkes,musím to skúsiť...........a to sa prenáša na tortu tie boky spolu s foliou a tá sa potom strhne?a akú čoko používaš ty?
a to lámanie som myslela pri krájaní :wink:
3. dec 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som asi nenormálny slimák - s týmito pár medovníčkami som sa prplala 7 hodín :confounded: ... ale chvalabohu už ich mám hotové. V pondelok pôjdu do Tomáškovej škôlky na Vianočné trhy, akurát mám problém s určením ceny - pomôžete mi?
Totiž ani netuším, koľko stojí med - ten čo mám doma som dávno kupovala, je tam kombinácia WI s cukrovou polevou, a patchwork som robila s kombináciou WI a Sugar flower pastou ( kilo stojí 16 € )
3. dec 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@zlatat to je nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a teda 7 hodín na takúto nádheru sa mi nezdá veľa :wink:
3. dec 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 mne sa zdalo, vzhľadom na to, koľko málo kusov ich je :grinning: :grinning:
3. dec 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat málo, ale nádherných, nechápem ako toto niekto dokáže :confused: ja by som to neurobila ani za 7 dní :grinning:
3. dec 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 Ďakujem.
3. dec 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumkacka1 krasne sa ti podarila, sikulka :slight_smile:
@marci2305 netreba hadzat flintu do zita, ale zacinat pomaly a s jednoduchsimi kvetmi, nie hned laliu :slight_smile:
@daducha super, krasne a to mas ake drotiky take strieborne? take som nevidela :slight_smile:
3. dec 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat já tě nemám na FB, můžu si tě přidat?? Pod jakým jménem tě tam najdu???
Perníky jsou boží, podívala bych se tam víc zblízka
3. dec 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat med som kupovala domaci za 5eur kilo. Veru netusim ani ja co za medovniky jeden svietnik musim teraz urobit na pondelok aj tak s 10 medovnickami na ozdobu a netusim co zato :confounded: . Teraz som bola vo Valasskych Klobukoch na trhoch a mali tam chalupky za 150 Kc neviem mne to prislo malo :confused:
3. dec 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 jej ten vyzera ako macko usko z rozpravky :slight_smile:
3. dec 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 :slight_smile: Ja totižto nemám ani vykrajovačky..Len sa mi veľmi páčila....Nepočítala som s tým, že bude taká náročná...No druhýkrát budem vedieť, že sa nemám do takéhoto niečoho púšťať... :frowning2:
3. dec 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 nooooo veď to aj má byť macko uško :wink: som rada, že sa podobá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 to je to, že ani ja nemám potuchy - asi im poviem, nech dajú takú cenu, ako sú zvykutí a plus k tomu niečo za marcipán - aj tak tie prašulky pôjdu pre škôlku
3. dec 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 dík ... inak toto som robila prvýkrát - aj venčeky aj medovníčky - ani recept som vyskúšaný nemala, len som to riskla s jedným, čo som našla na MMB
3. dec 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok