• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@alenv som nebola doma az pred chvilou sme prisly a tu puncovinu necham zachladit a robim ju tak od oka aby sa dala tvarovat nie moc blatova taka akurat ked je tuha niecoho pridam aby bola meksia
4. dec 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 jen přidej, přidej :wink: jsme zvědavé :slight_smile:
@mojmacik krááásné perníčky, fakt luxusní :wink:
4. dec 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojmacik máš to nádherné, krása
4. dec 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak pridavam svoje mikulasske pre moje deticky, t.j. dceru a manzela :grinning: @mariann2 ty si tu davala inspiraciu na mufiny,tak som sa nechala inspirovat :wink: :slight_smile: torticky maju len kilo kazda, tak to su take mensie,ale je to slahackova plnka,tak mozno aj pre to,lebo az take male sa mi nezdaju :slight_smile:
4. dec 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@mrka2 to je milé - ty si super Mikuláš s dobrými nápadmi :sweat_smile:
4. dec 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...no babulky, tu sú moje dnešné výtvory, zdobila som prvýkrát, tak sú také... jednoduché... :sweat_smile: ale manželovi sa páčia :slight_smile: . Na vaše sa nechytajú, ale to nevadí, o rok možno budú aj tie moje o kúštik krajšie :wink:
4. dec 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@mojmacik krasne! a ty brdo.. trojicky... tak to ti verim,ze nemas teraz cas :grinning: :dizzy_face:
4. dec 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pridavam aj ja prve tohtorocne vianocne pernicky zatial len na rozbeh :grinning:
4. dec 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@lamps vsak? Nelke som pokupila aj sladkosti do mikulasskeho balicka, ale manzelovi som kupila len cokoladu,ale uz sme ju stihli zjest :grinning: ,tak len tak na rychlo nieco.. :grinning:
4. dec 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 a nezabudla si náhodou na bábetinko :sweat_smile: ? Pozerám, že už si v 21. týždni, ako to strašne rýchlo letí :sweat_smile: :sweat_smile:
4. dec 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 - nááááááádhnernéééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Môžem sa Ťa opýtať, kde si kúpila vykrajovačky na kostolík a domček? Lebo u nás som pozerala - nikde ich nemajú a ani na webe som ich nevedela nájsť :frowning2: . Som si chcela tento rok tiež urobiť nejaký pekný svietnik s kostolíkom, ale nezohnala som vykrajovačky, tak nehrozí... :frowning2:
4. dec 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 jednoduché, ale veľmi krásne :sweat_smile:

Normálne chytám depky :grinning: vždy, keď sem nakuknem. Ja nemám upečený ešte ani jeden medovníček, koláčik na vianoce. Hlavne, že sa stále hrajkám s tortami a modelujem kvietky a postavičky. Na tento týždeň mám tri torty, jedna z nich je pre moju najmladšiu lásku k 4. narodeninám. A potom už nemám žiadne torty, tak začnem vypekať na vianoce. Teda plánujem si to tak, ale pri deťoch človek nikdy nevie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 domcek mam klasika z pecenia hrou ale este by sa mi zisiel aj vacsi. Kostolik som vyrezavala radielkom podla sablony :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps no ved to je este vo mne,to papat nebude :grinning: veru, strasne to rychlo leti... ale uz nech je april :wink: tesime sa velmi :slight_smile:
4. dec 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps - ďakujem :unamused: :wink:
@dm1 - kostolík si fakt vyrezávala? Tak to klobúk dole, veď hovorím - si šikulka :dizzy_face:
4. dec 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ale bude :grinning:. To je krásne, že sa tešíš, ja sa vždy poteším, keď sa dozviem, že niekto čaká bábetinko. Aj moja úplne najlepšia kamoška čaká bábo, ale až v júni. Ja sa teším ako keby som ho čakala ja. A najlepšia je naša malá Veronka - rozšírila v škôlke, že čakáme bábatko :grinning: len my s manželom o ničom nevieme.
4. dec 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
4. dec 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps :grinning: :grinning: :grinning: no som sa fajne zasmiala... podarena je :grinning: tak zeby tuzila este po surodencovi? :wink: hmm? :grinning:

inac baby, to co za cukor? vcera som kupila v Kauflande,no ved to jak lata! dnes som robila cesto na vianocne kolace, som nepreosiala :confounded: a som potom nadavala :angry: :angry: :angry: hroza des :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 veru veru zachvfilku ho zacnu ludia miesto tehly pouzivat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@mia1111 ja som to podla tychto sablon tie som prekreslila na peciaci papier vystrihla a radielkom vyrezala. peciaci papier som si mohla aj prilepit na cesto lepsie sa tak vyrezava a potom som to zlupla.
4. dec 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
4. dec 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mrka2 no ona a aj tí starší by ešte prijali súrodenca, ale ja už hlavne zo zdravotných dôvodov som vyradená v tejto oblasti z prevádzky.
A čo sa toho cukru týka, kúpila som tiež taký ako ty
4. dec 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa Tak to je super, hned si to ukládám, chystám se taky na vánoční dortík, tak se to bude hodit...
4. dec 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby potrebujem pomoct s cenou toho najvacsieho svietnika. zajtra si pren pride a ja netusim co za to pytat :confused:
4. dec 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 a jak je velký? já je měla průměr 23 cm a nechávala jsem je za 250 kč a nikdo neříkal, že je to drahé :slight_smile:
4. dec 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 - jéééééj, ďakujem za šablonu, tak super, možno to vyskúšam, veď ak sa nepodarí, tak nevadí, ale skúsiť môžem :grinning: .
4. dec 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci toto je slza forma takze tak cca. 25x15 cm
4. dec 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat ja by som 7 hodín robila len ten veniec :grinning: . Nádhera...
4. dec 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 manža mi to počítal, jak dlouho jsem ten věnec dělala a vyšlo mi 5 kč na hodinu :wink: jen než to člověk napeče, něco stojí suroviny a elektrika, počítala jsem to nakonec náklady na suroviny, plus 10 kč na energie a vynásobila jsem dvěma a vyšlo mi těch 250 a ty je máš nádherný, takový elegantní :wink: tak se neboj si za takovou práci říct penízky :slight_smile: :slight_smile:
4. dec 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 neni zac mam ju z ceskeho perniky.cz tusim. Inak mi povedali tu u nas v peceni ze mi vyrobia vykrajovacku ked donesiem sablonu :dizzy_face:
4. dec 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 krásne, nenapadlo by mi preniesť ten nápad z mufiniek na torty :slight_smile:
4. dec 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok