• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

baby, nebláznite, toľko lajkov, veď tie moje medovníčky vyzerajú, akoby ich škôlkár zdobil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Každopádne ďakujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dec 2011 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja si snad robis srandu? ze teta zaplati len ked bude spokojna a ked sa jej nebude hocico pacit tak co posle ta do prcic? to si si teda vybrala zakazku. A hlavne ked takto jedna teta co zjavne na to ma a moze jej byt jedno kde da par eur. ja by som z takehoto pristupu mala asi rovno vredy.
4. dec 2011 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 to si este nevidela moje medovniky :grinning:
4. dec 2011 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby jasne popytam sa co a ako a ked budem vediet ceny a ci spravia hodim info.
@mia1111 domcek mavaju stale ten ti mozem prikupit. + vacsi si dam robit urcite

baby ja teraz skusam zdobit medovniky kralovskou glazurou a teda odporucam vsetkymi 10!!!! v zivote som nemala take tenke ciary! skoda ze som si jej tak malo zarobila uz nebudem hrkat mixerom :cry:
5. dec 2011 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 a neprezradíš aká je to glazura? :wink:
a ako si tam pripevnila tie domčeky,aby stáli?ďakujem moc....
5. dec 2011 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 toto je ono http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/kralovska-glazura-super-ice/ . a lepila som bielkovou polevou klasika. chcela som aj na sparatko zapichnut ale uz mi to neslo dole do tej vytvrdnutej polevy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dec 2011 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlada111@ no tak aj vas cakaju rovnake problemy kazde vianoce :slight_smile: darceky dvojmo a oslava pocas sviatkov, takze na tortu casu moc neni...
5. dec 2011 o 06:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata poradte aku tortu mam spravit pre moju babulu...chcela som to spojit s obdobym kedy sa narodila.
narodila sa na valentina...poradke daku krasnu inspiraciu. planujem ju piect ja.som sice cukrarka ale uz som 5 rokov nerobyla ziadnu tortu.hanba na cukrarku boze.
5. dec 2011 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 Vladi to nie je torta, to je umelecke dielo, ja by som to nerozkrojila :wink:
@dm1 neskutocne pernicky
@njonja krasna torta
5. dec 2011 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tak to si ji na příští rok koupím taky a vlastně už na velikonoce, chystám se dělat peníková vajíčka s překvapením :slight_smile:
5. dec 2011 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 víš co mi připomíná ten tvůj dortík? Tohle video na youtube :grinning: :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=EW5WiDJAXVE myška je jak když jí z oka vypadne :wink:
5. dec 2011 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 - supeeeer, ten domček určite budem chcieť, kľudne aj 2 veľkosti, mooooc sa teším :dizzy_face:
5. dec 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 - no vidíš, ja som nad tou kráľovskou dumala, ale som nevedela, či mi to zdobenie vôbec pôjde, tak som zaváhala...mohla som si ju hneď kúpiť a možno by boli aj medovníčky krajšie :sweat_smile: . Lebo ja keď som urobila minidierku, tak sa mi to upchávalo, tak som musela urobiť trolilinku väčšiu a potom už som nemala tie čiarky a bodky také tenké :unamused: . A to som aj cukor preosiala...No uvidím, možno ešte vyskúšam, akú má trvanlivosť? Že či to využijem ešte aj na veľkú noc :sweat_smile: ? A pridaj fotečky medovníkov, už sa neviem dočkať :dizzy_face:
5. dec 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci - to videjko nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 já oseju ten cukr třikrát a jak ti v tom sítku už zůstane trocha toho hrubšího cukru, tak vysypat pryč, musí se to fakt důkladně oset. Kupuju ten extra jemný a stejně tam je pár krystalků hrubšího cukru. Sítko musí být úplně jemňounké, fakt malinké dírečky
5. dec 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no ja som preosiala len 1x a ten hrubší cukor som dala preč... ale podľa mňa ten cukor nebol nejak extra jemný, musím zohnať jemnejší... Som si myslela, že náš považský bude super, ale nie :confounded:
5. dec 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac baby - neviem ci ste spominali alebo este nie, ale tak ako MMF, aj na bielkovu polevu pouzivajte len Povazsky cukor!
5. dec 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... baby nemáte náhodou nejaký tip ako vyzdobiť muffiny na zajtrajšieho mikuláša krpcom do škôlky? dík... :slight_smile:
5. dec 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
syn včera pekl taky muffinky, že je udělá dětem do školy :wink:
5. dec 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@mia1111 určitě je to hodně o tom osetí. U nás považský není a ten extra jemný je na to super. Prodává se po půl kile. Ale jiné roky jsem to dělala z normálního práškového cukru, chce to fakt dobře osít
5. dec 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci to je šikulka
5. dec 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 - ja som mala považský, ale asi som mala preosiať viackrát... Nevadí, zdobila som prvýkrát, nevzdám to a budem znova skúšať :wink: . A možno vyskúšam aj tú kráľovskú glazúru :wink: Ty si ju skúšala?
5. dec 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 este nie, danka mi ju ma poslat, uz sa na nu tesim! :slight_smile:
5. dec 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina a jaká značka je ten cukr? A syn normálně v osmi letech vaří polívky, teda hlavně u babičky (ta má větší trpělivost a toleranci k binci :grinning: ) a strašně rád dělá lívance a nastrouhá a rozpeče si na ně jablka :wink: prostě budoucí snacha mi jednou poděkuje, že nemusí vařit :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci to je šikovný, nepovedená holčička :wink:
5. dec 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci aj ja chcem takeho chlapaaaa! :grinning:
5. dec 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina @simasa jen jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží :wink: můj brácha v jeho věku normálně pletl ponožky a teď... :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky prosím nějaký recept na zdobení perníčků, tu polevu, nejsem si jistá přesně jak se dělá děkuji
5. dec 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanka_k váha bílku x 5,3 moučk. cukru a lžička citronové šťávy a ručním šlehačem míchat na nejnižší stupeň hnětacími metlami čtvrt hodiny :slight_smile:
5. dec 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok