• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

furt přemýšlím nad tím jak udělat malýmu ke dvoum ročkům dort, má rád bagr, auta...
5. dec 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ake plnky davate do marcipanovej torty??? a marcipan si kupujete??? alebo robite doma?? dakujem :slight_smile:
5. dec 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katmi plnky všelijaké je ich velmi vela :wink:
5. dec 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ja som pocula.ze sa nehodia napr.ovocne... preto sa pytam, ze ake ... co takto tvaroh+maslo? je to vhodne??? a aku plnku potom davas napr.ty pod marcipan?? dakujem krasne..
5. dec 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katmi do torty môžeš dať hocijakú plnku, ale pod poťahovku - marcipán daj len maslo vyšlahané s cukrom prípadne kúskami čistého korpusu
5. dec 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anibas jejda to si mi nemala poslat..ja som strasne nerozhodna a vsetky su prekrasne
5. dec 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosím o radu - dělám poprvé marokánky a do nich se mají dát mandle. Mám jen nejdřív spařit a oloupat, nebo je tam můžu dát jak jsou jen pokrájet? Díky
5. dec 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ja som si vybrala :slight_smile: dakujem..
5. dec 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babyyyy, mam doma smartflex velvet a chcela som ho ist zafarbit a ja som ho truba mala v spajzi kde je chladno a je uplne tuhy, mam ho dat na radiator, alebo ako trocha rychlejsie dostat do spracovatelneho stavu, ja ho neviem ani z kyblika vybrat teraz :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly vytiahni ho aj so sáčkom.......a teda my sme museli sáčok roztrhnúť a odrezať trochu-koľko potrebuješ......a rukami vymiesiť.....on zmäkne :wink: on je vždy taký tvrdý, či je v špajzi alebo len tak na stole.....ale pekne sa dá vymiesiť :sunglasses:
5. dec 2011 o 12:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karmenta neviem co to presne robis, ale ja by som ich sparila a olupala asi radsej :slight_smile:
5. dec 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam svoju čokoladovu pre mm k narodkám
5. dec 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@dada2007 vdaka, uz sa mi dari ho rozpracovavat :slight_smile:
5. dec 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.,.. tak pridavam tortu pre nase novembrovcata... :slight_smile:

ste tu take krasne veci zasa napiekli... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dec 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
baby? nejde Facebook? ci to len mne?
5. dec 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 asi len tebe, mne ide normalne- na jeho pomery :sweat_smile:
5. dec 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 krása a ty kytičky nádherné
@adka_praha jéééééé, ta je milá
5. dec 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmenta já je teda nepeču, ale určitě oloupat. Ta slupka je hořká
5. dec 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem :dizzy_face: ... deti sa na nu vrhli jak kobylky... :grinning: skoda, ze to nikto netovćil... ani sviecka sa nestihla zapalit... :sweat_smile: :grinning:
5. dec 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha akurat mi pisala byvala spoluziacka, ze co robim v septembri, ze si zajednava svadobnu a mozno aj kolace!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ja som takto kolace este na svadbu nepiekla... teraz budem len stres z toho mat... ake kolace sa pecu na svadby??? je pre ne nejaka tipicka vyzdoba?????
5. dec 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 tie kvietky si ty robila??? a gratulujem k narodeninkaaam
5. dec 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. dec 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly super, som rada :wink:
5. dec 2011 o 12:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina si perfišná, keď som ju priniesla, prvá reakcia bola, že chúďa myš. až potom pochopili že posiluje.
5. dec 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 no vidis ze sa podarila krasna je! a islo to nakoniec dole?
5. dec 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci to je suprové, tak to som ešte nevidela, ale super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamoo no torta musí byť, bez toho by to nebolo. Keď mi odtiekla plodová voda, môj najväčší problém bol, že to nemôžeme urobiť nášmu dieťaťu, aby malo narodky po Vianociach :grinning: Tortu musím vymakať, už asi aj viem akú urobím, tak to snáď stihnem.
5. dec 2011 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no išlo ale na spojoch to moc dobre nevyzerá aj na spodku ale tu to nevidno :wink:
5. dec 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko dík poviem mm kvietky so sama robila ta astromelia či čo to bolo mi moc nešlo tak som skušala lahšie a to no celkom fajn len sa mi na tych drotikoch točily všeliak to ešte musím doladit ale ma to bavilo a dakujem za laiky strašne potešily :wink: :wink: :wink:
5. dec 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok