• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lussy23 :slight_smile: hore je cert,potom dvaja sasovia a dole vlacik-lokomotiva :slight_smile:
5. dec 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tak kouličky nechávám za 30 kč kus a svícínky ty hvězdičky na jednu čajovku za20 kč :wink:
@vlada111 no já hladověla poprvé a tak podruhý už jsem byla na to připravená :grinning: :grinning: holt chybama se člověk učí :wink: a mně praskla voda proto, že jsem se ohnula pro světýlka na stromeček, protože manža říkal, ať je na strom přidělám, že on to neumí (jeho původní profese je elektrikář :grinning: :grinning: ) a já myslela, že ho přerazím, když mi praskla voda :angry:
5. dec 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 dani, mas ich neskutocne!!!! krasa!
5. dec 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. dec 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 - tie sú nádhernéééééééééééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Dani, Ty si dierku do toho sáčku vystrihneš, či len prepichneš ihlou?
5. dec 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 úžasne, prekrásne perníčky :grinning: :grinning:
5. dec 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby :dizzy_face:

@mia1111 striham noznickami manikurkami tu dierku
5. dec 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 tak tu dírku stříhám úplně stejně :grinning:
5. dec 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kočky. tak pridávam dnešnú tortičku, bola o hubu a vôbec sa mi teda nepáči :unamused: . Mám otázočku, ako farbíte celé plochy? Lebo ja som si urobila tmavo sivú a natierala som čiernou a normálne mi nechytalo. Poťahujem PDT špeciál.
5. dec 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@danciacik krásný auto, prý nechytalo, vždyť je krásně černý, lesk jako blesk :wink:
5. dec 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky nemáte niektorá recept na overenú plnku z vaječného likéru?
5. dec 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
robím kvietky na nedeľnú tortičku, tak som si spravila trošku pauzu.

Ráno som odniesla medovníčky do škôlky a tak sa im strašne páčili - či učiteľkám či deťom. Tie až híkali aké sú krásne :sweat_smile: No a na obed ako som šla po Tomina do škôlky, tak mi riaditeľka vravela, že sú úžasné a či som to všetko sama robila, či aj tie marsip. ozdoby na ne ... a keď som jej povedala, že áno, tak len skonštatovala, že toto je robota na nezaplatenie - že sa to nedá zaplatiť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ... tak som jej povedala že áno, toto je nezaplatená a nedocenená robota
@danciacik náhodou je super - ja takto nenatieram, ja si zafarbím poťahovku a tou poťahujem
5. dec 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 nádherné medovníčka a ako sa ti s tou glazúrou robilo? Lepšie ako s domácou polevou? To je prášok, ktorý si zarobíš doma? Ako to výjde cenovo?
5. dec 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak moja víkendová - objednala si ju švagriná pre syna na 15. narodeniny - korpus - troj mramor -vojenský a plnka ako minule tvarohová s ríbezlím.
5. dec 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@danciacik na pastu damu ani mne nechyta, je prilis mastna,alebo co :confounded: ale zase da sa krasne zafarbit cela na cierno. si mohla kludne zafarbit na cierno,nie na sivo a mala by si pokoj. ale ved vyzera super aj tak to auticko,tak co :wink: napokon ti to chytilo :slight_smile:
5. dec 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no minula som na to celú flašku čiernej farby preto sa tak leskne ale všetkých svätých som pri tom pospomínala.
5. dec 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba ta je super sa ti fakt podarila!

@zlatat robilo sa mi s nou moooc dobre. len sa zarobi prasok so studenou vodou a slaha sa to 2 minuty. Cenovo je to podla predajcu ja som to z ciech spolu s inym objednavala ale uz to maju aj t-fornaxe za 8 EUR kilo tusim
5. dec 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 a může se přidávat místo trochu vody citronová šťáva, aby to nebylo tak sladký?
@zlatat u nás mají 1 kilo za 165 korun
5. dec 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba nádhera
5. dec 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 , @jakelina a ostatné babule ďakujem

inak polikovala som fotečky - sú krásne, ale nestíham čítať, som nemala čas sem cez víkend zbehnúť, furt sme niekde boli a ešte aj torta, tak sa aspoň kochám
5. dec 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, chcem sa spýtať, zajtra chcem mužovi spraviť posteľ, a keď na to čelo poťahujete oplátku, alebo napríklad keď na nejaký traktor poťahujete horalku, to aj natierate pred tým krémom?
5. dec 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci mám vyřezávačku, koupila jsem na trzích v Brně u Malátků a měli tam 4 druhy.
5. dec 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky,prajem vam peknu pred Mikulassku noc :slight_smile: Neviem,hladal tu niekto namet na torticku s Timmym? moja malinka ho zboznuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a toto sa mi celkom paci,hm no ja by to nedokazala :frowning2:ale mozno jej dam urobit v lete k 2.nar. :wink: http://www.flickr.com/photos/madeincake/5704945652/
5. dec 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci tie biele su super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. dec 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na zajtra do školy.
5. dec 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
pozeram,ze ten obrazok je rozmazany :confounded: tak radsej link :slight_smile: torticka aj s muffinkami :slight_smile: :slight_smile: http://www.flickr.com/photos/dapurmaecom/5565234787/, http://www.flickr.com/photos/dapurmaecom/5565817588/
5. dec 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
někdo tady hledal, jak naaranžovat tygříka na dortík, už nevím kdo to byl, ale co takhle?
5. dec 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@vecernicci to je dobry vegetak :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok