• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

pridavam moj druhy vytvor a snad aj insiraciu :grinning:
5. dec 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@vecernicci jeeej no ten je akyyy maskovanyyy :grinning: :grinning: :grinning: super :sunglasses:
5. dec 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci to je super
5. dec 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,a tu je taky malilinky tigrik :slight_smile: ale napad sa mi paci torticka a muffinky :slight_smile: http://www.flickr.com/photos/dapurmaecom/5589709269/in/photostream/
5. dec 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danciacik pdt aj pdtš. sú také mastnejšie tam horšie chytá farba na povrchu...ja farbím normálne na čierno celú plochu
5. dec 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuz11 jeeeej ten je bombovy! :grinning:
6. dec 2011 o 01:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 no vidis ako sa ti krasne podarili kvety super
@dm1 no tie medovniky nadhera
6. dec 2011 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka to je strasne pekne :dizzy_face: odomna chcu same letne a zimne krajinky nikdo nechce
@vlada111 to je perfektna mys :grinning:
6. dec 2011 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba ta sa ti super podarila aj ten potah maskacovy aj tie postavicky :dizzy_face:
6. dec 2011 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@broucek2 fu,ale si sa namakla paradne :slight_smile:

ja uz na objednavky pecem tento posledny tyzden a uz viac tento rok nie aj ked jenda tiez chcel na stedry den tortu,ale ja tiez chcem mat klud a ku stedremu dnu robim mojej malej k meninam.My sme vcera cely den mikulasili tak som nemala ani sem cas poriadne mrknut.Vo svrtok alebo v piatok mi pride robit umyvacku tak dufam,ze to nebude na dlho lebo potrebujem piect.
6. dec 2011 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojmacik dakujem, si zlata :slight_smile:
6. dec 2011 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 nadherne :dizzy_face: ,aj ja hem take vediet
6. dec 2011 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ja som hľadala ja, ja :grinning: ďakujem toto si uložím to je dobrý nápad, ale už mám zarobenú zelenú poťahovku :wink:
6. dec 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ty si mala robiť tú rastafari...tortu, našla si niečo?lebo aj mňa teraz niečo také pýtajú :slight_smile:
6. dec 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 fuuha tak to nie su ti isti?? :slight_smile: slecna bude mat 15 rokov...je to to iste? :slight_smile:
ze do dnes si to maju rozmysliet, tak uvidim, ci bude :slight_smile:
6. dec 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem vam vsetkym za tolko lajkov:slight_smile:)))) Mimochodom, ta dotycna este stale nezaplatila.....
6. dec 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja to akože si jej dala tortu bez zaplatenia? :confused:
6. dec 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja tak snad sa rozhybe a zaplati :confused: drzim palce

baby, myslite, ze 4kg torta pre 8 ludi, s tym, ze aby este aj nieco ostalo, je vela? kolko kg tortu by ste odporucili?
6. dec 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja to myslis vazne? tak zavolaj tej ich sluzke rozky jej tiez v obchode bez zaplatenia nedaju
6. dec 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tohtovikendove narodeninove pre najstarsieho syna pre inspiraciu a krasne sviatky prajem :wink:
6. dec 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@mizulienka tak to je taka normal gulata. stacit staci urcite a kolko im ostane zavisi aky su jedaci
6. dec 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka nie, určite nie sú tí istí, ja som dobrých 350km od teba :slight_smile: ja mám robiť tiež slečne, ale na 19. a nakoniec mi poslali aj predlohu, tak pozri :wink: a ja rátam tak, že 200g, na jednu osobu, takže 8 ľudí - 1,6kg
6. dec 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
Ahojte, tak pre veľký úspech ešte raz moja otázka zo včera :grinning: - keď robíte napríklad posteľ, a na to čelo použijete oplátku, tak ju predtým tiež pod poťah natriete krémom alebo maslom s cukrom? Alebo Horalku keď na niečo použijete pri modelovaní, povedzme traktora...
Ďakujem za radu :wink:
6. dec 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja no teda... to jaké manýry zavádí ta milionářka? příště jí řekni, že pěkně z ručky do ručky.... dort byl krásný!
6. dec 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 ty kokos to je torta :confused: :grinning:
6. dec 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 tato moja ide tiez na vychod, preto som sa pytala :slight_smile:
6. dec 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagarinka ja som to ešte nerobila ale potrela by som asi nutelou alebo maslom...ja som robila len z poťahovky čelo ale bolo nízke...
6. dec 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka ja natieram nutelou,ked napr robim vagony na vlacik, horalku potriem tunucko nutelou aby drzala potahovka
@gagarinka Já jsem sice ještě postel ani traktor nedělala, ale co jsem viděla postupy, tak to také mazali krémem (máslem s cukrem), ona prý ta potahovka potom lépe přilne a lépe se vyrovnává.
@mariann2 @mizulienka teda nechápu, jak někdo může své dítě podporovat v něčem takovém... mě to přijde šílený... sice náš zákazník náš pán, ale teda nevím...
6. dec 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok