• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lubina to sa teším :slight_smile: ja tiež robím 21 a 22 tortičky, no môžem odmietnuť aby detičky nemali torty :sunglasses:
9. dec 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak moje z tohtotyzdna :slight_smile:
9. dec 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@dadka212 Ved to, ked sa ta nasa mladsia narodila ako taky skory vianocny darcek. Chudatko, narodky ma skoro na vianoce skoro ako "dva v jednom", takze to by som asi ani nepreźila, keby som jej nejaku tu torticku nazariadila.Ale vdaka vam tu som nasla pani, co ma pochopila a tu tortu mi urobi, aj takto tesne pred Vianocami.Ako pises, tiez nemohla odmietnut, aby dcerka nemala tortu
9. dec 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ta je super, mozem si ju ulozit?
9. dec 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps krásna je, malá musela mať radosť :slight_smile:
9. dec 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps nádherná, moja malá na ňu povedala, že je škoda ju zjesť :grinning:
9. dec 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia76 perfektne tieto autove nemam rada robit
@alex21 no to si si makla a tolko kamionov na to by som nervy teda nemala ja nemam rada auta robit
@gagarinka prasa ako zive uplne super sa ti podarillo
9. dec 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps jej ta je strasne pekna :dizzy_face:
@vecernicci krasa a timmy moj oblubenec :grinning: na toho som zvedava ja budem malej k meninam robit na stedry den
9. dec 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps je prenadherna! Prosim ta, taka hlupa otazka, ako docielis, aby si mala tie poschodia take vysoke???? To pecies niekolko korpusov a spajas dokopy? A kolko, ak ano? A mohla by si mi, prosim, dat rozpis na cesto, co pouzivas? mne vzdy vyjdu take splacnute tie korpusy a mam potom take nizucke torty:frowning2: neviem, kde robim chybu:frowning2:
A tu je moja dnesna Hello Kitty pre kamoskinu dceru..
9. dec 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@bzucinka2 parada ta futbalova je dobre vymyslena,ze neni gula ,ale je okruhla to sa mi paci
9. dec 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj děvčata,jsem tu nová,do ted jsem jen nakukovala ,ale potřebovala bych od vás radu. Nemá někdo z vás postup na čtyřkolku? Mám ji dělat pro 4letého kluka a nevím si rady :frowning2:
9. dec 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja čím vyššia torta, tým viac korpusov, upeč 2x toľko ako zvykneš a bude 2x tak vysoká, niekto pečie každý plát zvlášť, niekto prerezáva na 2-3 pláty, ako ti je lepšie. Ja osobne dávam pri klasickej 4 korpusy, málokedy 3 :wink:
9. dec 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia76 a z kolkych vajec pecies, ked mas 4 korpusy, alebo pecies kazdy zvlast?
9. dec 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 krasne ta fotbalka sa mi tiež páči
kočky poradíte mi neaku lahku tvarohovu plnku do tortičky a na vrch chcem dat ovocie a želatinu ešte som taku nerobila tak mi hodte nejaku tu plnku prosím
:slight_smile:
9. dec 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam moju dnesnu, este ma caka jedna v chladnicke
9. dec 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
Ja som dnes robila 3D smoulinku. Akosi neviem prist na chut tymto 3D tortam. Ja uz chcem konecne robit nejaku peknu kvetinkovu torticku :unamused:
9. dec 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
Jej a skusala som tvorit zo slaneho cesta. je to dekoracia na zavesenie. nejedle! :sweat_smile: perfektna zabavka pre deti! odporucam. Ja som robila anjelikov sesterniciam na meniny.
9. dec 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@lusil2005 z akého cesta si robila tých anjelikov? Sú perfektní!!!
9. dec 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 jeej Luci to je nadherne, aj ta smoulinka aj ti anjeliky...to akoze ze zo slaneho cesta? to potom upecies? kraasne su.
9. dec 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@molka recept je 2 salky hladkej muky, 1 salka soli, 3/4 salky vody, 1 lyzica lepidla na tapety. ale videla som uz recept aj bez lepidla, nabuduce skusim ten. po vytvarovani sa to susi v trube. hodina na 50°, hodina na 100, a hodina na 150.
9. dec 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@livia76 aha! a ja ze sa vam podari jeden velikansky korpus! Som ja ale tava!:slight_smile:to vies, lebo na you tube tie americanky maju uz hotove korpusy, co su take vysokanske, tak som si myslela, ze to take sa daju spravit:slight_smile: Dakujem!
9. dec 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ttterysek Kolik vajíček na piškot nevím, na váhu zatím nepeču, ale myslím, že na 2 kg Ti vystačí i krém z jednoho másla... Já dávám na kruh 24 cm jedno máslo a vždycky zatím stačilo...
9. dec 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 @gumkacka1 @njonja @lusil2005 děvčata, krásná dortíky jste vytvořily

@lusil2005 to slaný těsto je super, měli jsme ve škole se synem vánoční dílny a dělali jsme různé dekorace a taky svícínky, je to pro děti ideální :wink: teda ale bez lepidla
9. dec 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 všetky sú peknunké, ale tá futbalová s kopačkami ma dostala :slight_smile:
9. dec 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@livia76 aaaaaaaaaaaale tortu spapáme a snehuliakov použijeme ako vianočnú dekoráciu :sweat_smile:
9. dec 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte. Mohla by mi z vás niektorá poradiť? Chcela by som urobit synčekovi tortu hasičské auto, ale dobošovú. Da sa doboška potiahnut marcipánom alebo mm hmotou? Bude to držať. Velmi pekne ďakujem.
9. dec 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence, ktore mate skusenosti s Palmarinom, poradte prosim...budem robit slahany nad parou a neviem, ako sa sprava palmarin, tak ako maslo? nezrazi sa mi z neho krem?
9. dec 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miroslava124 jasne moze, len musim tortu potriet takym kremom aby potahovka nezliezla dole...mozno aj kremom co budes plnit, neviem, aky mas recept.
9. dec 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci moc děkuji,to mě pomůže :slight_smile:
9. dec 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok