• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
@mizulienka ďakujem. plnka je cukor kr.,kakao, žltka a hera
9. dec 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a oslava pre dcerenku sa može zajtra začať,mám hotovo....čo sa sladkého týka :grinning:
9. dec 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@miroslava124 podla mna mozes aj tym, baby opravte ma, ak sa mylim :slight_smile:
9. dec 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adul67 ja som už dvakrát robila túto, čo ju v diskusii písala Judit a je skvelá :dizzy_face: nie som veľmi tvarohová, ale je super
http://www.tortyodmamy.sk/content/svieza-tvarohova-plnka
9. dec 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný večer žienky - ja padám už na hubu - od rána makám - plnila som korpusy na 4 torty a poťahovala a zdobila, dokončiť mi treba už len jednu tak na 5% ale nie som schopná :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , zajtra máme v PO stretnutie - ešte som piekla korpusy na spoločnú tortu, chystám si veci na predvádzanie - no poviem vám - TORTY NECHCEM ANI VIDIEŤ !!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
9. dec 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka tento robím aj ja - ale namiesto masla dávam len želatínu a nastrúham margot čokoládu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. dec 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka ja tiez robim tento tvarohovy, a je perfektny!
9. dec 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas a kolko tej zelatiny davas na to mnozstvo co pisala v recepte judit?
9. dec 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ja som na tom tento tyzden uplne rovnako s pocitmi ako ty. v zivote som nemala taky pocit ale teraz si hovorim ze torty nechcem uz ani vidiet :pensive: . Mozno preto ze uz som bola nastavena ze budem "oddychovat" len pri 2 tortach a zrazu 4 - 2 co sa nedali odmietnut /svokra a kamoska co mi nosi hmotu z blavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: / a som nato sama mm ma akurat dnes posedenie z rpace takze s malym za ritou...... ja este musim dokoncit 2.
9. dec 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ti verim, ja som mala minuly tyzden taky, 6 toriet som si nabrala ja tepsa a myslela som, ze koncim....ale asi mi nestalcilo, lebo som si na medzi sviatky zobrala 4...ach jaaj, clovek nepoucitelny...
tak nech vam dobre dopadne zajtrajsie stretko :slight_smile:
poznam tam jednu pani z Kapusan, co tam ide :slight_smile:
9. dec 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1
@anibas baby drzim palce!!!! myslite na to ze zachvilku budete oddychovat pri medovnickoch :sweat_smile:
9. dec 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 dakujem si zlata len ja ledva stojim na nohach isla som spat o 5 a maly je este hore tak dnes to tiez nevyzera na skory spanok :confounded:
9. dec 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ach jaaj Dani, to kolko si spala? tak drzim palce, nech ti to ide od ruky :wink:
9. dec 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 jasné, že môžeš :sweat_smile:, bude mi potešením :sweat_smile:
9. dec 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagarinka dakujem zajtra skusím môžem dat aj ovocie do tej plnky? :wink:
9. dec 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 mala a veľkú :sweat_smile: , láska moja najmladšia. Cez týždeň sedela pri stole mala podopretú hlavičku rúčkami a zaľúbene sa pozerala na snehuliakov čakajúcich na tortu. :sweat_smile:
9. dec 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adul67 ja som robila s jahodami a bola to lahoda :slight_smile: len som pre istotu robila mantinely z masla a cukru, aby mi nezblbol poťah
9. dec 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka na 500 g tvarohu - puding z 270 ml mlieka a 1 želatinu za studena
9. dec 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. dec 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 nesranduj - 40 ks medovníkov čo deti nezjedli - musia stačiť :confounded: :confounded: :confounded:
9. dec 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby z coho by ste robili takuto muchotravku? z hmoty? alebo puncoviny?
http://www.umartina.sk/album/Detske_torty/slides/smolko4.html
9. dec 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja som dnes dala Filipa k mame na celý deň - od 7:30 som začala pracovať v kuchyni a jedla som len raňajky a teraz suchý rožok, dopíjam biela víno - čo sa zvýšilo z koláčikov - ta už mi asi šuští v hlave :grinning: :grinning: :grinning:
teraz deti zaľahli, idem do vane, utriedim si v hlave čo a ako na stretnutie - ešte organizátorka vymyslela spoločnú tortu a nikto sa nemá k činu, tak reku pomôžem bo trapas s tortou - mohla som ísť len s peňaženkou na stretko :unamused: :confounded: do kelu !!!
9. dec 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka to bude maličká tortička - asi 3 piškoty a vrch len hmota
9. dec 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja som chcela "dovolenku" od 12.12. a mám znova 5 - ale neexistuje cez sviatky - pred a medzi - robiť tortu - ani pre anglickú kráľovnú !!!! :wink: :wink:
9. dec 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ja som tento tyzden nemala ani jednu a nechapem kolko veci som postihala, poupratovala, napiekla, ked ma clovek torty, tak vsetko ide bokom :unamused: mohla som aj ja povedat, ze nevezmem, ale ked objednavali, tak som bola rada, ze juj torta, ale teraz by som aj polenosila cez sviatky :slight_smile:
9. dec 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka to je taký začarovaný kruh: Nemáš - chceš .... Máš - nechceš :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A ešte naša TORTA SNOV - má byť 3-poschodová :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Keď mala Katka na 6 rokov, tak aj Beba chce na 15 r. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
9. dec 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas uz ma aj vybratu aku chce? :slight_smile:

baby este vam toto musim poslat a idem spat, nechapem....je ich tam viacero takych malovanych....
http://www.ikrealitka.sk/torty/torta.php?torta=165
9. dec 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka na 2x zo 4vajec, na 3 1x z 6, do klasickej okruhlej, na plech z 8v na 2korpusy, z 10v na 3 pláty :wink:
9. dec 2011 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok