Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

katulkaaaaaa
10. dec 2011

a muffinky 🙂 vianocne

simasa
10. dec 2011

@mizulienka Mne sa ta stranka neda otvorit - Vam to stale ide?

mariann2
10. dec 2011

@katulkaaaaaa také mini tortičky robíš, mne sa málokedy podarí zmestiť do 3 kg

katulkaaaaaa
10. dec 2011

@mariann2 kazdy chce take male 😒 uz minule sme sa bavily ze neviem cim to je ze mam take ,,lahke" torty 😕

vecernicci
10. dec 2011

@katulkaaaaaa teda, ty to máš krásné, dortíky i muffinky 😉 já taky dělám samé menší, holt každý šetří 😒 , ale když jim vyhovím, tak se mi vrací zase znova 😉
tak moje dnešní a ještě tu blbou ovci, už se mi do toho ani nechce, ještě mám dělat dalších 20 kouliček a včera jsem upekla cukroví ze 4 kil těsta a dneska jsem nějaká mrtvá 😀

katulkaaaaaa
10. dec 2011

@vecernicci nadherna!!!! dakujem 😉

vecernicci
10. dec 2011

@marci2305 suprový včelí úl 😉
@danciacik krásný dortík, jak to stíháš se třema dětma? My taky uvažujem o třetím, ale nevím, nevím
@yamahafazer tak ty jsou super, slaný jsem ještě nedělala, toho se docela bojím, jak by to dopadlo 😉
@eliska22 jé zase zimní, ty vločky jsou stejně krásný 🙂
@katulkaaaaaa děkuji 😉

vlada111
10. dec 2011

@anibas má môj obdiv, ja by som skolabovala. Ja by som asi dostala averziu voči tortám. A to pečiem tak, že to nechávajú na mňa, neviem si predstaviť nútiť sa do torty, ktorú si rozkážu ☹

zuba
10. dec 2011

@yamahafazer nádherná a tá kytica je bohovská

vlada111
10. dec 2011

@lamps to je úžasné, jaj tie detičky naše. Ja budem malej robiť na 26.12. Musím sa posnažiť, musí byť najkrajšia 🙂 . Ona chúďa každú tortu prežíva, keď ju berú preč, na všetky hovorí Alicke 😀

marci2305
10. dec 2011

@vecernicci No inač ďakujem za ten nápad..od Kosternových. Nieje síce taký istý..Ale snaha bola...🙂

lamps
10. dec 2011

@vlada111 no aj ja som si hovorila, že pre moju Veronku sa musím veľmi, veľmi posnažiť 😅. Ona zas vždy, keď urobím tortu povie, že aj ona chce takú 😀.

vecernicci
10. dec 2011

@vlada111 to je jako u nás 😉 při každým dortu, co dělám se děti ptají a my dortík mít nebudeme? Si připadám jako macecha 😀 tak teď pokaždé upeču o jeden malý korpusek navíc a naplním jim ho zbytkem krému a je naprostá spokojenost 😀
@lamps tohle dělá náš starší, každý dort, který dělám, tak ten chce k narozkám a příště chce zase ten jiný a pořád dokola😉

vlada111
10. dec 2011

@mizulienka dajú sa robiť aj ostré, s dvoma žehličkami. Len musíš mať hore hrubšiu hmotu a tlačíš ju k bokom.

vecernicci
10. dec 2011

@marci2305 není za co, tam jsou dobrý postupy, chodím se tam taky inspirovat 😀

vlada111
10. dec 2011

@yamahafazer úúúžasné, ja by som pri tých slaných nevedela byť taká kreatívna.

vlada111
10. dec 2011

@simasa nejde

vlada111
10. dec 2011

@vecernicci zlatá si, ja to tak tiež robím, lebo pišťal aj muž, tak nech si aj on pomlsá 😀

pipka
10. dec 2011

no kraaasne ste zas popridavali 😵 😵 😵 citat nestiham, tak som len olajkovala 😎

pipka
10. dec 2011

ja som teraz tak narychlo spravila pre nasu krstnu mamu, taku jednoduchu zimnu 😵
prvykrat som spravila mramor...tak co vy na to? 😕 😅 😉

dm1
10. dec 2011

pridavam tie svoje nestastne tohtotyzdnove 😔 . Ta smoulinkova bola pre kamosku na jej 27. narodeniny 😀 - sama si to vybrala 😝. Ta krstinova sa mi vobec nedala odfotit dobre este su od tych kvietkov drobne ruzove perlicky do takych ornamentov dane po stranach aj v strede

vecernicci
10. dec 2011

@dm1 krásný dortíky, teda to sis mákla, ta s čuníkem je suprová 😉

marci2305
10. dec 2011

@pipka Úžasná....

marci2305
10. dec 2011

Už som dorobila aj Vilka..😀

marci2305
10. dec 2011
dm1
10. dec 2011

a este tohtotyzdnove pernicky 😵

dm1
10. dec 2011

baby ozaj prve vykrajovacky kostolikov z kazdeho po jednom kuse uz sa vyrabaju ked to bude a budem vediet cenu dam vam info a mozete objednat 😵

alenv
10. dec 2011

@katulkaaaaaa krásná

alenv
10. dec 2011

@pipka moc se ti povedl.. je krásný dortík
@dm1 to jsi si opravdu mákla uf.. ten první se mi moc líbí

adul67
10. dec 2011

tak tu je moja ovocná na zajtra ku kave nášteva sa mi odhlásila nevadí 😒 ešte som takuto nerobila plnka je super a tie boky sa ako zdobia?ja som ich len natrela plnkou a chýba tam červena nemala som jahody to bola len taká richlovka takže co dum dal 🙂