• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
ahojte cukrárky :slight_smile: ...chcem sa s vami poradiť...ostali nám doma krowky,sú dosť tvrdé,nejedlé a napadlo ma či by sa z nich nedal urobiť karamelový krém - rozpustiť ich,no neviem s čím, či len nad parou a potom vymiešať s maslom....čo vy na to :confused: ...ďakujem za rady a nápady ako ich použiť
11. dec 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak 4 dni som bola bez netu,to ako bez ruky a zatial tooolko krasnych torticiek.Nieco som uz stihla popozerat,ostatne dobehnem :slight_smile: .Pridavam svoje tohtotyzdnove.Uz to mali byt posledne v tomto roku a nakoniec este aj na 22.12.peciem .Ale potom az v roku 2012 :wink:
11. dec 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@vlada111 nádherná torticka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dec 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá ruža je krááásna :slight_smile:
11. dec 2011 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ta torta nadhera a ta ruza no krasa :dizzy_face:
@zklimekova jej to je peknucky macko :slight_smile:
12. dec 2011 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ta pizza vyzera ako slana :grinning: nedala si kupovanu na tortu :grinning: a ta firemna to si malovala je to perfetkne
ta spolocna cela vianocna peknucka z kazdeho roska troska :slight_smile: aj ste ju tam rozkrojili ci ste ju niekam dali
@dm1 ano prisly dakujem a tolko svietnikov by som neozdobila ani do buduecho roka :grinning:

ja som si vcera zarobila medovniky a orechove rozky a ideme zachvilu s malou piect ,ale zdobit nebudem
12. dec 2011 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bodka13 a neskusala si ich v mlieku rozpustit?a normalne potom pudingovy krem v nich uvarit len neviem krovky som este neskusala ake to je ked sa to rozpusti
@daducha paradne su a ta ruza sa ti krasne podarila ako co si sa ucila a ta detska stymi havkami ake ma zaujimave boky spravene peknucke vsetky
12. dec 2011 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mailli jé kouzelný sněhulák :wink:
@anibas krásný dortíky, jak to děláš, že jich stihneš takhle krásných tolik za týden? a se třema dětma :slight_smile:
@79zuzana krásná vánoční :wink:
12. dec 2011 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha nádherný dortíky a ta s pejskama je úplně super :wink:
12. dec 2011 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa dobre ranko... som vcera len cez mobil nakukovala do notifikaciek... pocet, no zalezi od toho hodne, ake zakusky robis... to sa neda presne povedat... a sama som zvedava, hlavne, ako to budem rozdelovat do krabic... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prekrasne torty ste porobili... :dizzy_face: som vas len rychlo preletela... pijem kavu teraz pri pc a potom sa idem rovno vrhnut zasa do kuchyne... ale viac menej mam vsetko odpecene, teraz uz len lepit, kremy a polievat... :slight_smile: to uz je v pohode... :dizzy_face: najneskor v sobotu chcem mat hotovo, lebo v nedelu, kym bude nasa lady u svokry, chcem poupratovat a stromcek pozviechat... :dizzy_face: a budu vianoceee!!! :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
12. dec 2011 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha prekrasne vsetky torticky, ruza ako ziva a ta detska s havkami nadherna :slight_smile:
12. dec 2011 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este dakujem dievcata na navrhy na cokoladove kremy, ste super :slight_smile: ulozila som si ich, urcite nieco vyberiem :slight_smile:
12. dec 2011 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas prekrásne tortičky a tá pizzová - bomba
12. dec 2011 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha krása a tá ruža - nádherná je
12. dec 2011 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha krásne - detské rozkošné a ruža nááádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@vecernicci 1 pondelok a 4 v piatok a 2 deti sú v škole a prídu o 17:00 :grinning: :grinning: :grinning:
@yamahafazer kvoli firemnej som si urobila MMF a normálne som nevedela potiahnuť z MMF :confused: :confused: :confused: na PDT a nedá písať, je mastná , spoločná torta cca 1/2 sa zjedla a 1/2 pôjde do MŠ deťom :wink:
12. dec 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana Náááádherná..!
12. dec 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas Ježiši...To sú úžasné, dokonalé torty. Smiem sa spýtať, koľko ste strávili nad tou vianočnou?
12. dec 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zklimekova Pekný svetrík... :wink:
12. dec 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 Tá ružička vyzerá naozaj autenticky.. :wink: Na tie kvapky na ružy existuje dáka hmota? Mohla by som poprosiť link, kde by sa dala zohnať? Ďakujem. :slight_smile:
12. dec 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 tá hmota, z ktorej má @vlada111 kvapky, je piping gel, majú ho v cukrárskych eshopoch, napr. http://www.cukrarskysvet.sk/cukrarskysvet/eshop/7-1-Hmoty/0/5/746-Piping-gel :slight_smile:
12. dec 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 tá vianočná je z cukr. stretnutia v Prešove - robila sa spoločne - ja tam nemám ozdoby, môj bol základ - korpus+plnka :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas krasna su vsetky aj ta spolocna je nadherna :slight_smile:
a aku plnku si robila?
12. dec 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ty si neskutocna. krasne carujes tie torty :wink:
12. dec 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat ta torta vyzera ako zo zivych kvetov. nadherna :wink:
12. dec 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka - ja ti poviem...robila z rastlinnej slahacky + 3 jogurty malinove a na to isli mrazene maliny :wink:
12. dec 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mima595 mnam to mohlo byt dobreeee :slight_smile:)) musim konecne aj ja vyskusat nejaku jogurtovu :slight_smile:
12. dec 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas ja som zacinala s MMF a v pohode na prvy krat sa mi hmota podarila, urobila som par toriet s MMF a potom som presla na WI a potom smartflex, ale muz mi kupil v akcii amerikancov, ze teda budem robit s tym, ale za nic na svete neviem urobit poriadnu hmotu, akoze neviem, cim to je, ale ja to neviem urobit....tak som sa na to vykaslala a posielam amerikancov ta het :slight_smile:
12. dec 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 díky.máme zatím omezený net na datové přenosy,tak mi to větší nevzalo.
a díky i všem ostatním
12. dec 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 možno blba otazka, :grinning: :grinning: to aj tie male kvietky su robene?či umele??je nadhernaaa :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dec 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha nádhera aj ostatne su krásne som laikla a mám prosbičku chcem robit vanilkové rožky a došla mi muka mám len T-650 môžem ju použit?ešte som z nej zakusky nerobila tak neviem :slight_smile:
12. dec 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok