• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@dada2007 @mizulienka sranda kočky, ja ju mám úplne tmavo hnedú. alebo to je len zlá foto? Dávam čoko z Lídla. Ja ju potieram kusovými višňami v troške zlatého klasu uvarenými - tiež višne zavárané z Lídla a dávam na ne tú čoko bešamelovú plnku. No poviem vám, je to mňamka a všetci sa idú zabiť :grinning:
13. dec 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka teším sa na ňu :wink:
13. dec 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 aj ja ju robievam, je super :dizzy_face:
13. dec 2011 o 14:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer a ku nám nepošleš? :grinning: Ja sa už neviem dočkať, keď bude mať muž menej roboty a budem tiež vypekať.
13. dec 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 možno že je riadne oblesknutá :grinning: :grinning:
13. dec 2011 o 14:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 juj tak to moze byt ina mnamka, ale si mi narobila chute, ja som taka mlsna posledne dni strasne :angry:
Vladi oni chcu len tu sacher s kuskami ovocia, myslis, ze to moze byt aj s visnovym gelom iba potrete, mam frutafil visnovy ten je aj gel aj kusky ovocia...
alebo navrhnem im aj tu coko beamelovu plnku?? mnam to by mohlo byt super :slight_smile:))
13. dec 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka to je super, ale keď nemusíš, nerob si Luci robotu. Daj ovocie a máš pokoj. Urobíš ju potom pre vás, keď si už taká mlsná :grinning: Ja práve vyjedám likérové vajíčko a pijem kávičku. Malá spí, tak trošku oddychujem :slight_smile:
13. dec 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, potřebovala bych poradit, jak se jmenuje "udělátko" pomocí kterého se v mléčném marcipánu tvoří tyto reliéfy: http://jituli-h.rajce.idnes.cz/dorty/#srdce_fial..jpg Chci to najít na netu, ale nevím podle čeho vyhledávat :sweat_smile: Děkuju moc!
13. dec 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucinky všetko najlepšie :slight_smile:
13. dec 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 mas pravdu aj tak budem stihat len s odretymi usami, lebo na sobotu mam smoula tortu.
ja akurat modelujem macka pu, budem robit jednu zimnu macka pu na to sa strasne tesim :slight_smile:
tak si uzi troska kludu :slight_smile:
13. dec 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba dakujem :slight_smile:
13. dec 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka juj to bude pekné, teším sa na foto. Ja budem robiť až na 26. pre moju malú, to musím nejako vymakať, keď je to pre ňu. Zase sa nebudem vedieť rozhodnúť, akú urobiť, toľko je perfiš inšpirácií.
13. dec 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pampeliska1 - vola sa to strukturalna folia...folia na cokoladu...vzor arabesky
13. dec 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima595 díky :wink: já chci právě koupit nějaký jiný vzor (pro kamarádku na vánoce), protože na hodně dortech má právě tento, tak jsem si říkala, že zkusím najít nějaký "nový" ale teda nic moc zajímavého jsem nenašla :unamused:
13. dec 2011 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....ja som bola včera u nás v cukrárskych potrebách.......bože, ja by som tam nechala všetky peniaze :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale konečne mali čiernu farbu.....a aj piping gel som si kúpila :wink: aká radooooooosť :sweat_smile: :grinning:
13. dec 2011 o 14:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. dec 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 máš už vánoce :grinning: :grinning:
13. dec 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pampeliska1 - ja som to kupovala v cechach...len si neviem spomenut na ten obchod....pockaj, skusim pohladat...ja mam aj floral, ten je tiež taky vhodny....

potom su aj folie na potlacovania, ale tie su už o dost drahsie
13. dec 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile: Pridavam moju dalsiu detsku torticku..Zase ruzova a zase princeznovska tema:slight_smile: Tie deti tu su uz uplne pokazene tou ruzovou..vsetci chcu len ruzove princezne....
13. dec 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@jakelina
@jakelina Díky moc za ochotu.. No musím to všechno prohledat.. To jsou někdy názvy, kdy vůbec nevím, co na mě vyskočí :sweat_smile: :grinning:
Kdybych já aspoň věděla, co by tak nejvíc chtěla :sweat_smile: Původně jsem chtěla koupit abecedu, později jsem zjistila, že má všechny možné druhy, tak hledám něco jiného...
13. dec 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no tak pomaličky......no môžem ja za to, že tento obchod má u nás predajňu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.cukrarskepotreby.sk/
13. dec 2011 o 14:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 a to ti došlo z čiech na slovensko? :fearful:
13. dec 2011 o 14:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 - nie, ja mam svagrinu v prahe, tak som si objednala a dala poslat na jej adresu, ona mi to aj zaplatila a ked prisla na Slovensko, tak som dostala darcek na narodky :wink:
13. dec 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mima595 ahaaaaaaaaaaaaaa..........kedže mám rodinu v Prahe, tak myslím, že by sa to mohlo podariť nejak takto i mne :sweat_smile: dííííííík :wink:
13. dec 2011 o 14:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pampeliska1 ja mám takýto arabeskový valček a objednala som si ho na českom mmb :wink:
13. dec 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 a ešte otázka.....toto čo si šupla link na tie štrukturované folie.......tie sa dajú použiť aj na hmotu na otlačenie vzoru na torte alebo len na čokoládu? či?
13. dec 2011 o 14:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 - aj ty chces taky darcek na narodky???? :grinning: :wink:

inak mna sa minuly rok pytal bracho, že co chcem na narodky...a ja, že neviem, že nic...a potom ma osvietilo, že vies co, daj mi prachy a ja si nieco objednam na torty
a o rok nato sa ma bracho pyta: Už si si objednala na narodky tie pomocky, alebo chces najprv vediet, za kolko si možes objednat????? :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dada2007 - hej, kludne sa to otlaci...ale je to mensi rozmer, tak ja som o este na celu tortu nikdy nepozila, lebo som nemala prolezitost, ale davala som to na mensie plochy...

polozis na foliu hmotu a rozvalkas valcekom
13. dec 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
13. dec 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok