Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

79zuzana
14. dec 2011

@lusil2005 nadherna torticka 🙂

@tamichloe ahoj, no neviem, ja si vacsinou peciem, plnim aj potahujem v jeden den, stale si to rozdelim podla spacieho casu malej 🙂 myslim, ze v stvrtok piect na nedelu je dost skoro, mozno ti lepsie poradia skusenejsie dievcata 🙂

@vlada111 dakujem, ja som to videla v casopise a velmi sa mi to pacilo 🙂

zuba
14. dec 2011

@marci2305 jeej aj my sme ich dnes piekli 🙂

alex21
14. dec 2011

@jakelina dakujem,
@dada2007, @daniz vase urcite vyskusam, vdaka 🙂

alenv
14. dec 2011

Ahoj všem.. tak jsem udělala svůj třetí potahovaný dort 🙂 omluvte tu barvu, ale ještě jsem si nekoupila bělobu.. tedy bude pod stromečkem😀 ale to mi bylo prd platné tak jsem to prostě udělala tak.. ale je to jen pro radost pro kolegyně do práce žádné zakásky tak to berve v uvahu.. díky vám jsem se vše naučila 😉 díky díky je to klasika tučnáci, ale ta asi nikdy neomrzí 😅

alenv
14. dec 2011

@lusil2005 dneska jsmě měli stejnou práci 🙂

79zuzana
14. dec 2011

@alenv prekrasna torticka, tucniaci nemaju chybu 🙂

alenv
14. dec 2011

@79zuzana děkuju moc 🙂 no, ale ještě to moc neumím.. ale snažím se

79zuzana
14. dec 2011

@alenv haha, ze neumim.... zase prehnana skromnost 🙂

dada2007
14. dec 2011

@alenv 😎 super...ako som písala, aj ja sa na tučniakov chystááám 😵

alenv
14. dec 2011

@dada2007 ty jsou takový vděčný vid 🙂 na tu zimní se opravdu hodí.
@79zuzana no když tu prohlížím vaše dorty.. tak to je něco jiného.. tohle je můj třetí, takže je to spíš hodně laické, ale na každý dortík jsem pyšná.. že jsem to dodělala 😀 😀

jakelina
14. dec 2011

@vlada111 ano kvítek je na drátkách a děkuju

vlada111
14. dec 2011

@alenv pekne sa ti podaril, to ty tuším máš rada tie zimné, že? 😉

yamahafazer
15. dec 2011

@hejdita to auto je perfektne

fu baby ja som mala nocnu moru 😒 sa mi snivalo,ze som piekla dve torty len okruhle a absolutne som nestihala stale mi cosi do toho prislo a zakaznicka si uz pre jednu mala prist a ja som ju este plnila a ona sa mi do toho zacala montovat a mi ju rozne zrezala,ze mi chce pomoct a ja som normalne plakala co teraz snou tak som snej spravila rez taky dlhy 😀 no neviem kde ja na to chodim take divoke sny 😀 ,ale normalne som bola vyplasena ztoho

yamahafazer
15. dec 2011

@alenv nadherna,ze tretia si strasne sikovna 🙂

yamahafazer
15. dec 2011

@lusil2005 krasa 🙂 to sa vam cudujem co mate dve deti ako to vsetko stihate
@79zuzana jej to je zaujimave stou kozusinkou alebo co to je

miciatko
15. dec 2011

@yamahafazer chuda aky sen sa ti snival,to potom ked sa zobudis tak premyslas ci sa to stalo ci ne ze??,

alenv
15. dec 2011

@vlada111 přesně 🙂 já celkově mám ráda zimu
@yamahafazer děkuju moc 😅

dada2007
15. dec 2011

@alenv jj, a kedže má malý narodky 25/12......cez zimu....využijem vločky vykrajovačky a nejaké tie nápady som obkukala....to sa bude celkom hodiť 😵

lucia80
15. dec 2011

@alenv tortička je nádherná a keď čítam že to je len tretia, tak som v nemom úžase 🙂

alenv
15. dec 2011

@lucia80 😵 děkuju moc.. jj je třetí, ale fakt mě to baví

mizulienka
15. dec 2011

krasne vsetky torticky co ste pridali, nestiham vas ani citat, ale nadherne, tucniaci krasny, kamion perfektny, super 🙂

jakelina
15. dec 2011

@yamahafazer to máš teda sny. Mně se nedávno zdálo, že jsem potáhla a ozdobila dort a jak jsem ho dávala do lednice, tak tam byla miska s krémem. Zapomněla jsem ho naplnit 😀 😝

marci2305
15. dec 2011

@tamichloe No veď to...Či sa mi tá investícia vráti. Ja zatiaľ pracujem na plný úväzok, prídem neskoro večer domov a to ledva stihnem upiecť tortičku v rodine na nejaký ten sviatok. Neviem či sa mi tá investícia oplatí. No keď budem na MD,RD určite sa rozhodnem pre toto. 😉 Strašne ma to baví, len nemám toľko času a po nociach piesť s bolesťou očí..😀 a ráno vstávať na šiestu.... 😝

marci2305
15. dec 2011

@alenv Tí sú užasní.....A ani sneh niekedy nieje úplne bielý..😀

marci2305
15. dec 2011

@lussy23 Ďakujem..To len tak do rýchlo...Inač bývala klasika linecké kolieska alebo zlepence.. 😀 😀

lussy23
15. dec 2011

@alenv nádherná torta

lucinka
15. dec 2011

na dnes do škôlky... 75 kusov... 😉 a tie pyšné očká, keď si ich ráno niesol malý do škôlky stoja za všetko... 😵

benjik
15. dec 2011

Ahoj holky,všechny dorty a ostatní pečené i nepečené je moc krásné.Já jdu dnes dodělat ten na zakázku,tak snad dopadne alepson z části,tak dobře jako ty vaše.

alenv
15. dec 2011

@marci2305 děkuju.. jj jak můj muž prý tak je jak počůranej 😀 😀 😀 já si stěžovala, že nemám bělobu s tím, že jí vytáhne a on NIC 😠 😀

bzucinka2
15. dec 2011

ahojte, krasne torticky pribudli , radost pozerat, chcem sa vas opytat ked pisete jedlou fixkou na hmotu, tak pisete na uz zachladenu, ci iba priamopolozenu, ja mam vzdy pocit, ze nieco robim zle, na hotovu mi to robi ryhy, zaryva sa do makkej hmoty a na zachladenu mi to zase nepise ☹ tak ako mam vlastne pisat☹