• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lussy23 jéé moc děkuju.. tučnáci jsou z jednoho kusu, černé tělíčko.. jinak sníh je obyčejný moučkový cukr :wink:
15. dec 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa tak já jsem na tom podobně, ale ještě k tomu dělám perníkové koule, kdybych jich měla hotových 100, tak to stejně nebude stačit, fakt cukroví už na kšeft dělat nikdy nebudu, to jsem si naběhla, mám toho plný zuby a ještě dělat tři dorty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 drzim palceky a myslim na vas :frowning2: pernicky paradne :slight_smile:
@anibas juj, boze a clovek sa stale len niekam nahana a nakoniec zisti, ze len do hrobu, mrzi ma to :frowning2:
15. dec 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, prosím, prosím, budete teď některá objednávat nějaké cukrářské potřeby nebo barvy třeba od Malátků? Já jsem chtěla gelovku Burgundy od Wilton a v tom obchodě, kde jsem si ji vybrala, ji teď nemají skladem :frowning2: Objednávám tam víc věcí pod stromeček a nechce se mi kvůli poštovnému ji potom objednávat zvlášť... Mohly byste mi ji kdyžtak vzít? Poštovné směren od vás zaplatím, pořád vyjde levněji, než z toho obchodu...
15. dec 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mam dobru a zlu srpavu co sa tyka kostolikov na zakazku robenych. Dobra je ze ich uz mam doma po jednom kuse. Zla ze pan povedal ze nikdy viac take nechce robit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: . Takze je volny len ten jeden spodny lebo tie 2 si nechavam ja
15. dec 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo to byt sice muzske torzo ale nemala som silu na "vacsiu piplacku" tak som sa inspirovala jednou z vas na nieco jednoduchsie.. :dizzy_face: vaha ratam takych 5 az 6kg
15. dec 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@dm1 JAJAJAJAJAJA
15. dec 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky poradte mi, čím navlhčiť orechový korpus keď je pre deti a nemôžem dať rum?spodný bude natretý marhulovým džemom a celá plnená čokoládovou plnkou parížskou, inak rozmýšlam že by sa ani nemusel vlhčiť lebo ten orechový korpus je jak vata mäkučký, čo myslíte?
15. dec 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gledis můžeš kompotovou šťávou
15. dec 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jej ďakujem to ma nenapadlo ale aj tak neviem či ho navlhčiť bude na vrchu dosť ťažský vláčik a bojím sa aby sa to neprepadlo
15. dec 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas to sa museli asi pomylit :confused:
15. dec 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas
@dm1 preco pomylit ved povodna cena je 25eur...aspon tak tam pisu
15. dec 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gledis ja ani vacsinou vobec nepolievam korpusy :slight_smile: takze myslim, ze ani nemusis
15. dec 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas prosím ťa a načo je tá hmota? to je tá spomínaná ,,čokohmota" na poťahovanie? či? dakujem za odpoved :dizzy_face:
15. dec 2011 o 20:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 ved to ze je to az taka zlava :astonished:
15. dec 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 - možno sa blíži dátum expirácie, tak preto taká cena...
15. dec 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 - Dani, Teba som sa chcela opýtať, prišla mi dnes kráľovská glazúra, tak zajtra by som skúsila zopár medovníčkov ozdobiť, koľko tej glazúry mi stačí rozrobiť?
15. dec 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 jezkovia su uzasny,mozem poprosit recept?diky
15. dec 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 - ja si ten kostolík zoberiem :wink: A ten domček väčší nemali?
15. dec 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci dlho som tu nebola,doma mamka je na tom hodne zle(rakovina v posl.stadiu) a este aj jedna znama necakane zomrela :cry: :cry:... ale vianoce sa blizia a musim nieco popiect,chcela by som poprosit o recept na třené rohlíčky o ktorych pises,ze detickam moc chutnaji :wink: parizke rozky som nikdy nerobila,slahackove a popripade nejake tvoje oblubene :slight_smile: mockrat dakujem :slight_smile:
15. dec 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas sa asi pomýlili to je cena za kilo a pôvodná cena bola za 2,5 kilové vedierko ako je tam dolu napísané, nie?
15. dec 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas , @dm1 - teraz som našla v tortomanii tú plastickú čokoládu za 25€, ale to je 2,5kilová, a na tom linku z formičkárne je za 7€ kilo, ale aj tak je to dobrá cena za kilo :confused: , lebo tak vychádza 2,5kila v prepočte 17,50€.
15. dec 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akme - presne, tá pôvodná cena je tam blbosť :wink: , nemali napísať 25€, ale 10€ :wink:
15. dec 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kde si objednávate Smartflex velvet???? dííííík
15. dec 2011 o 22:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq krásnučká @alenv - waw tak to je teda úžasné, takto to vymodelovať z jedného kusu! a že tretia torta!
15. dec 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ten krém je podla mňa perfektný čokoládový :wink: ja robievam len ten a vždy sa aj uistia tí ktorí ho jedli, či bude rovnaký ako minule :grinning:
15. dec 2011 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ziizii moja drza, aj my sme si tym presli... 5 clenov rodiny v priebehu par mesiacov nas opustilo a nakoniec aj mamina :cry: :cry: :cry:
15. dec 2011 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby dneska pride opravar nahodit to ohrievacie teleso uz im prislo :slight_smile: no konecne lebo uz ztolkeho umyvania blbnem :grinning: a vcera som robila kokosky a este som si zarobila na slane to chcem dneska piect a este tortu musim piect
16. dec 2011 o 05:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok