• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
@yamahafazer ake slane pekavas?? aj vy baby dajte mi typ na nieco slane co uz mate vyskusane, dakujem
16. dec 2011 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ziizii to mě mrzí, že máte doma takhle smutno :cry: někdy se to všechno sejde dohromady a pak to stojí za houby, vím očem mluvíš, umřela mi sestra a synovec při autonehodě, chlap je sestřelil na křižovatce ve 130 :angry: :cry:
jinak třené rohlíčky:
27,5 dkg hery nebo tuku který používáš na pečení
12,5 dkg moučkového cukru
vanilkový cukr
3 žloutky
Vše utřeme do pěny a přidáme 36 dkg hladké mouky.
Děláme strojkem takovým tím vytlačovadlem co se nasroubuje na mašinku na mletí masa rohlíčky a zvolna pečeme.
Slepujeme marmeládou a konce máčíme v čokoládě.

Zbytek napíšu, až se vrátím ze školky, už máme nejvyšší čas :wink: :slight_smile:
16. dec 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dnesna a utekam na dalsie :slight_smile:
16. dec 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@mizulienka ten je fakt krásný
16. dec 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka nádherná - a ja sedím a chladničke 5 torty :confused: :confused: :angry: :angry: :angry:
16. dec 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas dakujem, ja trpnem, ci sa bude pacit, lebo pani chcela, aby bola coolova a vsekym sa pacila...to boal taka zlata zakaznicka, pisala mi maily telefonovala, ze ako pokracujem s tortou, ci uz mam polevu a tak :grinning: :wink:
16. dec 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka urcite sa bude pacit
16. dec 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka jej tak tak je uplne nadherna... super farby :slight_smile: krasne si ju zladila :slight_smile: na 100% sa bude pacit :slight_smile:
ako robis tu maslu? moja sa stale tak splasne a neda sa pouzit :unamused:
16. dec 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... kraaasne veci ste zas napiekli... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja som este stale zabarikadovana v kuchyni pri vianocnych kolacoch, ale hadam zajtra uz do vecera finishujem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatial je toho 24 kg... :sweat_smile: :grinning:
akurat pacham krem na parizske rozky... uz sa mi o kolacoch doslova aj sniva... :sweat_smile:
16. dec 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana dakujem, uz si pani pre nu ide :slight_smile:
maslu robim tak, ze dovnutra tych masli dam papierovy obrusok a ked zatvrdne vyberiem a je potom taka.
16. dec 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka dakujem, vidis, to ma ani nenapadlo :slight_smile: najblizsie vyskusam
16. dec 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děvčata, potřebuju radu, z kolika vajec byste dělaly korpus do té ikea misky té největší, myslím 28 cm?
budu dělat klukům k narozkám Pokeball a Pokémony a nevím si rady, abych to pak zase nehonila po troubě :grinning:
16. dec 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci Ahoj ,čo keby si skúsila tento výpočet ?? http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=17&t=2435&start=0
presnejšie mam na mysli vypočet pre atypické formy,že si odmeráš koľko litrov ma misa a potom podľa toho koľkovajec dávaš do klasickej formy...tuto si to hodiš a ono ti to zráta http://lpualbum.ic.cz/dorty/index.php?typ=atypicka :wink:
16. dec 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka krásna torta :slight_smile: to je pre toho manažéra?
16. dec 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ziizii http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=21598....Ja som dávala do nich mandle v čokoláde a vlašské orechy a nošteky som tak veľmi nevyťahovala do dĺžky...lebo sa zvyknú pripekať. Tak nech sa vydaraia :wink: :wink: :wink:
16. dec 2011 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Úžasná.. :wink:
16. dec 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 dakujem, ano prenho :slight_smile: nakoniec pani vybrala, ze nieco take :slight_smile: len nech je cool :stuck_out_tongue_closed_eyes:
neviem, ci sa jej pacila, povedala, ze pekna, ale neodpadavala :sunglasses:
16. dec 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 aj ja som robila tychto jezkov a uz su fuc :stuck_out_tongue_closed_eyes: mozem robit znova :grinning: ja som davala arasidy v coko, hrozienka v cokolade a aj take jogurtove gulicky. :slight_smile:
16. dec 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzana124 Tie sú nááádherné...Dokonalé.. :wink:
16. dec 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ale určite sa páčila :wink:
16. dec 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ta je nadherna!!! no ja by som veru odpadavala :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: super! :slight_smile:
16. dec 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 Ja som ich urobila málo a hneď som ich schovala, aby ich malý nevidel..Lebo by sa mi do nich hneď pustil :wink: No medovníčky som ani nestihla ozdobiť a už sú fuč. :slight_smile:
16. dec 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem dievcata, potesili ste ma, ja si malokedy verim, ze pekna torta :slight_smile:
16. dec 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 no to ja musim schovavat pred manzelom, nie pred malou :rolling_eyes: :grinning:
16. dec 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a tu je moja včerajšia šmoulinka...som rozmýšlala, že spravím 3D ale nakoniec som sa rozhodla pre lahšiu variantu :grinning:
16. dec 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@dadka212 :astonished: :astonished: :astonished: jeeej, ta je perfektnaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :confused: krasna!
16. dec 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka Mne sa moje torty nikdy nepáčia..Vždy pri nich zúrim a nakoniec sa bojím či sa budú vôbec páčiť iným....
16. dec 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ďakujem :slight_smile:
@marci2305 ja mám tiež s tým problém...ja som bola fakt, že spokojná možno s 5 mojimi tortami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 no ta sa ti krasne podarila suprova je

umyvacka opravena ja uz mam napecene a mala strajkuje zas,ze nechce spat
16. dec 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 perfektna smoulinka :slight_smile:
16. dec 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok