• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. septembra 2017 
@dadka212 ten psicek sa ti nadherne podaril..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. dec 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 tie su neskutocne, krasne farby, uplne nadherne.
17. dec 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ďakujem kočky :slight_smile:
@dm1 tak to bude pre mňa česť :dizzy_face:
17. dec 2011 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tak sme na tom rovnako ja tiez vcera 3 a dnes rano som si necitila ruky....
dnesne dve ,figurky boli kupene tak len tortu som robila ...
@dadka212 krasne torty a tie farby nadherne :slight_smile:
17. dec 2011 o 15:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@mrka2 - nádherná torta
@havi - krásnučké
@mailli prekrásna tortička a ten mackoj e perfektný
@katulkaaaaaa - krásnučké
17. dec 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli . nádhera
@dadka212 prekrásne torty a tí psíky sú nádherné
@mizulienka - krásnučké dielka
@yamahafazer nádhera
17. dec 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
krásne tortičky pribudli, ja tento týždeň nemám žiadnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale za to budúci týždeň na piatok dve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mohlo to byť radšej opačne......
17. dec 2011 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,robim moju druhu marc,tortu a nedari sa mi...mmf mi nechce držat na torte..nelepi mi to...baby prosim poradte...mam chut to vyhodit von oknom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe a tortu máš nakrémovanú ? ako nedrží ? vrch ? boky ?
17. dec 2011 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas jasne,včera som plnila...1.krat som taky problem nemala.....skusim navlhčit
17. dec 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tamichloe ja tiež mám niekedy taký problém, že mi nechytá poťahovka dobre, to vtedy, keĎ mám tortu velmi zatuhnutú, niekedy na to zabudnem, ale ak nie, tak ešte predtým než poťahujem, potriem tenučko maslom :wink:
17. dec 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak tu je moj ovladac a pokus o drotikovanie :sweat_smile:
17. dec 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@simasa dnes sme mali rovnake namety, stranu dozadu mam aj ja ovladac...perfektny je ten tvoj :slight_smile:
@tamichloe mne sa to stava, ked mam zospodu vela solamylu,nechce to lepit...ale ked nechas tortu trosk vonku maslo povoli a prilepi sa to.
17. dec 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som už tento rok nemala piecť a piekla som :grinning:. Tu je moja prvá krstinová tortička:
17. dec 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@mizulienka Dakujem, ale ten tvoj je teda o dost vierohodnejsi :slight_smile:
17. dec 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps krasne papucky :dizzy_face:
17. dec 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps je nadherna
17. dec 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa vidis, mne sa paci ten tvoj viac :0)
17. dec 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak jsem konečně dodělala a odevzdala 20 kilo cukroví už nikdy více, jsem to letos dělala na zkoušku, jestli budu zvládat, ale kašlu na ty peníze, za ten čas mi to nestojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám toho plný zuby :wink: musela jsem to prokládat párkem, už se mi z toho sladkýho dělalo špatně :grinning: ještě potáhnu klukům dort pokeball a mám až do úterý volno :slight_smile:
17. dec 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 tie su krasne pestre to sa mi paci :slight_smile:
@lawli tie topanky su suprove ako ozajstke
17. dec 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mizulienka prekrasne su...ta krizovkova ti musela dat riadne zabrat :slight_smile:
@dadka212 nadheren torty... aj som si ich ulozila ak to nevadi :slight_smile:
@jania023 ja pouzivam perletovy sprej a zda sa mi to lepsie ako perlet prasok :slight_smile: je vsak o dost drahsi :unamused:
@lawli pekne torticky... tie crievicky nemaju chybu :slight_smile:
17. dec 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci presne pre toto som ja skoncila zo zakuskami lebo na vianoce to boli horory kolko karton som vela napiekla a nam som potom nemala cas ani chut nieco piect tak uz ja mam klud na buduci tyzden nikomu nic nepecem
@simasa krasa teda ten ovladac super ak listy a kvet
@lamps krasna jemnucka a ako sa sklada ta masla na boku vidim to na tortach,ale este som ju neskusala poskladat je na to aj navod niekde?
17. dec 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@79zuzana dakujem Zuzka, vies, ze som ju robila na poslednu chvilu...dnes rano o pol 3 som ju robila :wink:
ale islo to celkom dobre.
17. dec 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka jej tie su perfektne skoro som tvoje torty prehliadla a ako ta krizovka nema chybu nadherne si ju spravila sikula si a ako si ju na koniec robila?

dakujem za pochvali a tu jednotku taku chceli celu ruzovu s ruzovymi a bielimy kvetmi tak taku maju :slight_smile:
17. dec 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa krasnucke torticky...doteraz nechapem ako to vsetko stihate :slight_smile: ja uz pri jednej neviem ako si to zorganizovat s casom, vzdy cakam , kym mala zaspi, potom nechcem zapnut mixer nech ju nezobudim :grinning:
@simasa peknucka :slight_smile:

@lamps krasna, tie papucky su uzasne
@vecernicci wow... si super, neviem ako by sa mne podarilo upiect 20 kil kolacikov :slight_smile:
17. dec 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@yamahafazer Dakujem Evi, mala som vytlaceny obrazok tej ruze a spendlikom som si vypichla obrysy, vykrojila a potom doplnala tie biele stvorceky :slight_smile:
17. dec 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci Děkuji... Na tohle angličáka nemám, ale fotky mám a dokonce i šablonu jsem si udělala, takže by to mohlo jít... Spíš jsem řešila ty okna... Tak já je udělám černý... Taky mylím, že na tu stříbrnou to bude asi lepší...
17. dec 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv Ahoj... Už jsi zkoušela tu melatickou barvu? Já teď mám dělat stříbrné auto a nevím, jestli to mám zamíchat do hmoty nebo to jen namalovat...
17. dec 2011 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,táto odovzdaná a hor sa na druhú :grinning:
17. dec 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
baby, ďalší kamión dorobený, ale čo ma to stálo nervov a ešte torta pre milovníka lesa a žien /nápad som si požičala z netu/ :wink:
17. dec 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok