Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mizulienka
17. dec 2011

@mariann2 ty mas krasne torty, ta pre milovnika zien je bomvoa fakt 🙂)
a za tie kamiony ta obdvujem, ja ked sa len da, tak odhovarm od takych 3D 🙂))

mizulienka
17. dec 2011

@dajna11 paradny traktor, podla akeho navodu si robila, ci iba tak z hlavy?
ja medzi sviaktami budem robit jeden 🙂

dajna11
17. dec 2011

@mizulienka páči sa ti??dakujem,iba tak z hlavy....a celkom sa aj podobá🙂

dadka212
17. dec 2011

@79zuzana jasné že nevadí, som rada 😉

79zuzana
17. dec 2011

@dajna11
@mariann2 nadherne torty ste vyrobili 🙂

mamina1978
17. dec 2011

@dajna11 tolko krasnych detailou.......bombastickeee

dajna11
17. dec 2011

@mamina1978
@79zuzana dakujem vám kočky 😀

alenv
17. dec 2011

@vera_vila ne já ji dostanu až na Vánoce, ale já bych míchala do hmoty.. nebo zkus na kousíček a na kousíček namalovat jak to bude vypadat

alenv
17. dec 2011

@dadka212 uauuuu krása

vera_vila
17. dec 2011

@alenv jj, zkusím to... Uvidím...

lamps
17. dec 2011

@yamahafazer no ja neviem, či je na to niekde postup. Ja ju robím takto, je z troch častí - najprv si olemujem stuhou trotu, potom si naskladám malú a veľkú mašličku naraz - ono je to len tak poprekladané a nakoniec ju akože previažem krátkou stuhou naprieč. Hotovú mašličku prišpendlím na tortu špendlíkom, ktorý schovám pod tú stuhu, ktorá je naprieč mašličky. No neviem to inak opísať, ak nechápeš, pýtaj sa 😀

alenv
17. dec 2011

@vera_vila tak mi dej vědět.. já třeba zkoušela tu prachovou perletovou do hmoty a to nebylo ani vidět 😠 tak jsem to pak dala navrch

kakajka
17. dec 2011

@vera_vila odpovedam neskor, lebo som nemala doma pocitat, dakujem za odpoved, pytala som sa ohladom tych farieb a naradia na torticku.. idem piect zajtra, ale nakoniec som sa rozhodla pre rozpravkovu knizku a nie naradie 🙂 syncek si to tak vyziadal 🙂 a uz som skusala aj praskove farby, robila som torticku do skolky na vianocnu besiedku a robi sa s nimi super, no ze som sa do nich nepustila skor... 🙂

yamahafazer
17. dec 2011

@mariann2 tie su perfektne 🙂 a to auto super ,ale nezavidim auta nemam rada robit

yamahafazer
17. dec 2011

@lamps aha no musim to niekedy len tak vyskusat spravit

lamps
17. dec 2011

@yamahafazer veď vyskúšaj, zle sa to opisuje ako ju robím 😅

yamahafazer
17. dec 2011

@lamps ale dakujem moc

inak same krasne torty zase pribudaju vsetky su nadherne 😵

desmodka
17. dec 2011

moje decembrove 🙂

adul67
17. dec 2011

@mariann2 super nápad su krásne
@dajna11 traktor nemá chybu je suproví
@lamps je krásna
@katulkaaaaaa krásne tortičky srdiečko si malovala po vrchu?

adul67
17. dec 2011

@desmodka nádherné všetky aspon si oči popasiem 😀

lamps
17. dec 2011

@desmodka všetky sú nádherné, radosť pozrieť 😅. Prosím ťa akú abecedu si použila na tej ružovej krstinovej torte?

dadka212
17. dec 2011

@desmodka nádherné sú 🙂

tamichloe
17. dec 2011

ahojte,pripajam moju 2.marc.tortičku,pre našu Tami k 1.ročiku....dnes sa mi vobec nedarilo,čo som mohla to som pokazila...pri prvej mi to šlo lepšie

dadka212
17. dec 2011

------------------baby ak ste ešte nečítali tak POZOR!!!!
maslo z lidla (teraz je v akcii) nie je maslo ale margarín, mám doma asi 5ks 😠 😠

tamichloe
17. dec 2011

takže tu je,blbne nam pc

lamps
17. dec 2011

@tamichloe to je milá tortička 😅

desmodka
17. dec 2011

@lamps pismena aj cisla su patchwork

lamps
17. dec 2011

@dadka212 a ja som si myslela, že ja som nejaká divná, keď mi pripadalo ako margarín 😖

lamps
17. dec 2011

@desmodka ďakujem 😅

dadka212
17. dec 2011

@lamps ja som to nechutnala a už som dala do 2 toriet ☹ som taká naštvaná, síce písali, že torty boli výborné, ale...pojdem zajtra do lidla a vypýtam si vedúceho, nebudem o tom debatovať s predavačkami, čo za to nemôžu a ani s tým nič nespravia....ale aká som ja naštvaná jak šlak....