• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. januára 2017 
@jajuuus - s PDT, RDI je pre mna este viac zuvackova...ako potahuje sa s oboma fajn,alesPDT aj nieco vymodelujem
18. dec 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim vam tu dat jeden vtip, mne sa teraz tak hodi do atmosfery pecenia, ja už mam tyzden z neho fajn naladu:
Príde podnapitý študent na skúšku z chémie. Vytiahne si otázku:
Rozdelenie sacharidov (cukry). Sadne si a napíše "Kryštáľový a práškový" a
odovzdá skúšajúcej profesorke. Tá mu na to povie:
Keď napíšete ešte jedno blbšie rozdelenie, tak dostanete skúšku.
Študent si sadne a napíše "Vanilkový a škoricový".
18. dec 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@jajuuus ja som s RDI ešte nepoťahovala, ale PDT je fajn, to používam alebo potom smartflex :slight_smile: ale podla mňa sa nedá modelovať s PDT...
18. dec 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 - no ja som videla @anibas robit figurky s PDT...a aj ja som robila...jasne, že z WI sa robilo lepsie, ale take zvieratka na tortu, ktore mali "hruby podstavec :wink: " tak sa dali v pohode
18. dec 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 Tak ten je hodně dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajuuus ja pouzivam uz len PDT, potahuje sa s nou super a aj krasne vonia. ja tie hmoty nejem,ale myslim,ze je aj celkom dobra :slight_smile: RDI neviem ani co to je,tak neporadim. Z PDT som uz aj modelovala postavicky, teraz v zime je to v pohode,ale v lete urcite nie. v lete este mozno PDT special.
18. dec 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ano, len na poťahovanie to chcem... na modelovanie používam smartflex velvet... ďakujem za odpoveď :wink: :zipper_mouth:
18. dec 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 @dadka212 @mrka2 ďakujem kočky, skúsim teda to PDT :wink: :zipper_mouth:
18. dec 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajuuus ja to presne tak používam modelovanie SFV a na poťahovanie PDT...keď sa minie tak poťahujem aj smartflexom...
@mima595 ja som asi nejaká divná, ja s tým nevymodelujem absolútne nič, všetko hneĎ klesne mám z toho tučné gule...a ešte k tomu mi to začne tak mokvať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 - ale ja ani zdaleka nerobim tolko tort, co ty.....u na je chladnejsie, to preto :wink: :grinning:
18. dec 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 tak aj tu je zima...ale to je jedno, so SFV sa mi modeluje super, tak robím z toho :slight_smile:
18. dec 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby odkial berete inspiracie..uz mi tu jedna pani poslali link ale neviem to uz najst
18. dec 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim prosim radu... zmrazeny krem, ako s nim nalozit po vybrati z mraznicky? vdakaaa :slight_smile:
18. dec 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiya skús romraziť a v miske si vyšlahaj trocha masla trebars 125g s 1 PL práš. cukru a po vyšlahaní po lyžičkách pridávaj ten rozmrazený krém :slight_smile: aby sa ti to nezrazilo
18. dec 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akme vdaka :slight_smile: idem na to...
18. dec 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ja s PDT aj modelujem, aj poťahujem :slight_smile:
18. dec 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelin116 trebárs tu http://www.tortyodmamy.sk/foto-postupy, alebo na dortomanii, ale tam musíš byť zaregistrovaná
18. dec 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný večer - tak som dopiekla - bŕŕŕ - sladko mi až v ...... dočítam vás v utorok, zajtra idem na nákupy :grinning: :grinning: toto všetko som robila od minulej nedele do dnešnej nedele ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@anibas ty brdo ty uz mas aj k vianocam napecene :astonished: . Ja som akurat grilazky naplnila vecer, linecke len upecene a tiez suche kekse. A to som sa zapojila do vianocneho swapu ktory mam zajtra poslat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2011 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 musela som v predstihu - nahlásila som sa na "Darujte sladké Vianoce" a dnes museli byť zbalené a zajtra odovzdané, a v živote som nemala tak skoro napečené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2011 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas sak ja tiez do swapu a zajtra posielam :grinning: . Ale dam tam polovicu medovnickov a bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2011 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 kufor super a tá slaná sa ti podarila fantasticky :wink:
19. dec 2011 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas júúúj paráda, ty si čarodejnica, to si kedy stihla?
19. dec 2011 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas prekrásne torty :dizzy_face:
19. dec 2011 o 00:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dokončila pre dievčatko, ktoré chce byť chlapec, čiže ani náznak dievčenskosti tam nemá byť...ani kvetinka nič...no tak hádam budú spokojní...
19. dec 2011 o 00:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
baby potrebujem znova poradit....zabudla som vcera urobit slahacku s cokoladou na ten mascarpone krem a dnes na obed to potrebujem plnit, rano som si uvarila slahacku s coko, chladi sa to, vychladi sa mi to dostatocne v chladnicke? mari sa mi, ze niekto spominal, ze to dal na 2 hodky do mraziaku, mate s tym skusenosti????
dakujem
19. dec 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 dani mas nadherne torty, kde chodis na inspiraciu? tie farebne kombinacie su perfektne.
19. dec 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas prekrasne torty
19. dec 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 no u nás měli taky máslo z Lidla Pilos v nějakém jiném obalu, ale podle nápisů na obale (máslo 82%tuku) je stejné jako to předtím v tom tmavším obale, měla jsem doma 2, už jsem je použila, rozdíl jsem nepozorovala, teď už tam zase mají to v tom tmavším obale.
19. dec 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nádherné dorty tady zase přibudly, já teď dělám jenom cukroví na Vánoce a děti nemocné, tak na nic jiného ani není čas...
19. dec 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok