• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

ahooojte babulky, po dllllhoem case som tu :slight_smile: Fakt ked uz pracujem tak mam malo casu :frowning2: tak ani vas asi nedocitam za tu dlhu dobu :frowning2: aspon trosicku pokuka m co kraaasneho ste napiekli, urcite toho bolo moooc :dizzy_face: :dizzy_face:
ja kedze odvtedy co som nastupila do prace som si objednavky nebrala na torty tak som dnes vytvarala aspon pernikove drobnosti, aby som si trosku popiekla :grinning: :sweat_smile:
tu su , take trosku kostrbate :sweat_smile:
20. dec 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
holky este posledna rada, prosiiiim :confused: robim ted tortu štvorcovu potiahnuta ako zastava na pretekoch biele a cierne stvorčeky , a hore je polozena červena formula z marcipanu , torta je pre dospeleho chlapa , akej farby mam dať podložkuuuuu :fearful: :fearful: :fearful: ????
20. dec 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já bych dalal červenou
20. dec 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela já bych dalal červenou
20. dec 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 jé ty jsou krásný
20. dec 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusil2005 ak je to už pasé a zohnala si, tak je fajn, ak nie, dnes som videla v jednote :unamused:
20. dec 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez za cervenu , aj moj puberťak , len moj tu gúla ocami že nevie :stuck_out_tongue_closed_eyes: aale idem na to, snad ju nebudem musiet prenasat uz potiahnutu na druhu podlozku, by ma porazilo :angry:
20. dec 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ďakujem, krém musí byť maslový aby som zamedzila tomu aby sa hmota rozpustila, však? snáď sa mi nebude lepiť pretože keď som robila z mmf, bolo to dosť pracné... krpaňa má veľmi rada tvarôžtek, tak jej chcem urobiť nejaký tvarohovo-jahodový, nemáte niektorá overený recept? :wink:
20. dec 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela červenú
20. dec 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela NO - babo raď - netuším - koľko času ? daj 2,5 € /1 hod. + materiál = neviem... málo ? :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
20. dec 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela krásne domčeky @bzucinka2 krásnučké
20. dec 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 krásne medovníky :slight_smile:
20. dec 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@livia76 v jednote som tiez dnes bola a nist :confounded: ale nakoniec som zohnala v metre!!! som zachranena :grinning:
20. dec 2011 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 krása :wink:
20. dec 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela když nevíš jakou, tak dej nějakou šedou
20. dec 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teraz mi povedzte, ze ako to vy peciete s tymi vasimi detmi. Zacala som piect suche kolaciky dnes popoludni, medzitym sme napisali ulohy, pripravili veceru (ale len chlebiky), vypili mliecko (len ten najmensi clen, ale len na mojich rukach :wink: ) a po hodinach prace, som napiekla len tri druhy - linecke, medovnicky a princezky. A to este nie su ani naplnene... to budem asi az vo stvrtok... a to ich chcem napiect 11 druhov :grinning: :grinning: :grinning: Normalne vas tu vsetky obdivujem :slight_smile:
20. dec 2011 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jeeeemine ženska jedna :grinning: ty ma musiš zbožňovať , že šedý :sweat_smile: kto má doma šedý baliaci papier?? :sweat_smile: teda ja mam doma všeličo :zipper_mouth: ale šedý ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi si ho na tvoju česť zajtra zoženiem :grinning: jaj sluníčko moje :dizzy_face:
21. dec 2011 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela ja mám šedý, pošlem?
21. dec 2011 o 00:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zbúchala som dve rýchlovky, tá s notebookom je pre najstaršieho syna na narodky do školy a tá druhá, vianočná, pre kolegov do práce, zavolali ma na kapustnicu, tak im ju vezmem :slight_smile: inšpirovala som sa časopisom torty od mamy :wink:
21. dec 2011 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@mariann2 ale heš !!! ideš ho spať ! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj s vasim šedym :grinning:

že rychlovky :fearful: :fearful: :fearful: umrem z vas,nadherneeeee
21. dec 2011 o 00:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby? vy ste niektora vraveli ze "Torty Janka" ma torticky aj na mmb... neviete kde?
21. dec 2011 o 01:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. dec 2011 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 no tá podla časopisu sa ti fakt podarila,teda aj tá druhá,ale na túto som bola zvedavá: :grinning:
21. dec 2011 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 len som tú sviečku trochu " modifikovala"-, lebo som do hmoty strčila čajovú sviečku, že ju zapálim, dúfam, že to torta prežije :slight_smile:
21. dec 2011 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 no to je super nápad...to ak to vyjde,bude krásne vyzerať :grinning: mna nik na nijaký večierok z práce nevolal......ach jaj....aspon nemusím nič nosiť :grinning:
21. dec 2011 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka dakujeeeem!!!
21. dec 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. dec 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 Ty si tusim vyhrala u Kamky, ze? Srdecne gratulujeeem!!! :dizzy_face:
21. dec 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 lusilka, tie coko dukatiky mavaju v lidli casto v takom vrecusku, skus kuk :slight_smile:
21. dec 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 jééj, blahoželám :slight_smile:
21. dec 2011 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok