• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

ja som to este nemiesala, ale viem ze si to baby zvyknu zafarbit co najtmavsie farbami aj kakaom a potom dofarbia zivocisnym uhlim
10. mar 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ale ja sa do MMF bojim dat kakao toto by som zrovna do roztapajucich cukrikova pridala a nebol by problem.....skusim na kusinku a uvidim co to vymysli len odhadnut stejne mnozstvo lebo nemam vahu na vazeneie 1g ale az 25g :grinning: takto ak by to fungovalo by som tam nasypala asi cele sacky lebo budem potahovat cely dort plus tu placku co byva na klobuku....takze aby to po vypracovani s cukrom neostalo sede.... :confused: alebo potom domalovat na povrchu...neviem uvidim skusim nieco urobit cierne a uvidim.....
10. mar 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna pockaj na alionusku, ja viem ze ona uz robila aj s ciernym MMF
10. mar 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok pockam :grinning:

aaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiooooooooooooooooooooooooooooooonnnnnnnnnuuuuuuuuuuusssssskaaaaaaa
:grinning: cakaaaam na tvoju radu ohladom cierneho MMF ci dofarbit vrch alebo priam cele MMF to by sa mi pacilo viac len ci je to vhodne :dizzy_face: kujuuuu :wink: :grinning: :sweat_smile: :grinning:
10. mar 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kriste baby jaké krásne cicinky som vytvorila odpadávam od radosti. :grinning: :grinning: :grinning: Snád ma starý dnes za ne nevymení. :grinning: :grinning: Na foto si musíte počkať do zajtra lebo ja to neviem stiahnúť do notebooku a zajtra mi to urobí mužík. :wink:
10. mar 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka, drzim palce aby ta nevymenil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a uz sa tesim na foto :wink:
10. mar 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka, aj sa uz tesiiiiiiiiiiim :dizzy_face: ! a urcite ta nevymeni :wink:
zdeni, sofi, dik za rady. to s tym ovalom ma teda nenapadlo, ja by som spravila okruhly driek a nie pekny stihly :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto mne neporadiii :cry: :cry: :cry: :pensive: :pensive: :pensive:
10. mar 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
llumka, veru ja ti neviem poradit, to vies ze ked viem, tak hned napisem info co mam :unamused:
10. mar 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby v Chiarinom albume sú ciciny rýchlo kukuk :grinning:
10. mar 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda vinka, tie su fakt pekne :wink:
10. mar 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
llumka, ja bezne davam falosny parizsky krem na ten korpus z rozpravkovej tory. je to v pohode. a co sa tyka kvietkov som uz odpovedala-lepim ich vodou, prip. ak su tazke, napr. ruze, tak sparatkom. :wink:
10. mar 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka, ze jake bikiny si nahodila :grinning: :grinning: :grinning: . a pokozku maju tie didi taku krasne bielu ako ja :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. mar 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neda sa mi otvorit :confounded:
10. mar 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,
len tak som sem kuk a ak by vam nevadilo pridala by som sa k vam, tiež strašne rada pečiem, a niekedy toho mam až nad hlavu vela...

k tej čiernej farbe na mmf- ja som to skušala- farbiť priamo cukríky ale nebolo to ono, a tak ked robim čierny poťah tak ho malujem napriamo, a už som si aj farbu miešala- da sa aj praškove- to som pekne v mažiariku, ale daju sa aj gelovky...

a tiež som už do mmf davala aj kakao a nič sa nestalo... poťah bol rovnaky...akuratne že trošku vonal po kakau...
10. mar 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Leni hej nevedela som dáko prifarbiť. :grinning: Hej ved som si potom všimla,že tá podprda mohla byť aj väčšia.No čo dostal spriptérku. :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka.pav - dik ze si mi poradila :wink:
10. mar 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
llumka, nemas zac. ked si citam prispevky, tak to len tak prebehnem ocami a potom prehliadnem, ze sa niekto na nieco pyta. tak sa snad nehnevas :wink: :sweat_smile:
10. mar 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za radu , dufam, ze sa mi podaria prilepit margaretky :sunglasses: , este by som vas chcela poprosit o radu, ked idete pracovat s hmotou - kupila som si marcipan , tak nechate iba izbovu teplotu, alebo to date do mikrovlnky, alebo nieco podobne, aby sa to lepsie valkalo ?
11. mar 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tino, kdyz mam cerstve udelanou hmotu na potahovani, nechvam ji jen v pokojove teplote... Ale to jen ten den, co si ji udelam (kdyz s ni jdu hned pracovat).. kdyz ji mam udelanou dele, davam ji do mikrovlny na povoleni...
11. mar 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinko, ty jsou teda poradne...:grinning:

A male bikiny jsou na koupalisrich naprosto bezne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :grinning:
11. mar 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj kitu medzi nami
tinatulipanko, drzim palce, aby sa ti darilo, dufam ze hodis fotky :wink:
11. mar 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte sikovnicky....
Smiem sa k vam pridat? Velmi rada peciem, ale skor take zakusceky a kolaciky ...tortu potahovanu som teda este nerobila, ale chystam sa ..asi zajtra :confused: :grinning: :grinning: alebo najneskor v sobotu, Klarka bude mat 10mesiacov, tak zamer som si nasla :grinning: . Ale mam tu velke ALE .....a kopu otazok, tak snad vas profesionalky nebudem moc obtazovat mojimi, miestami urcite priblblymi otazkami :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: . Pri dvoch detoch nemam moc casu na studovanie, ale hmotu z cukrikov mam nastudovanu uz :slight_smile: .
Napriklad ma zaujima, kolkokrat sa prekrajuje jeden korpus .. :confused: :sweat_smile:
11. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi
nahodou som opat nakukla do tvojho albumu....a len som zasla no krasa....tie tvoje pomalovane pernicky..
11. mar 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikanika :slight_smile: tak ked sa da tak dva krat :wink: aby to bolo na rez take pekne akokeby profesionalne :grinning:
11. mar 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja prekrajujem tak ze si malym nozom nareziem do hlbky dvoch cm a potom penvou tenunkou nitkou prerezem strudeny korpus je pekne rovny a nemusim sa bat schodkov :wink:
11. mar 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ako tak pozeram, tak sa mi to zda byt cim dalej tazsie a tazsie :fearful: ...moje odhlodlanie akosi opadava.. Nakoniec by som chcela tu tortu dvojfarebnu, resp. aj modru, aj ruzovu..aby nebol Lukasko smutny, ze je torta len pre Klarku :slight_smile: . Len neviem ako to spravit :zipper_mouth: ..mam to balenie cukrikov rozdelit na polovicku a spravit kazdu zvlast? Alebo kupit dve balenia, jedny modre a jedny ruzove a spravit z pol balicka, to by som mala pozadovane farby na ten potah...alebo??? No neviem, kudy kam.... A modelujete takisto z tejto hmoty? Zeby som si umyla tu druhu polovicu z balicka a mala by som dalsiu hmotu, pridala dake farby..ak ich samozrejme zozeniem :unamused: .
11. mar 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hejdita, vdaka za odpoved :slight_smile: ...aj som si to tak zhruba predstavovala :grinning: . A naprikad ruzicky robis ako? Treba k tomu tie vykrajovatka, co som kdesi videla v postupe, alebo sa to da aj nejakym inym sposobom? :confused:
11. mar 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok