• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@zlatat dakujem dakujem dakujem,Znamenam a ziadam urcite lebo toto sa fakt neda.Zajtra este skusim rucne daco spravit ale pochybujem ze nieco docielim
22. dec 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas moju raz nechali vonku cez noc, sice nemrzlo alebo bolo nieco okolo 1 stupna a potom mali pripomienky, ze marcipan taky a taky :angry:
22. dec 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 tééééééééda, videla som už veľa truhlíc, ale na túto nemá ani jedna..je úplne vymakaná :dizzy_face:
22. dec 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 no aj tie su oblubene u mna :grinning: a my sme robili,ze sme si dali vajcia,muku,cukor,orechy vsetko do hrnca a sa to miesa a nahreje a das normalne do vrecka na krem s hladkou rurkou a striekam rozky na papier .Ja vzdy robim iba tieto lebo su super a je to rychle hotove a to som sa ich inak vela narobievala.A vy ich ako v skole robite?
22. dec 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete mi poradiť nejaký chutný krém z mascarpone - ale bez čokolády a želatíny? :dizzy_face:
22. dec 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pridávam moju tretiu jednotku, ešte zajtra jednu kittynu a mám dva dni pokoj :slight_smile:
22. dec 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@bzucinka2 štvorce niesu kreslene , ale normal z hmoty vykrajovane :wink:

@duplicka receptik pouzivam len a iba tento http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15171 , ale plnku robim inu - normal čoko plnku ako do torticiek šlahanu nad parou
22. dec 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 jeeemine ten medved je bombovy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jaj prave si dosla holka po puncove, karamelove a margotkove, domceky sli nakoniec za velku flasu kinder vaječneho bez alkoholoveho :wink: takze to dopadlo presne ako som si myslela :angry: :grinning: :grinning:
22. dec 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 aky zlaty je ten macko :grinning: este aj okuliare,aby mu nefukalo do oci :grinning: :grinning: no super!
22. dec 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna môžem ta poprosit ako robíš ten krém ty?či som niekde nespravila chybu .ked som ho nechala v teple v kuchyni tak mi nejak zredol nie moc ale no neviem asi mi ta torta neda spat :unamused:
22. dec 2011 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. dec 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zienky velmi krasne vam dakujem za slova chvaly!!!! Som velmi rada ze sa vam torticky pacia :sweat_smile: Idem sa s "nadsenim" pustit do dalsich dvoch...
22. dec 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka Danka tam už tuším písala, že niečo vymyslí :grinning: to sa teda velmi teším, ja a čokoláda nie sme kamošky, preto velmi obdivujem ako to niekto dokáže :dizzy_face:

no ja idem tiež poslednú dorobiť...punčovú, som zvedavá ako im bude chutiť, lebo je fest mokrá :sweat_smile: ešte raz idem potrieť maslom, nech to nepremokne by ma porazilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dec 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď uvidíte svoje sny kráčať v snehu
a na srdiečkach pocítite nehu,
keď snehová vločka zacengá vám na nose,
nech tíško znejú slová: Prajeme vám krásne Vianoce!

Nech sú pre vás vianočné sviatky príjemným zastavením, aby ste načerpali veľa radosti do života a silu prekonať všetky prekážky, ktoré vám nastávajúci rok prinesie do cesty. Krásne vianočné sviatky a šťastný Nový rok všetkým kolegom, priateľom a známym praje

Alexko a Tominko s rodičmi
P.S. a nech vam to takto super pecie aj cely dalsi rok :slight_smile:
22. dec 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@mizulienka dadka ma pravdu uz hutam co vymyslim :grinning: . Teda ak bude vobec cas kedze budem uz chodit do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale dakujem ze si na mna myslela :dizzy_face:
22. dec 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, nestíhám se k vám ani koukat, natož něco psát, ale myslím na vás a chci vám popřát krásné Vánoce...:slight_smile:

Užijte si je s těmi, které máte rády a nechte se nacucat tou radostí, láskou a blízkostí.. A važte si každé chvíle s těmi, které milujete.. :dizzy_face:

Příští rok totiž může být všechno jinak.. :pensive:
22. dec 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Všechny moje milované pekařinky (nebudu všechny jmenovat :wink: ), z celého srdce přeju vám všem i vašim blízkým krásné vánoce. Prožijte to v klidu, nehleďte na drobečky a jehličí, prostě ať je doma útulno, voní vanilka a cukroví.
22. dec 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
tak tu vládne vianočná nálada ja vám chcem hodit tu neštastnu tortu a neviem či tam mám dat panačikov alebo nie ked ona chce aj sviečky 40 neviem de ich dam je to neaké prepchaté
22. dec 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@adul67 já bych místo panáčků dala ty svíčky, takhle to bude moc prepchaté :grinning: jak říkáš
22. dec 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci díkes de ich pichnem?hmmm?zajtra prehadžem adam dam z boku :wink:
22. dec 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 a keby si vykrojila z hmoty kolecka a dala okolo torty normlane na podlozku a do toho pichla tie sviecky?
22. dec 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 môže bit ..zajtra si pre nu prídu tak sa spítam ako to chceju lebo som s nimi neni v kontakte a oni chcely všetko aj panačikov aj sviečky tak budem musiet niečo vyhodit nech sa rozhodnu možno som spravila malú tortu
:grinning:
22. dec 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak prikladám moju ďalšiu tortičku. Bola pre manžela do roboty na zajtra - usmerňovač prúdu - to pekné vzadu je originálny kus :slight_smile:
Dlhá bola 27 cm a spredu má tak 8x8cm - takže sa tá mriežka robila fakt blbo. Toto bola zataiľ moja najhoršia zákazka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to som ju robila, pre manžela, ktorý sa minule so susedom rozčuľoval, že ako sa im nevenujeme, lebo robíme tortu (ktorú som robila pre jeho mamu a suseda robila malej k narodkám práve), že čo je to za nápad, že som si ju mohla radšej kúpiť :angry: a potom si na mňa vymyslí čosi takéto pred Vianocami.
22. dec 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@adul67 anebo tam nechat brankáře, jméno a číslo dát z boku a svíčky napíchat po obvodových čarách, dvacet na každou stranu se vejde :wink: anebo jestli chtějí svíčku ve tvaru 40, tak bych jí dala před míč z každý strany čáry jako skóre a panáčky nahoru kolem míče
22. dec 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba super jako originál :wink:
22. dec 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No a ešte Vám prajem krásne sviatky ak by som sa sem už zajtra nedostala. (No a na foto sú moje úplne prvé perníčkové guľky, ktoré sú také vajíčka :wink: )
22. dec 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@pristela wow nadherna, sa ti vydarila aj formula aj cela torta
@jakelina no vobec to auticko vyzera super, nie je to skodovka?
22. dec 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 kraaasna :slight_smile:
22. dec 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca na konci tejto stránky je aj obrázok aj cena, ten mám odskúšaný :wink:
http://www.celishop.sk/zmesi-a-muky/461/emco-smes-na-bezlepkovy-kmin_chleb-500g
22. dec 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nenajde se tu šikovná osůbka z okolí Praha-východ která by mi udělala krásný dort pro prcka k 1.narozeninám?
22. dec 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok