• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@livia76 jej dakujem :-*
22. dec 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja asi posledna tohorocna:slight_smile: zase princezna....:slight_smile:))
22. dec 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@dajna11 tak tá torta je naozaj pravá vianočná :slight_smile:
22. dec 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusil2005 "že ja neviem posúdiť aké robím torty" no predsa nádherné :slight_smile:

<3 Babule prajem Vám všetkým krásne požehnané pokojné "sladké" Vianoce <3
22. dec 2011 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sladké žienky, želám Vám a Vašim najdrahším krásne, pokojné a spokojné vianoce, veľa radosti a Božieho požehnania :sweat_smile:
22. dec 2011 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak toto su moje posledne tohtorocne.Som sialene unavena,no uz napecene,aj stromcek ozdobeny,aj darceky zabalene,aj viroza od drobca chytena :grinning: .Dufam,ze budem vladat aspon veceru nachystat a nezlozia ma tie bacily uplne.
Prajem Vam vsetkym babulky krasne,pokojne,vesele a beztortickove :grinning: Vianoce.
23. dec 2011 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
kočky, prajem Vám krásne sviatky, prežite ich kruhu najmilších a načerpajte veľa síl, aby Vám to i ďalej tak krásne pieklo :wink:
23. dec 2011 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moja predposledna tohto-rocna :slight_smile: :dizzy_face:
23. dec 2011 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@daducha jeejo, ta zvieratkovska je nadherna! postavicky su strasne milucke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@hejdita perfektna! ta flasa ako naozajstna!

pridavam moju a zaroven vam prajem krasne a pozehnane vianocne sviatky, uzite si to so svojimi rodinkami, vela lasky a pokoja. :slight_smile:

ja, bohuzial, nemozem povedat,ze moja poslednorocna, este mam 3 pred sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: toto je torta Jezko Sonic, ak by ste nevedeli, lebo ja som veru nemala ani tusenia, co to je :grinning:
23. dec 2011 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@mrka2 nie si sama, ani ja ho nepoznam JOzinka :grinning: .Torticka sa podarila, je krasna :wink: .
23. dec 2011 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ja poznam :grinning: mam doma samých chlapov :angry: ale uz to nastastie nekukaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: podaril sa suprovo :wink:

@daducha su krasne obe, a ta decka ma krasne farbickyyyy- teda jasnacka ze aj vsetko ostatne :grinning:
23. dec 2011 o 01:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli a ozaj vsak som zabudla :sweat_smile: ako si robila na tej vrchnej torticke-ta s ceresnickami- tu bielu "polevu" ? vyrezala si ten tvar pred potahovanim abo az na torticke ? :confused:
23. dec 2011 o 01:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela musis to vyrezat pred potiahnutim. :wink:
23. dec 2011 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adul67 po vytažení z lednice ho hned šlehám, když jsem ho nechala jednou déle stát, tak potom se mi při tom šlehání srazil, tak to možná bylo tím, jinak ho dělám stejně, jak jsi psala, rozpustím čokoládu, cukr a kakao ve smetaně, nechám chvilku vřít, pak odstavím, vmíchám máslo a nechám vychladnout přes noc. Když se podaří je krásné tuhý a strašlivě dobrý, pod potah může v pohodě.

Krásné Vánoce všem milým pekařinkám a cukrářkám:slight_smile:
23. dec 2011 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetkým Vám želám krásne a pohodové Vianočné sviatky. Hlavne si ich užite v pohodli a v kruhu svojích rodín. A oddychujte..:slight_smile: :wink: :wink:
23. dec 2011 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávam aj moje posledné tohotoročné :slight_smile:
23. dec 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@dadka212 Krásne kvety a tá včielka Mája nemá chybu.. :wink:
23. dec 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 ďakujém :dizzy_face:
23. dec 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muz isiel s malou von tak som rychlo spravila mojej dcerke tortu k zajtrajsim meninam
23. dec 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@daducha ta zvieratkova torta je prekrasna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dec 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ahoj , chcela by som sa spytat , ci si na tu vcielku mala nejaky postup z internetu a ak hej , ci by si mi nedala vediet kde. Dakujem. Je totiz jedinecnaaaaa prekrasna ako keby to bola voskova figurka na hranie..... :slight_smile: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. dec 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 ďakujem ano robila som podla postupu
http://tortyodmamy.sk/vcielka-maja-figurka
23. dec 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ahoj,prosímťa,ty si tuším spomínala,že robievaš ten varený čokoládový krém....ja som našla jeden z troch vajec,150gr. čokolády........neviem či je to ten tvoj,ale chcem sa spýtať,že koľko ti vyjde natrieť z tej jednej dávky?lebo mne sa to vidí málo nejak :confused:
23. dec 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha krasne torty, ta detska je neskutocna, ak mozem ukladam na inspiraciu :slight_smile:
@hejdita perfektna torticka :slight_smile:
@mrka2 krasna torta, vydarena :slight_smile:
@dadka212 uplne super a kvety na drotiku??? :confused:
@yamahafazer nadherna mala, ovecka timy je jej oblubenec, ze? :slight_smile:
23. dec 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcence moje, aj ja vam prajem Pokojne pozehnane vianoce, plne smiechu, radosti a rodinnej pohody :slight_smile:
23. dec 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 dakujem velmi pekne za tu stranku. :slight_smile: a za rychlu odpoved
23. dec 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a este pre vsetky pekarnicky :slight_smile: prajem vam pekne vianocne sviatky a stastlivy novy rok...... ,pre zbytok tohorocnych dni vela oddychu a pohody na nazbieranie novych sil a napadov na pecenie,aby rok 2012 bol pre vas a vase nove diela este uspesnejsi ako tento. :slight_smile: / ak je to vobec je este mozne , pretoze ste take nadherne torty vytvorili a tym inspirovali i mna DAKUJEM VAM.....
23. dec 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucula73 ano ten robievam...na jednu tortu aby som mala na potretie aj z dvojitej dávky, podla toho akú velkú robím...ale ak len do vnútra tak robím z jednej, lebo ja potieram vždy len maslom s cukrom a korpusom...
@mizulienka ďakujem, no podarilo sa mi dať dokopy orchideu a aj drobné kvietky :grinning: síce to nie je ešte ono, ale hádam sa k tomu raz dopracujem :slight_smile:
@mamina1978 nie je začo :wink:
23. dec 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné Vánocem všem a hlavně zdraví...
23. dec 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky,jdu se vás zeptat,vy co jste pekly cukroví na zakázku,kolik jste chtěli za kilo? Tady si v okolí všichni účtují 320,- za kilo,já dělala pro sestřenku,chtěla cukroví za 300,-,tak jsem ji nechala kilo a čtvrt a ona ještě držkovala,že je to málo.
23. dec 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok