• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. januára 2017 
@alenv to aj mne, ja sa s tym tiez bavkam hodiny :slight_smile: ale pekne si ho urobila.
30. dec 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka tak já nechápu jak můžete udělat tři za den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já už bych fakt nemohla..m yslím, že jeden by byl pro mě max:grinning: teda podle náročnosti. Děkuju moc cením si toho
30. dec 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Prosim Vas ako si ukladate inspiracie z tej stranky flickr? mne to nejde asi som mantinel :(
http://www.flickr.com/photos/extra-icing/377284233/in/photostream/
30. dec 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv iba raz sa mi stalo, ze som zvladla 3 za den ale mala som vsetko nachystane dopredu a iba jeden bol taky na detaily, tak to sa da.
30. dec 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. dec 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@vecernicci ospravedlňujem sa, včera si moja malá 4-ročná Veronka spustila MK a písala v mojom mene :grinning:. Ani ja neviem, čo tým chcela povedať :grinning: :grinning: :grinning:
30. dec 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka krásny vláčik Luci, to bolo určite kopec roboty.
30. dec 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky,neporadíte mi aspoň,ako hmotu si mám kúpiť,aby sa mi dobre ofarbila na čierno?idem ten foťák robiť :slight_smile:
ďakujem...
30. dec 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkamartinko klikni na obrázek pravým tlačítkem, objeví se medium 500 medium 640 tak klikni na jedno z toho a pak už půjde uložit :wink:
30. dec 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja pouzivam iba smartflex alebo WI tie sa daju pekne zafarbit,ale pouzivam extra ciernu aj tak sa jej dost minie
30. dec 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ta sa ti krasne podarila :dizzy_face: a pozeram ,ze mas aj formicku na stromceky ja som o nej uz dlho uvazovala len je dost draha
@alenv perfektna a na normalnej osobnej vahe nevazis?odvazis seba a potom seba s tortou
30. dec 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja používam PDT a farbím ju čiernou extragélovkou a ide nafarbiť super a farbila som aj smartflex a tiež to šlo, myslím, že len pri marschmallow je problém s farbením hmoty, ale ten sa zase dá maľovať povrchu farbou riedenou alkoholom :wink: alebo najnovšie, keď chcem farbiť veľa hmoty na čierno, urobím si čokohmotu a tam už mi netreba tak veľa farby
30. dec 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 nemůžu nic najít, leda mrknout na postup na 3D a dělat všechno z hmoty anebo udělat základ z tatranek :wink:
30. dec 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky tato forma je normalne na pecenie ci??? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49003302&tab=0
30. dec 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence :slight_smile: znovu ste popieklli krasne torticky, ani vas nestiham citat, stale len popozeram rychlo co je nove a utekam :wink: Mam k vam jednu prosbu, nemate nahodou niektora ulozeny fotopostup na formulu ferrari? Chcela by som ju urobit mojmu syncekovi k 10. narodeninam o tri tyzdne. Zatial som nasla len fotopostup na auto ferrari, ale ked on by chcel formulu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vobec nie je narocny. Dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. dec 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko jo, ta je na pečení, u nás ji mají vietnamci za 119 kč :wink:
@79zuzana a nemáte doma nějakou jako model? stačí ji vzít a skládat dílky podle ní :wink:

30. dec 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě moje dnešní, zase ovce a kitty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
30. dec 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
Ahojky :slight_smile: Pořád tady obdivuju ty vaše výtvory a furt si říkam že bych to taky chtěla umět :slight_smile: můžete mi prosím doporučit nějakou dobrou stránku s postupem?něco nejlépe jednoduché pro blbce :grinning: malá bude mít za pár měsíců první narozeninky tak at si stihnu něco natrénovat...děkuji :wink:
30. dec 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lasetka ahojda, mrkni na dorty.artmama.cz, tam je inspirace hafo i fotopostupy, anebo dortomanie. cz :wink:

jinak právě si byli rpo tu Kittynu a sdělili mi, že ji vezou asi 300 km daleko, v kufru psa jak tele, vzadu dvě děti a že neví kam dort dát ato byl s jogurtovým krémem, tak snad jim tu cestu přežije :slight_smile:
30. dec 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci Dobře juknu děkuji moc :wink:
30. dec 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci dakujem skusim to
30. dec 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana ja som robila teraz napiosledy formulu, vyhrabala som najmensieho rozbombardovanu polamanu formulu, ine som nikde nic co by sa mi pacilo nenasla

@miciatko jo to je normal na pecenie, ja som si u nej objednala vtedy tu kvietkovu na muffinky, ale ako kopec inych veci mi vobec nedodala, tak uz som to nechala tak
30. dec 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@lasetka Lasí já na to pořád zapomnínám:frowning2: jsem hrozná.. ale korpus dělám mramorovej recept na MMB a mléčnej marcipán a vnitřek si můžeš vybrat jakej chceš
30. dec 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a zkoušela jsem z galzury motýlí křidýlka :wink: a jde to super
30. dec 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@vecernicci to je krása
A na čem to máš udělané, na nějaké desce?? Já to neznám, tak nevím jestli to půjde přenést, nepoláme se to???
30. dec 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak vás všechny zdravím po vánocích, nedočítám, jenom jsem prolítla dorty. Krááááááááááása, všechny jste šikulky
30. dec 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci Ale mne to naozaj nejde,ukaze sa mi iba ze ulozit pozadie (nie obrazok) a ulozi sa mi to ako neviditelny obrazok :(
30. dec 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci torty a tie kridla su prenadherne, si sikovna velmi :wink:
30. dec 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci no to je super.. nádhra.. jak se s tím potom manipuluju?
30. dec 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci Tak ta křídla jsou fakt bomba... Jsi fakt šikula... Hele, když děláš FM v robotovi, děláš ho tím hnětacím hákem? Mě to přijde strašně tuhý, aby to ten robot vůbec utáhl... Sama mám co dělat, abych to zpracovala rukou...
30. dec 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok