• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. septembra 2017 
@pristela dakujem, tak ja to teda nejako vyskusam, nasla som aj obrazok 3D torta formula, ale neviem, ci by sa mi takto podarilo vyrezat. Asi zapojim aj manzela a nech modeluje a ja zvladnem okruhlu torticku :slight_smile:

@mizulienka princezny som este nerobila a inspiracie su tu :wink: :slight_smile: http://www.google.ie/search?q=disney+princess+cake&hl=en&client=firefox-a&hs=Bj5&rls=org.mozilla:en-GB:official&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=3Cz-Tt3HM4qFhQeiqqWDBA&ved=0CEAQsAQ&biw=1366&bih=609
30. dec 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. dec 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak moja dnešná tortička, pre kamošku k narodeninkám - bola len maličká - vážila aj s podložkou 1111g :slight_smile:
30. dec 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@zuba peknucka je :slight_smile:
30. dec 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv Tortička sa ti parádne podarila
30. dec 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka nadherny vlacik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. dec 2011 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka no tie princezné tu niekto robil všetky, ale netuším kto
30. dec 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba díiy moc
30. dec 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stankapk ten vlacik je krasny , rozpravkovy..... :dizzy_face: nic nemen , urcite potesi chlapceka :slight_smile:
30. dec 2011 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tortickarky, dakujem Vam za vsetky lajky ktore som od Vas kedy dostala a ktore ma posuvali/ju dopredu, dakujem za vsetky inspiracie, kt. tu od Vas cerpala/m a do Noveho roku Vam zelam len spokojnych zakaznikov, pevne nervy a nech nam to pece o kusok lepsie ako tento rok.... PF 2012

a posledne tohtorocne
30. dec 2011 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
tak, konečne som našla odvahu a zverejňujem moje výtvory.....keby som chcela byť presná, tak som ich piekla v poradí: ružová s kvetinkami, svadobná, včielka, klobúk, hallo kitty, 30ka, vláčik, cup cakes a nakoniec dnes prvá smartflexová zimná :slight_smile: keď si to tak vezmeme, začiatky sú ťažké a moje všetky torty sú medové pláty :slight_smile: akosi nemám odvahu na korpusy a plnky :frowning2: ale ak máte dobé recepty a overené plnky, budem rada a vyskúšam :slight_smile:
31. dec 2011 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
kočenky dakujem vám a záriven by som vám chcela popriať krásny štart do nového roku,vela lásky,zdravíčka to hlavne :grinning: :grinning: :grinning: a vela zákazok na tortičky a aby ste mali šikovnejšie a šikovnejšie ručičky :grinning:
31. dec 2011 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 já jsem se špatně vyjádřila, vytiskla jsem si z pc obrázek, na něj položila folii a na ni malovala glazurou :wink:
31. dec 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stankapk podla mna je krásny a je to detský vláčik,aj v rozprávkach kreslených býva nakreslené všeličo a všelijako len aby to hlavne hralo farbami a bolo veselé.....nič by som neprerábala ani ja to nemeriam aby to sedelo proporčne ked robím deťom....moj muž ten zrezáva korpusy podla metra :grinning: :grinning:to su chlapi
31. dec 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci Pomoooooc :astonished: dobre ranko , potrebovala by som pomoct :frowning2: :frowning2: dnes som chcela naplnit silvestrovsku tortu a prvy krat vyskusat mascarpone cokoladovy krem ako plnku. Ale neprecitala som to poriadne, ze to treba den vopred pripravit tu slahacku s cokoladou. Nevedela by si mi prosim poradit ci nieje rychlejsia verzia na tento krem???
31. dec 2011 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba nadhenra torta
@desmodka krasne vsetky torty, krasne prepracovane do detailu, velmi sa mi pacia :slight_smile:

@jovanka81 krasne vsetky do jednej :slight_smile:

dievcata aj ja vam prajem krasneho Silvestra, do noveho roku hlavne zdravie, rodinnu pohodu a radosti zo zivota :wink:
31. dec 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 tak to fakt nevím, ještě jsem to nedělala, to spíš ti poradí @mizulienka ale já dělám jogurtový, je moc dobrý, ušleháš dvě šlehačky s třemi lžícemi mouč. cukru a zamícháš do toho bílý velký jogurt a želatinový ztužovač za studena podle návodu a je moc dobrý, takový lehký :wink:
31. dec 2011 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@desmodka @jovanka81 @zuba děvčátka, krásné dortíky jste stvořily, fakt je na co koukat :slight_smile: :wink:
31. dec 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci dakujeeeeem, tak idem rychlo do kuchyne... :wink: pekny den prajem :sunglasses:
31. dec 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 az teraz som si vsimla...skus to dat na 2 hdoky do mraziaku a potom vyslahat, malo by ti to ist.
31. dec 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 nie nemam formu na ten domcek,to som obycajne upiekla na maly plech poprerezovala,navrstvila na seba nakoniec som ho obrezala skremom vytvorila puncovinu este plus nejake piskoty navyse a akoze som vytvorila strechu :grinning:
@eliska22 krasna:slight_smile:
31. dec 2011 o 10:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stankapk Tušim niesom sama komu manzel malo co pochvali mne sa moc paci ja by som nechala tak :slight_smile:
31. dec 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci super to je a nebolo to moc krehke potom?
31. dec 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 docela to šlo, jen se musí dělat silnější čáry :wink:
31. dec 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky moje sladké :grinning: želám vám
nech sa starosť všetka zruší
a nech vládne pokoj v duši.
Čo bolelo nech sa zhojí,
čo tešilo nech sa zdvojí.
Aby boli v novom roku
iba slzy šťastia v oku.
A nech sa vám každá sladkosť podarí!!! :grinning:
31. dec 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci supééér nápad, tak to vyskúšam. Mám robiť jednu tortu k 70 - ke jednej nóbl pani s kvetmi, urobila by som aj takéto motýle :wink:
31. dec 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuba veľmi milá tortička. Tieto vysoké a malinké sa mne poťahujú ťažšie, zvládla si to krásne.
31. dec 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desmodka krásne ako vždy :wink:
31. dec 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 asi reaguju pozdě, ale dej do mrazáku pak vyšleháš.. taky se mi to stalo
31. dec 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci tak uz mam konecne tu tortu v ladnicke :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale mascarpone skoncilo v kybli...totalne sa mi zgrclo a bolo nechutne mastne. Tak som sa rozhodla ,ze skoncim s experimentovanim ,ked chcem mat dnes tu tortu vobec hotovu. Ja som totiz zacala mojou prvou tortou v zivote len pred dvoma mesiacmi....takze som uplny zaciatocnik :confused: , a nevedela som iny recept, tak robim len z metroveho kolaca korpus a aj plnku :sweat_smile: .V poslednej torte som pridala do plnky tvaroch a nakrajane marhulky , ale nebolo to take jemnucke. A dnes som sa po tej katastrofe chcela vratit k moje plnke s metroveho.... a vtedy ma napadlo , ze ty si mi radila tu joghurtovu plnku, ale moj puding bol uz vtedy hotovy aj vychladeny. Tak som do toho nedala tvaroh , ale biely jogurt. Paaaani to je nebickova plnka ...taka lahucka bozska.... DAKUJEM ti a urcite najblizsie vyskusam aj tvoj presny recept na tu jogurtovu :grinning:
A ja hlupa som si vzdy myslela , ze jogurtova je kysla a tazka.....Este raz vdaka za rychlu pomoc.
31. dec 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok