• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@jakelina já právě dělám jen mléčný marcipán a tak se bez běloby neobejdu, ale ta sypká je úplně super a když se rozředí alkoholem, tak s ní jde malovat bíle :wink:
2. jan 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv tak to máš super zkušenosti, mně to trvalo měsíc, pořád na něco čekala až jí to přijde. Měla to zaplacené víc jak tři týdny a pořád nic :unamused:
@jakelina a máš s ní zkušenost? Je lepší než ta prášková? Mě štve vždycky to poštovný sakryš
@vecernicci když já teď nemám peníze na nakupování a jenom jednu věc se mi nechce kupovat, kvůli poštovnému. :unamused:
2. jan 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina fakt :confused: :confused: jaj já jí tenkrát napsala, že to potřebuju do čtvrtka jestli to stihne, napsala mi, že ano tak jsem řekla, že to chci a fakt jsem to měla. A tak už od ní neobjednáváš?
@alenv já ji ještě neměla a poštovné mě taky štve. Zrovna jsme platili 20 000 školné na VŠ synovi a je po vánocích. :angry:
@mariann2 suprova motorka, si sa fakt vyhrala :wink: ja tiez milujem smotanoveee, prosim ta co mas pod tou potahovkou :confused: na smotanu si ju asi nepolozila, či?

@zlatat moj maly ma teraz 5.1. narodky , ale akosik mam obavy o tu jeho torticku :sweat_smile: u nas je to tak ako v porekadle: šusterove deti chodia bose :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. jan 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci no právě já taky dělám mléčný marcipám a fakt se mi nelíbí, že to není uplně bílé.. já to prostě objednám.. prosim tě a použila jsi i tu tekutou někdy? Já nevim kterou
2. jan 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv jo objednávám, ale chce to pevné nervy. Asi záleží co si objednáš, holky ze Slovenska taky čekaly strašně dlouho a ještě mi poslala špatné perly, jiné než jsem chtěla. Tak jí to musím poslat zpět a čekat na nové :angry:
2. jan 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela chudě, tak mu kup alespoň nějakou v marketu :grinning: :grinning:
2. jan 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no mi povídej já jsem po Vánocích vyštavená a ještě mi začal chodit jen rodičák.. ještě, te chlap aspon slušně vydělá nebo nevim
2. jan 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv vynásob si náklady na jedno dítě čtyřma a jsi u nás doma :grinning: :grinning: :grinning:
2. jan 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ježiš tak to jsi mě vystrašila.. já objednávala asi tři věci.. hm tak to si asi předem zjistit zda to má skladem, ale pak jsou i webovky se stejným zbožím
2. jan 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina hahahah vy ještě žijete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hele my jsme strašně rozmlsaný, takže je těžké se uskromnovat... :sweat_smile:
2. jan 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Inak ja tiež neviem, čo môjmu mužovi urobiť ... chcel tortu s kvetom mučenky - ale to sa mi zdá príšerne piplavé a nechce sa mi do toho púšťať :unamused:
2. jan 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv to věřím, já žiju od výplaty k výplatě už dvacet let, tak já už bych asi jenom musela chodit nahá, kdybych se chtěla víc uskromnit. :grinning: :grinning:
@zlatat a jak vypadá mučenka???
@jakelina no snad ti to jednou děti vrátí :grinning: já to tak měla taky, když jsem byla u maminky, sestra na vysoký já na střední a ona sama...ale obě máme vysokou a za to jsem jí dodnes vděčná..
2. jan 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina by mi to otrepal o hlavu, bo maly fracek, že: ja som si toltu u teba vybjednal :grinning: už lok dopledu !!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

aj ja som na na to z MMB cakala hoooodne dlho :frowning2: a tiez som to mala uz aj dlho zapaltene ani na maile vtedy neodpovedala a ked odpovedala tak, ze ma novy tovar nech este popozeram ci nieco nechcem :angry: som vtedy tiez ponahlala s perlami a nic , nakoniec ma zachranila lusil a poslala mi na požicanie :wink:
2. jan 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlatat to mas stastie, ze chlap chce s kvetom , váž si toho !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: to ja by som si tu s kvetmi ani neškrtla :rolling_eyes: maly si vybral s mojim postrcením :grinning: tu krivu tortu - ohnivúúú :grinning: :grinning:
2. jan 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela já vím, ten strom si pamatuju už dlouho :grinning: :grinning:
@alenv no vždyť jo, kluci jsou fajn a chodí už od 13 let na brigády, tak si sami platí takové ty svoje kina, dárečky holkám a paušál na telefon. Prostě si musí o prázdninách na to vydělat a snažit se i sami a to se jim určitě bude hodit.
2. jan 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv já používám jen tu práškovou, ta tekutá prý mění konzistenci hmoty, ale to ta prášková trošku taky, ale dělá se s ní v pohodě :wink:
s penězma mi ani nemluvte, jsem 5 měsíců bez práce a nemůžu nic sehnat, ještě že manža solidně vydělává a já mám něco za dortíky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jan 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat tak to je krásný květ a jak budeš dělat takové ty tenoulinké okvětní lístky, vypadá to skoro jako nitě :grinning: :wink:
2. jan 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat říká se, že komu doma kvete mučenka, tak to nosí neštěstí, to je taková pověra, ale marcipánová neublíží :grinning:
2. jan 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci do kelu, to mi ani nevrav - minulý rok nám v dome zakvitla a ten rok bol pre nás najhorší aký sme mali - 2x sme prišli o bábätko :frowning2:
@jakelina kašlem naň, je to makačka a neviem ako by som ich mala robiť :confounded:
2. jan 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat však ty mu uděláš něco jiného a krásného. :wink:
Já jsem to teda neslyšela tady tu pověru.
2. jan 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat mně o té pověře říkala babička, že se to prý kdysi říkalo, že jim taky kvetla a něco se stalo, už si nepamatuju co, ale pak ji dali pryč
a s miminkama je mi to líto, vím jak ti je, já jsem měla jednou mimoděložní a přišlo se na to za pět minut dvanáct, už mi praskl vejcovod :cry: :frowning2:
2. jan 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci to ma mrzí :cry: ... ešteže na to prišli a nedošlo k najhoršiemu
2. jan 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat mamka mi vždycky říká, ať se nestresuju, že to asi mělo být, že co je mi souzený, tak se stejně stane a tak nějak tomu věřím, něco zlý je vždycky pro něco dobrý, člověka to posune dál :wink:
2. jan 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok