• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

9. decembra 2016 
@jakelina - ale zasa, keď som kukla, čo stoja u nás silik.žilkovače, tak len na 1 typ lístkov stoja od 6-15€, takže to tvoje vyjde v podstate asi lacnejšie, ako u nás... nehovoriac o tom, že máš niekoľko druhov za jednu cenu. Uvidíš, čo Ti povedia baby :wink:
3. jan 2012 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mia1111 no právě, já se v tom taky nevyznám a žikovač mám taky jenom ten zelený z floral sady a ten je hrozný.
3. jan 2012 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina - vidíš, ja som ani nezistila, či je hrozný, keď sa k tým kvetom furt neviem dokopať :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2012 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievčatá ďakuje vám za všetky páči sa mi,veľmi ma potešili,cením si to :slight_smile:

ešte sa chcem spýtať,odkiaľ si mám objednať jedlú oblátku?a ako rýchlo to príde?máte niekto tip,kde to robia najlepšie,alebo najrýchlejšie?
ďakujem.... :slight_smile:
3. jan 2012 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mia1111 my máme s manželem v únoru výročí, tak zjišťuju, co by mi mohl koupit :grinning: :grinning: Když já toho potřebuju pořád tolik :unamused: :grinning:
3. jan 2012 o 16:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mia1111 klasicku mletu davam a kmbinujem najcastejsie so salkovym alebo coko. Ale vyborny je aj s kavovym, orechovym, vanilkovym... no proste podla chuti :sweat_smile:
3. jan 2012 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Holky mi tady to téma Marcipánové torty zmizelo z oblíbených a neumím ho tam znova přidat. Nestalo se vám to taky některé??? :unamused:
3. jan 2012 o 16:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina na stretku v TN s tym robila kvety Mirka Kamka je jto pozicala ale povedala ze sa jej s tym nerobilo dobre tak neviem
3. jan 2012 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina - označ si tému, že sa ti páči, robia furt nejaké zmeny ...
3. jan 2012 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mia1111 myslím, že zo 6-7 vajec by stačilo :slight_smile:
3. jan 2012 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dm1 prosím ťa, aký robíš orechový krém, lebo ja som robila teraz orechový zo šľahaného nad parou a zdal sa im prisladký, teraz chcú tortu znovu s orechovým krémom, ale menej sladkým, len neviem, či môžem z toho šľahaného ubrať cukor :confounded:
3. jan 2012 o 16:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dm1 děkuju za radu, nechci koupit něco za celkem dost peněz a pak mi to tu bude ležet.
3. jan 2012 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mariann2 ja som ubrala na slahany nad parou davam na jedno vajco len 40g cukru
3. jan 2012 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuz11 krásna tortička
3. jan 2012 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina ved prave podla mna to je zbytocne drahe su aj lacnejsie zilkovace a posluzia tiez :slight_smile:. Mirka pouzivala tieot klasicke aj ja ich mam bud tieto http://www.sikovnamama.sk/index.php?page=8&id_produkt=10764 alebo tieto biele tie mam ja http://www.sikovnamama.sk/index.php?page=8&id_produkt=10765. Samozrjeme ze su aj krajsie zilkovace ale zase to by clovek musel na kazdy kvet, list kupit zilkovac. totot je take univerzalne a lacne
3. jan 2012 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mia1111 vidis musim ist kuk ci uz maju ten domcek az potom by som ti poslala cislo uctu :slight_smile:
3. jan 2012 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vecernicci ty mas toho vela prelezeneho. nieco pre 95rocnu babicku ale taka troska pokrokovejsia babicka. nemas nejaky tip?
3. jan 2012 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mariann2
@mia112 akurat som ho robila zo 7 vajec som robila, do 26cm.
3. jan 2012 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@mariann2 @lamps tu davala recept z prazenych orechov, je fantasticky

ORECHOVY S PRAZENYMI ORECHAMI
s praženými orechami . Je velmi dobrý, doma sme takmer misku zjedli, ked som ho robila. Tu je: 1 Salko uvarené na karamel, 125 g cokolády, 1 dcl kávy, 3 dcl opražených orechov a 1 1/2 masla. V uvarenej káve rozpustit cokoládu a nechat vychaldnút. Potom zmiešat so Salkom a opraženými orechmi. Nakoniec vmiešat do masla. Je super.
áno vlašské orechy som ponorným mixérom "pomlela" tak na hrubšie, aby orechy neboli úplne pomleté. A normálne na suchej panvici som ich sprudka len chvílocku opražila. Inak robila som to tiež prvýkrát a tiež som sa pýtala kamošky ako sa to robí. Oni zacnú po chvíli krásne vonat. Salko uvarene v plechovke. Chute sa tam nebili, nám chutila. Plnka je trochu redšia, treba ju dat pred plnením na chvílu do chladnicky.
3. jan 2012 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katy1979,@mizulienka , dievčatá poprosím o recept na ten krém - parižska šľahačka a krém z mascarpone. Už som ich tu hľadala, ale akosi sa mi nedarí. Ďakujéééééém.
3. jan 2012 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievčatá poprosím o tie receptíky aj postupom.Vďaka.
3. jan 2012 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vecernicci wow tak tento je nadherny :slight_smile:
povedz mi prosim ta, ako to ty hladas? ake klucove slovo si si dala? ci si na to natrafila nahodou?
3. jan 2012 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mizulienka hledám dortík pro holčičku, tak jsem zadala kids cake a pak to jen prolejzám i celý alba :slight_smile:
@katy1979 něco mrknu :wink:
3. jan 2012 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vecernicci díky :grinning: člověk se učííí :wink:
3. jan 2012 o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja555 ja parizsku slahacku vobec nerobim, a ani nemam nic odkusane...ale ten krem s mascarpone tu je :slight_smile:
krem s mascarpone
v dvoch slahackach rozpustis dve biele cokolady, nechas zovriet, odstavis, nechas vychladnut a cez noc odstat v chladnicke. na druhy den das dva stuzovace slahacky, vyslahas, a pridas dve mascarpone. baby pridavaju maliny. tie nemam, tak som do toho zamiesala lesnu zmes. je to neenoormaalneee!
3. jan 2012 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mizulienka ďakujeééééé, si pokladík.
3. jan 2012 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
3. jan 2012 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mizulienka ten první je úžasný, vůbec nechápu jak může udělat :confused: :confused: :confused:
3. jan 2012 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.flickr.com/photos/rouvelee/6225725359/in/photostream/
jak myslíte, že udělá ty kola, aby to udrželo celé auto????Nechápu :confused: :confused:
3. jan 2012 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok