• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

No baby neuveríte ale ja mám už celý ten kontajner prešpekulovaný. :grinning: :grinning: :grinning: Len aby taký vyšiel. :grinning:
12. mar 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, tak ja uz mam prve 4 kvietka hotove :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ja som taka stastna. Len sa chcem opyat, ja som kupovala marcipan v roznych farbach a niektory je meksi a niektory je tvrdsi a jemne sa trusi. Co by som mala pridat do tych , co su tvrdie a praskaju ?
12. mar 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, torta pstavena :confused: :grinning: :grinning: ..natrela som ju kremom, co tu bol spominany, zo zlateho klasu...baby, aka vrstva toho kremu priblizne?
12. mar 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matušik : skus pridať 2-3 cukriky roztopene

nika: krem na vrch len ako steblo na zarovnanie, medzi podľa chuti tak 5 mm

vinka : už som zvedava na kuka popolnicu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anibas to si ešte počkáš to až v apríli.Ale teším sa už teraz :grinning: :grinning: Ja by som ju už zajtra išla robiť. :grinning: Nič mi po rozume nelieta len kontajner :grinning:
12. mar 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daniz,mna to velmi tesi,ze si sa obratila s prosbou na mna...no konskych hlav som videla teda uz dost a aj vseliake ozaj krasne-ako zive,ale aj jednu tortu s konikom vymodelovanym...ale ten konik bol taky trosku vasci a akoze lezal..vies si to predstavit? Mal tak zohnute tie nohy a lezal si na nich...bolo to krasne..ak by som tu tortu nasla,ja to sem hodim..Tak svadobna mala uspech..pacila sa a cestu prezila aj tam aj spat a zas aj tam...baby ako mi zalepilo? Ja som myslela,ze si zo mna niekto pekne vystrelil,lebo pani som volala,ze uz idem do TT a ona nebrala telefon...tak som skusala celu cestu..a nic...no tak sme isli s babami do mc donalda,zabit cas a stale nic...uz som ymslela,ze naschval mi to niekto urobil..a tak som pekne isla k nasim aj s tortou..az potom asi za hodku,mi volali,ze ona bola v meste a zabudla telefon doma...tak som este raz isla do Trnavy...no vylet sme mali..len ma to mrzelo,lebo anjelikov mam chorych a doma este roboty ajajaaaaaaaj... :grinning: Ale srdiecko uz je dokoncene,uz len urobit futbalovu loptu na tortu a potiahnut a dokoncit dinosaura...no dnes asi budem dlho..tak uz letim pracovat..papa

A Hejdita,DAKUJEM!!!!!Moc ma to potesilo...ze sa ti moje torticky pacia:slight_smile:
12. mar 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali aj ja som si dnes pozerala tvoje fotky.No ja tolko nenapečiem do konca života :grinning: :grinning: Ale máš krásne torty fakt.Ved to tebou som sa inšpirovala na tú podprdu tie guličky.Ja som to niekde videla a nemohla som si spomenúť kde a už viem u teba. :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka.dakujem....a moja mala Ala ked tu tvoju tortu uvidela povedala,ze :Maminka,to po tebe opakuje? :grinning: :grinning: :grinning: Som rada ze vas inspirujem! :slight_smile: Uz mam tie dve hotove..este dinosaurika..na toho sa najviac tesim... :grinning: len mi nejako energia ubuda.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odkáž jej,že hej.Teta opakuje jak papagáj. :grinning: :grinning: Už som našla v tvojom albume spidiho.Tá tvár mi príde dosť lahké.Tak viem čo o rok upečiem synovi k narodkám.Potom ukáž malej fotku. :grinning: :grinning: Ale ja som fakt nevedela kde som to videla a zistila som to až dnes kto ma inšpiroval. :grinning: :grinning: No u teba sa dá vyberať je z čoho. :grinning: :grinning:
12. mar 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakuejmVinka..ako vidim si stale dobre naladena..a to je fakt dolezite...Pridam vam moju svadobnu..tak kuk... :wink:

http://www.tortyodmamy.sk/?q=svadobne/svadobnaeste-raz
http://www.tortyodmamy.sk/?q=svadobne/svadobna-krasavica-0
12. mar 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali, no to je nadhera!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jsi z Vesmiru, zejo? :confused: :confused: :confused:
12. mar 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali...no ta torta je...teda...neuveritelna :dizzy_face: :dizzy_face: naadherna..skoda, ze som o tebe nevedela pred nasou svadbou :grinning:
No, inac torta uz je aj potiahnuta a vytvaram ruzicky... :fearful:
12. mar 2010 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni,dakujem..no nie som z vesmiru,ale niekedy si tu tak pripadam... :grinning: :grinning: ne tejto zemi! :grinning:
Nikanika,konik je krasny ,tiez dakujem a myslim,ze ak by si sa este niekedy vydavala(bozechran,ak si stastna)tak by si si uz tortu mohla aj sama upiect! :grinning: len trenuj moja a zdiokonaluj sa :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Ali krásna torta.Isto bude aj chutná.A ten kôn je prekrásny fakt. :wink:
13. mar 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konik moc pekny...:dizzy_face:

Ali, ty nemuzes byt clovek, pac takhle hezky by to clovek neudelal...:grinning:
13. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni,ani mimozenstan som neni...tak co som potom,nejake zviera??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali, prave som to pozrela, to nie je normalne, taka torta!!!!! taka akoze no dovidenia :grinning: :grinning: :grinning: , alenka, famozna torticka!!!blahozelam!
13. mar 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: nika, kraaaasna torticka, konik je suprovy :slight_smile:
13. mar 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali - no torta prvej triedy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nika - moja zlatá ty mi nehovor, že si nikdy nepiekla torty :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: , som z toho koňa sadla na zadok, super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. mar 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
tu sa teda tvorilo, a krasne, chvalim vas vsetke, lenka, ali (a zelam dcerkam skrore uzdravenie), nika... krasne... ja som robila vcera dcerke, tak kuk http://www.tortyodmamy.sk/?q=ostane-torty-pre-deti/k-1rociku
13. mar 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne nepríde,že Nika nepečie o 106 lebo ten kôn je fakt originálny. :wink:
13. mar 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boldy dalšia talentovaná mamina.Nádherné fakt.Tých šašov si kúpila?či to tak tvoríš? :confused:
13. mar 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saskovia su kupeni, inac balony a ostatne som robila...
13. mar 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz ma napadlo, nedavala si to nika na inspiraciu? :wink: lebo v tom albume je kopec tort uz...
boldy, krasna, sa ti podarila :slight_smile:
13. mar 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska už som na tvoj výtvor pozerala asi 10x,waw,krásna torta.
13. mar 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby...no konik samozrejme nie je moj :sweat_smile: , to som sem dala pre inspiraciu, niekto tu pisal, ze chce robit konika :wink: , toto by som urcite na prvykrat nezvladla :sweat_smile: :dizzy_face: .
No ta MOJA torta uz skoro finisuje...no neviem, co na nu poviete...potom hodim foto :zipper_mouth: :slight_smile:
13. mar 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ... ale aj tak sme zvedavé :wink: :wink: :wink: :wink:
13. mar 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, alionuska ta torta.......no ja sa na nu vzdy pozriem ked som na torty od mamy, no je neskutocna.... :fearful:
kraaasna, ja nemam slov
13. mar 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera mi prišlo na účet daňové vyrovnanie, tak som si hned niečo pekné objednala ... cukrárske :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok