• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

14. decembra 2017 
@dada78 krása @bzucinka2 nádherné tortičky
@anibas nádherné to je.
@mia114 krásnučké tortičky a tie strapce na tej strechce su šúlané ručne alebo cez nejakú pomôcku?
5. jan 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 nádherné autíčko
@lifinka ten macko je krásny,škoda, že sa hento stalo. Ja tiež odporúčam Smartflex, super sa s ním modeluje.
5. jan 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia1111 waaaaau to auticko je skvele... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jan 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 dakujem, no je to robene z pretlacatka na cesnak, ale lepsie by boli keby boli dlhsie ale to z toho nejde a neviem najist strojcek na rezance.
dakujem za like babulky :dizzy_face:
5. jan 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 kraaasne auticko :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jan 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 je fakt paradne!
5. jan 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela šak my sme obe žochárky :grinning: :grinning: :grinning: teraz som si všimla :wink:
5. jan 2012 o 20:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 ja som skúšala robiť z lisu na cesnak vlasy na anjela a zlomil sa mi. =( Strojček na rezance? Teraz ste mi vnukli nápad. my ho máme. ďakujem za radu.
5. jan 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bozinku baby vas docitat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :grinning: :grinning: nadherne tortose, som najskor na fb opacitkovala co som ponachadzala na nastenke a pak aj tu , si vas aspon viem zadelit ktora ste ktora :grinning:

@dada2007 jeej vidís, vsak to je super, mozem k tebe chodit na mlsanie torticiek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uz vobec nemusim piect :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som si to ani nevsimla
5. jan 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ho-ho-hooooooooo.......že na mlsanie tortičiek..........ja s mojimi pár kúskami za rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......moc sa nenachodíš :slight_smile:))))))) si priamo z TO? ja hej....bývam pri modráku :wink:
5. jan 2012 o 20:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 uz som mimo To , ale som v nich furt :grinning: brasko mi byva za segafredom :grinning: ja som vcul zo Solčianok , to je za krusovcami :wink:
a akoto ze par kuskov za rok, pch treba sa ucit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vypekat :grinning: , ja som si akurat vcul kupila tuku mini okruhlu formu nech mozem piect mini pre nas, bo velke by sa mi nechcelooooo
5. jan 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv no právě... Asi budu muset začít trénovat :wink:
5. jan 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela jj, Solčianky-tam mi býva bratranec :wink: ......tuším teraz si im aj tortu robila....Emke k 7 narodkám :wink: a segafredo mám pod oknami :sweat_smile:
.....a torty....zatial len pre rodinu....na zákazku si ešte netrúfam :wink:
...a ja som si kúpila v tom našom cukrárenskom obchode(čo teraz sťahujú) tú posúvateľnú.....dá sa spraviť torta s priemerom od 14 do 28...takže tiež sa teším, že môžem na skúšku také malé robiť :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jan 2012 o 20:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 jjo , no vidis aky je svet maly :wink: a uz ten obchod prestahovali? kam nevies? musim kupit abecedu a to sa mi neoplati cez e shop :unamused:
5. jan 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 myslim, ze nebude stacit, ja ked robim 2x slahacka, 2x coko a 2x mascarpone vystaci mi to na 26 formu a tak do kompotovej misky mi zvysi
5. jan 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak holky oslava za mnou :grinning: hura , huraaa , nakoniec tortu robil so mnou malý , aj auto modeloval jedno on :grinning: tak som mala o robotu menej a on stastny ako blcha :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. jan 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@mizulienka no parááááda......ešte že ma to napadlo sa spýtať.....už by som mala máááálo :unamused: asi pridám jednu šlahačku+suroviny ku nej........ z 3/4l by to mohlo stačiť :wink:
dakujééééééééééém
5. jan 2012 o 21:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela gratulááááááácia :dizzy_face: :dizzy_face: a torta super :wink:
...obchodík presťahovali kúsok od toho kde bol......vedla toho dreveného ihriska za srdiečkom....tam je taká malá budova, kedysi tam bola kaderníčka alebo kozmetička......tak tam to je.. :wink:
5. jan 2012 o 21:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 ahaaa , uz vieem , super, tam to bude mat lepsie :wink: a dakujeme ku gratulacii :grinning:
5. jan 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela - nááááááádherná torta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. jan 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela nádherný opravdu
5. jan 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj chystamm sa urobit tortu z WI a ako vidim tak sa moze roztiect..co urobit aby sa figurky neroztiekli?treba dat do chladnicky ci ako??
5. jan 2012 o 21:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jania023 ja urobím a nechám na vzduchu vyschnuť :grinning:
5. jan 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela a majú zmenené otváracie hodiny......kuk tu http://www.cukrarskepotreby.sk/
5. jan 2012 o 21:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 ach moje nervy, zas nezapamätatelne otváracie :angry:

holky dakujem mooooc za like-y , inak tieto nemaslove plnky su uplne fantastickeee, mnam
5. jan 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela vieš čo, predtým to bolo od tej 15:30 do 18.......a to som sa tam vždy trepala len s malou zo škôlky...a to bolo dalekooooooo.....a bolia ju nohýýýýýýýý.......a neviem čo.....takto je to síce také všelijaké.........ale aspoň tam môžem behnúť len s kočíkom doobeda :wink:
5. jan 2012 o 22:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 lebo som videla vyssie u jednej kocky ze sa jej to uplne roztieklo tak aby sa mi to nestalo tiez :grinning:
5. jan 2012 o 22:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela je nádherná, já jsem teď dodělala to volvo a jdu spát, nemám sílů ho ani vyfotit. Dnes celý den se s tím hraju, fakt od ráno. Jenom ten nápis co chtěla paní na střechu jsem dělala víc jak hodinu. :unamused:
5. jan 2012 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som pred chvíľou dokončila tortu :slight_smile: a potom som prerobila čelné sklo na tom hasičskom aute - kamarátkin muž skonštatoval, že vyzerá, akoby bolo naopak :sweat_smile: , no na obrázku som to tak pochopila, že je dole širšie, ale neva, už som ho prerobila tak hádam nebude mať oslávenec žiadne pripomienky :grinning: :grinning: :grinning: .
A idem spať...
@jakelina - ty si modelovala volvo z hmoty, či si robila 3D tortu? Lebo ja to modelovanie nejak nezvládam, kým dosiahnem aspoň približný tvar , zabijem 2 dni... už potom tie detaily ma bavia, ale ten základný tvar, to je u mňa kríž :confounded: ... a to som robila doteraz len vláčik a to hasičské auto :sweat_smile: . Takže máš môj obdiv :wink:
5. jan 2012 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok