Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lawli
5. jan 2012

Ahojte ,pridávam moje prvé tohoročné tortičky a idem polajkovať tie vaše...čítať vas vôbec nestíham 😅

mariann2
6. jan 2012

ahojte, pekné tortičky ste popridávali, ja som dnes dokončila tri a zajtra ma čakajú ďalšie 😵

yamahafazer
6. jan 2012

@mia1111 perfektne to auto

yamahafazer
6. jan 2012

@mariann2 suprove a tu pistol si robila celu z hmoty?lebo sa mi zda dost velika

yamahafazer
6. jan 2012

@pristela no tak ta sa ti teda super podarila krasna a syncekovi vsetko najlepsie 🙂 a ako sa ti robila ta kriva torta?

yamahafazer
6. jan 2012

@lawli peknucke ty mas tvoje torty take jemnunke

dajna11
6. jan 2012

@jania023
no to sa mne nikdy nestalo,ale rozhodne to nenechávať niekde pri teple,pri radiátori,plyňáku a tak....

lifinka
6. jan 2012

@anibas WI je zabalen pouze do folie a je to 1kg, obj, jsem níže.Dnes mě čeká dort, ale ten musí být ok, je pro tchánovce, jenže oni nemají rádi potah., takže bude čokopoleva a krémem zdoben no klasika, kdyby jste měli někdo tip jak ho nazdobit dejte odkaz, bude to kulatý, popř přihoďte prosím korpus mám formu 23cm, zatím mi chládnou suroviny🙂
http://cukrarske-pomucky.cz/?bdns=1

lifinka
6. jan 2012

@mia1111 ty že začínáš? 😀 ty jsi už pokločilá podle mě 😀 😀 😀 , to já začínám 😉

jakelina
6. jan 2012

Tak konečně jsem vyfotila to moje zatracené auto. Já už nikdy nechci žádné dělat. 😝 Váží skoro šest kilo. Dalo mi zabrat.

lusil2005
6. jan 2012

@jakelina kraaaasne sa ti podarilo! ja som robila vcera audi combi, ale nejake kratke sa mi podarilo... vyzeralo skor ako dvojdverove 😀

jakelina
6. jan 2012

@lusil2005 to máš fuk, já bych se s tím taky tak nehrála, ale paní byla puntičkář a chtěla to celkem do detailů. Končila jsem o půlnoci a hrála jsem se s tím celý den. 😠

bzucinka2
6. jan 2012

@mamina1978 ja som kupovala podlozku stvorcovu na taku velku tortu na www.korunaplus.sk 😉

bzucinka2
6. jan 2012

@mia1111 wauw paradne 🙂

mia1111
6. jan 2012

@jakelina - teeeeeeda, veď nemá chybu, je perfektnéééééé 😵 😵 😵 😵 😵 , tak toto ja nedokážem nikdy (ani to nebudem skúšať) - 3D torta 😕 😕 😕 😕

bzucinka2
6. jan 2012

@jakelina ale je uzasne 🙂

bianca
6. jan 2012

@lifinka ako je mozne ze v CR je vsetko o tolko lacnejsie?Nechapem.Zamerala som sa v tom odkaze na vypichovace s piestom a dostala som sok.Ja za jednu gerberu cca 5 € a tam sada za smiesnu cenu.Ze ja som si nenakupila ked som mohla och

katulkaaaaaa
6. jan 2012

ahojte moja prva tento rok,ma skoro 6kg s tackou 🙂

katulkaaaaaa
6. jan 2012

@mia1111 wau tak tomuto sa hovoria hasici,perfektne!ukladam pre inspiraciu je ozaj vydarena🙂

yamahafazer
6. jan 2012

@jakelina no tak to auto je prfektne dokonale

lifinka
6. jan 2012

@bianca jj, ale někde je to zase drahé, já právě hledala ty levnější, jelikož doma nemám žádné pomůlcky a penízek není, to je jasné....škoda, to pak naštve, tak já jdu na ten korpus....malému se dneska nějak nic nelíbí asi mě chce naštvááát 😅

jakelina
6. jan 2012

@katulkaaaaaa moc hezký, krásná zelená

vecernicci
6. jan 2012

@jakelina tak to je dokonalé, fakt se ti super povedlo 😉
@lawli @mariann2 @katulkaaaaaa krásný dortíky jste děvčata stvořily, všechny do jednoho 😵

vladka1
6. jan 2012

@jakelina jsi machr 😉

jakelina
6. jan 2012

Holky moc děkuju za Líbí se. Moc si toho vážím, jste zlaté. 😉

mizulienka
6. jan 2012

@jakelina krasne sa ti podarilo to auto, ja by som to urcite nezvladla tak bravurne 🙂

@katulkaaaaaa perfektna je 🙂
a tu jemoja dnesna, pasikava znova, vobec neviem, ci sa im bude pacit, ale tak snad aspon chutit bude 🙂

mamina1978
6. jan 2012

@jakelina to auto je ako ozajstne, nema chybu 🙂 🙂 🙂 bombasticke 😉

jakelina
6. jan 2012

@mizulienka vždyť je nádherná, proč by se nelíbila??

mizulienka
6. jan 2012

@jakelina tak som sa mordovala s tymi farbami, nejako som sa nevedela strafit.

jakelina
6. jan 2012

@mia1111 ty jsi se ptala na to auto, dělala jsem 3D.