• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
@mrka2 děkuju, to mi asi ten strach pomáhal :grinning: :grinning:
6. jan 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no však, i dospělí musí vědět, že jede vláááček!!!!! :grinning:

prosím o recept na světlý korpus na tu formu 23 kulatou, ještě musím něco upéct, ten mramor nestačí.
Holky nevíte proč se dělají na korpusech ty boule? Já dala ten 6hran malý s tím zbylým těstem do trouby a už je zase kopeček? je to tím, že je tam moc prdopeče?díky
6. jan 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer nie, ta pištoľ je obalená horalka, bolo by to ble, keby to bolo z hmoty, ked tam dám keksík, nádejam sa, že to zjedia :wink:
6. jan 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina teda to auto nema chybu!
6. jan 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina @mariann2 úplne nádherné vydarené tortičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. jan 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. jan 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka ja som raz kúpila 1kg WI a sa mi nezdala ako WI, skôr ako niečo pomiešané, preto odvtedy len Smarflex originál vo vedierku - buď 0,7 kg, 1,4kg :wink:
6. jan 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam dievcata za vsetky lajky, potesili ste ma :slight_smile:
baby, aky vanilkovy krem by som mohla urobit? co to je vanilkovy krem??? :confused: :confused: :confused:
6. jan 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina nádherné autíčko, krásne si s a s ním vyhrala
6. jan 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka z vanilkového lusku
6. jan 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Luci je úžasná, parádne si ju zvládla :slight_smile:
6. jan 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 som rada, ze sa ti paci, aj mne sa celkom paci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jakelina dakujem si zlata, ale teraz mi volali, ze zmena...bude mascarpone s malinami...baby, ja uz nerobim skoro ziadny iny krem, len mascarpone :confused: :confused:
6. jan 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka aj ja len kávu, ale cukor musí byť u nás :wink:
6. jan 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,trochu oneskorene Vam zelam vsetko dobre do noveho roka,okrem zdravicka aj vela spokojnych zakaznikov :slight_smile: moje posledne,to cudo ma byt autobus :( a spiderman
6. jan 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@mizulienka tak to veľa nezarobíš, ten krém je veľmi drahý. Určite si pridaj za takú tortu s mascarpone.
6. jan 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ved to, moj muz uz nevie, ako mi ma prehovorit do duse :slight_smile: musim aspon za taketo kremy pytat aspon 11 eur.
6. jan 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 @mizulienka Nespresso poznám a je super. My si kupujeme rôzne druhy káv, dokonca sme mali šťastie byť na nejakých kávových plantážach. Onedlho ideme tiež a ideme sa pozrieť aj na výrobu kávy. A skúsime konečne aj tú cibetkovú :grinning:
6. jan 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 je to super auťák :slight_smile:
6. jan 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulkamartinko super, z coho si nakoniec robila tu siet?

@jakelina oooo, sánka mi padla, majstre!!!!! suprove je !!

@yamahafazer dakujem za zelanie :grinning: mám od neho teraz pokoj bo som mu kupila tu drevenu drahu s vlacikom z tesca :grinning: na odporucanie p.u. zo skolky , a od vcera sa s tym nonstop hra :sweat_smile:
Ta kriva sa robila celkom v pohode, prvu som obalila tu velku to slo tazsie pokial som na to dosla, robila som to zo slovami ze na objednavku nikdy :confused: ale vrchne uz slo v pohode
6. jan 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Žanet je krásna. Ako sa ti poťahovala tá krivá torta, máš ju krásne potiahnutú.
6. jan 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poradíte mi od středy jsem měla v ledničce máslovovanilkový krém s rumem a te´d ho vytahuji a je stražený, čím to? A dá se napravit? Jinak korpusy se mi povedly, Matyášek má dneska asi bolení takže žádná rychlost s dortem:frowning2:
6. jan 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby mne je od rana tak naprd hlava ma boli ako kona a na zajtra mam mat dve torty hotove tak sa chystam vecer plnit dufam,ze mi to dovtedy prejde
6. jan 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Luci nebuď hlúpa, kľudne povedz pri tej plnke, že stojí kilo viac. Ja som ju robila a fakt je to drahá torta.
6. jan 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 ja som v tychto veciach strasna, ale musim si vypytat viac.
6. jan 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka krásna tortička @janulkamartinko krásne tortičky =)
@katulkaaaaaa perfektné dielko
@jakelina suprové autíčko
@mariann2 parádne torty
@lawli - krásnučké dielka @pristela nádherná torta
6. jan 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anibas tak já zatím nemám s čím srovnávat teprve jsem si obj. poprvé WI hmotu :unamused:
6. jan 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 -kujeem, uz som pisala prispevok nad tebou , na prvy krat to bolo celkom dobre, horna sa potiahla super, spodna tazko, ale asi som mala tvrdsie mmf, mooja chyba , na jednej strane tej spodnej som mala potah trochu zvlneny, bola pre nas, tak ma to netrapilo az tak, dala som tam travu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale taka cista neozdobena ta kriva vypada uzasne-teda nemyslim tym ze vypadala uzasne mojou tvorbou :grinning: ale celkovo taky tvar torty, tie krive v reale vypadaju super
6. jan 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka já to znám, já jsem si dnes vůbec neuměla říct za to auto peníze. Normálně je mi to trapné, zdá se mi, že chci za to moc a to beru 200,- korun za kilo
6. jan 2012 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela vždyť byla nádherná, teda možná ještě je jestli jste ji už nesnědli. Ty to umíš tak krásně namalovat, fakt nádhera
6. jan 2012 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina aj ja to nemam rada, ja by som bola najradsej, keby tieto veci vybavoval niekto za mna a ja by som iba odovzdala tortu :grinning:
6. jan 2012 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok