Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

alionuska
13. mar 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 mna to strasne tesi,ze sa vam moja torta paci 🙂 🙂 🙂 🙂

sofi07
13. mar 2010

alenka, nadherne su vsetky, ale najviac s ami ten dinosaurus, je uplne rozkosny 🙂. si frajerka, za takych podmienok (DETI CHORE) a v takom kratkom case take nadhery upiect, mas moj obdiv!

alionuska
13. mar 2010

Sofi,dakujem..ja som doma na vsetko sama..muza mam uz stvrty tyzden prec...a ze mi vyrazilo vcera vecer vsetky poistky,tak som rano liezla na stlp menit poistky... 😀 😀 😀 uz som aj elektrikar 😀 😀 😀

sofi07
13. mar 2010

😀 😀 😀 😀 ty si pripad, ja by som sa asi rozplakala 😀 😀 😀 a este tie mervy pri tom odovzdavani tej svadobnej.....mas nervy zo zeleza, pocuj, ali, ake si ty znamenie?nie si nahodou strelec?

alionuska
13. mar 2010

Sofi,nie..som panna,ale strelena som tiez! 😀 😀 😀

vinka
13. mar 2010

😀 😀 😀 že strelená.No asi hej ked si šla meniť poistky. 😀 A keby ťa kopla elektrika.No ale ako sa poznám tak aj ja by som išla vymeniť. 😀 😀
Ali krásne torty a ten dino je fakt najkrajší a najlepší.A postup si nerobila ako na psa? 😕 Toto keby môj syn dostal tak odpadne.Tak ho radšej nedostane a neodpadne. 😀 😀

aveline
13. mar 2010

ahojte, nestiham vas ani citat, len som narychlo popozerala torty 😵
ali, ta svadobna je nadherna 😵 😵 😵

komisakpd
13. mar 2010

baby poradte, chcem dat malehu urobit nejaku figurkovu marcipanovu tortu na rok..kde by som mohla objadnat..v okoli SB, PO, propadne KE? vdaka

matusik111
14. mar 2010

Ahojte kocky, tak moja prva torta v zivote je na svete 🙂 , mam ju v albume.
Len mensi problem som mala, topil sa mi ten marcipan na tom kreme . Ja som do vrchneho kremu dala trochu rumu, moze to byt z toho ?
dakujem

cessy
14. mar 2010
anibas
14. mar 2010

cessy - krásne - ako živé -také mať 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cessy
14. mar 2010

anibas, normalne si ma pobavila 😀 😀 😀
dakujem 😉

mukky
14. mar 2010

cessy to si robila ty?to je podla originálu? 😀 😉

mukky
14. mar 2010

cessy máš odkaz v čo dnes varíte 😎

vinka
14. mar 2010

Cessy parádne.tú retiazku si ako urobila?

alionuska
14. mar 2010

Vinka ja som sa zasmoiala ,ze nedostane-tak neodpadne... 😀 😀 😀
Cessy prsia su kraaaaaaaasne!!!Normalne uzasne cele!!! 😉 😉 😉
Aveline-dakujem!
Matusik,myslim,ze si dala asi vela kremu pod otah,alebo bol krem moc pudingovy...rumom to urcite nebude... 😉 A na to,ze je prvy,tak sa celkom vydarila..len ta fotka je nejaka mala... 😀 skoda...

cessy
14. mar 2010

mukky ale kde podla originalu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....bodaj by.....stale kojim....takze 😖 😒to nieje bohvie co..... ☹
mukky idem pozriet.... 😉

vinka potrela som vodickou a prilepila. je to strieborny macik od KOvandovi 😉

alionuska myslis to vazne??? 😵 tak dakujem 😉

komisakpd
14. mar 2010

baby existuju torty cele z marcipanu..by som chcela taku kde nie je piskotove cesto..poradte

alionuska
14. mar 2010

eesy no vazne...ja som pozerala an torty od mamy nove prispevky a to som ani nevedela,ze je tvoja a hned mi padla do oka...fakt nadherna! 🙂No uz si sa tusim zdokonalila,moja... 😀

cessy
14. mar 2010

alionuska ani nevies ako ma to od teba ako od profesionala potesilo 😅 😵
no snazim sa zdokonalovat, a aj ma to trosku bavi 😉

cessy
14. mar 2010

komis to som este ani nepocula 😕 to ako myslis len tu marcipanovu hmotu ozdobenu?????ved to nemoze byt ani dobre....ja veru neviem 😒

llumka
14. mar 2010

ahojte, pridavam moj najnovsi vytvor http://www.tortyodmamy.sk/?q=narodeninove/mamin...
skoda bolo fotene mobilom ☹
neskor vas pocitam pa

anibas
14. mar 2010

ilumka: ruže sú čoko alebo MMF zafarbené ? veľmi pekná 😵 😵 😵 😵 , tiež rozmýšľam nad hnedou verziou pre muža

vinka
14. mar 2010

Ilumka krásne.Je vidieť,že vás všetke to baví.že to robíte z radosti.Ako ja 😀 😀 😀 len máme rozdiel medzi tortami. 😀 😀 😀 Vaše sú krásne a o svojích sa nevyjadrím. 😀 😀 😀

petaba
14. mar 2010

ahojte môžem sa k vám aj ja pridať? 🙂 tiež som začala trošku piecť... dievčatá musím vás všetky pochváliť... robíte veľmi pekne 😉

ak by ste chceli, môžete kuknúť aj moje doterajšie výtvory 🙂 http://picasaweb.google.sk/peta.ba/MojeNoveHobb...

stalida
14. mar 2010

caute babky,konecne som Vas docitala,krasne torticky ste napiekli.
Ali ta svadobna nerňma chybu, aj tie ostatne su krasne.Dinosaurik je na zozratie. Z kolkych platov si ho robila?Ja co som robila slona,tak tam isla vaha az cez 5 kg,pricom som zakaznicke povedala,ze bude mat okolo 3,5-tak to som neodhadla a robila som z 2,5 platov.
No cessy tie ciciky su bomba,perfektne si sa zlepsila,super. sofi,tebe som este nechvalila pernicky,tak tie su nadherne,je vidiet,ze ta to bavi🙂
lenka tvoje torticky su velmi peknucke,ten tanecny par je super, to si robila cez nejaku sablonu?
vinka aj tvoje ciciky su pekne,len sa mi pacil lenkin komentar,ze "krasna biela pokozka ako
moja"ht 🙂 tp 🙂 :/ 🙂 -tak to sa pridavam do klubu /w 🙂
petaba,Ilumka a ostatne dievcata vsetky vase torticky su pekne,ved si myslim, ze vycsina z nas to robi preto,ze nas to bavi🙂)) Co sa chystate piect tento tyzden?
Ja mam zase Pata a Mata a detsku torticku su psikom,mozno tam vykuzlim aj nmejaku macicku,uvidim
🙂Pridavam moje nove torty:
tortyodmamy.sk/?q=pre-dospelych/zadok-2-2
http://www.tortyodmamy.sk/?q=rozpravkove-postav...
http://www.tortyodmamy.sk/?q=pre-dospelych/prsi...
papapa

stalida
14. mar 2010

...no napisala som cely roman-a tie preklepy----mam maleho na rukach 😀

stalida
14. mar 2010

a este raz link na ten zadok,ten prvy mi nevysiel:
http://www.tortyodmamy.sk/?q=pre-dospelych/zado...